Ново
БЕСТОЈАРД Етикети Налепници Етикети 72 Парчиња Маркери За Пијалоци Силиконски Маркери За Стакло За Вино моминска вечер фаворизира Чаши За Вино Ознаки За Стаклена Ч

БЕСТОЈАРД Етикети Налепници Етикети 72 Парчиња Маркери За Пијалоци Силиконски Маркери За Стакло За Вино моминска вечер фаворизира

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 326.56

ШАМПАЊ ФЛЕЈТА МАРКЕРИ прстен форма вино стакло маркери, едноставен и лесен за разликување вино стакло. ВИНО СТАКЛО НАКИТ само користете го маркерот за чаши на чашата за вино и можете брзо да го лоцирате вашиот пијалок во забавата. ПРЕПОЗНАВАЧ НА СТАКЛО за ВИНО Одлично за деца и возрасни да го користат за забави, скара и ноќни игри!. ЕТИКЕТИ ЗА ПИЕЊЕ вино Изработени од висококвалитетни силиконски материјали, безбедни и издржливи. ОЗНАКИТЕ ЗА СТАКЛО за ВИНО користат Различни комбинации на бои за да ја зголемат идентификацијата и практичноста. Пакет Листа 72 х Стакло Маркери Карактеристики - не е лесно за стареење и избледување, анти - истекување,. - Големина : Околу 9, 00Х0, 50Х0, 20см/ 3, 54Х0, 20Х0, 08 инчи. - Боја : . - Изработени од висококвалитетни силиконски материјали, безбедни и издржливи. - Материјал : Силикон. - Различни комбинации на бои за зголемување на идентификацијата и практичноста. - Маркери за вино во форма на прстен, едноставни и лесни за разликување стакло за вино. - и чувајте и може повторно да се користи. Информации за стоки Изработени од еколошки силиконски материјал, дизајниран со едноставна форма на прстен, главно се користи за прицврстување во чаши за црвено вино, шишиња за пијалоци. Кога пиеме, можеме да ги идентификуваме секој клиент стаклени силиконски стаклени маркери. Стилски и лесно можете да ја најдете чашата за вино.

За стоката

Слична стока во категоријата

Синхроното тркало е изработено од алуминиумска легура со висока завршница Се користи во врска со време�

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм Ограничено от�

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD (100 парчиња многу)..

ИЗДРЖЛИВИ И ЕКОЛОШКИ : кесите за сендвичи за повеќекратна употреба се создаваат како одговор на длабока

Подготвени да додадете атрактивен допир во вашиот дом или канцеларија и да се грижите за сите ваши потр�

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

Напојување на сите видови на електронски уреди со ефтини QC овозможи USB полначи и електрични банки Врши п

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

Силиконски ленти 50 парчиња кои не се закачани залепени закачалки од дрво лепило силиконски затегнувачк

Дизајн на надграден дизајн со двојна заштита : копчиња со двојно притискање и ротирачки брави со ротира�

100% сосема нов и висок квалитет за Apple Watch Iwatch Series 7 6 5 4 3 2 1 SE Екопријателски меко силиконско јадро + надворе

Одлична вредност : Ова е вистинска замена на филтерот за воздух на ХЕПА за да помогне ефикасно да ги филт

Фефектен приклучок Extender : Овој премиум мултифункционален излез на wallидот USB е мазен, здрав и безбеден...

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

Количка за испорака, не'рѓосувачки челик, сребро, полиолефин рициново материјал Овој список е за секоја

Комплетот за рамки на слики вклучува : 2 компјутери : 9,8 x 12.1in, 1 парчиња : 12,1 x 16in, 1 парчиња : 16 x 23.4in Сите наве�

Датум на објавување : 2021.12.01 ЦД + разгледница (случаен 1 од 3) + постер на пакет (случаен 1 од 2) + фото картичка

Практична количка за паметно складирање, голем простор и лесен за употреба Како количка за алатки, подо�

Полиестер Направени во САД или увезени ✅ Целосно тело за тело, стил на елек, универзален, полиестер, жол�

Дел Ref е 18301737774, компатибилен со BMW 1 серија 10 мм внатрешен дијаметар на конецот, тој е издржлив и удобен...

Нашите групи за отпорност на вежба за обука на сила ви ги носат истите придобивки од скапата салата во у�

Двојносветло со вител со високи перформанси 1.1 / 1,6 галони по црвенило (GPF) Издржлив керамички материјал.

Паметните дигитални рамки за фотографии имаат неверојатно остри слики и ви даваат извонредно визуелно

LED стринг на светла на отворено? Дизајнот на печурки навистина може да ви помогне во вас и вашите пријате

Секоја плочка е 18 инчи х 18 инчи 20 по кутија (10 тим / 10 акцент боја) Не е потребна подлога Најлонско лице со �

1) Димензија : картичката за игри со мерење 5 "x7", осигурувајќи дека ќе има доволно место на картичка за пиш

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Scroll