Ново
inRobert 88mm GA92S2U RTX3070 RTX3080 Вентилатор Графичка Картичка За Zotac RTX 3070 3080 Ти ЗАСИЛУВАЧ Холо Видео Картичка Кулер

inRobert 88mm GA92S2U RTX3070 RTX3080 Вентилатор Графичка Картичка За Zotac RTX 3070 3080 Ти ЗАСИЛУВАЧ Холо Видео Картичка Кулер

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 489.28

88мм дијаметар на вентилаторот, 42мм завртки за монтирање дупка, ве молиме проверете го вашиот сопствен вентилатор пред да го купите, ве молиме прашањата ве молиме контактирајте не. Погоден ЗА ZOTAC RTX 3070 Ти 8 GB ЗАСИЛУВАЧ Holo ГРАФИЧКИОТ ПРОЦЕСОР. Погоден ЗА ZOTAC RTX 3080 Ти RTX3080 8 GB ЗАСИЛУВАЧ Holo ГРАФИЧКИОТ ПРОЦЕСОР. Погоден ЗА ZOTAC RTX 3090 24 GB ЗАСИЛУВАЧ Јадро Holo, не ЗА RTX3090 ЗАСИЛУВАЧ Екстремни. ако не можете да бидете сигурни кој вентилатор одговара на ВАШИОТ ГРАФИЧКИ ПРОЦЕСОР, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви препорачаме точен вентилатор за вас. Спецификација : Модел : Ga92s2u Напон : DC 12v Струја : 0,46 ЗАСИЛУВАЧ Димензија На Вентилаторот( L x w x H) : прибл. 87мм * 87мм * 12мм дупки за Монтирање растојание : прибл. 42мм* 42мм * 42мм (Центар До Центар) Конектор За Напојување : 4-Пински Заглавие Апликации : ЗА ЗОТАК Гефорце 3х 3070 Ти 8ГБ Засилувач Холо ЗА ЗОТАК Гефорце Gх 3080 10ГБ Засилувач Холо За ЗОТАК Гефорце Gх 3080 Ти 12ГБ Засилувач Холо За ЗОТАК Гефорце 3Х 3090 24ГБ ЗАСИЛУВАЧ јадро холо.

За стоката

Model:
GA92S2U
Voltage:
DC 12V
Current:
0.46AMP
Fan Dimension (L x W x H):
approx. 87mm * 87mm * 12mm
Mounting holes distance:
approx. 42mm* 42mm * 42mm (Center to Center)
Power Connector:
4-Pin Header
Applications:
For ZOTAC GeForce RTX 3070 Ti 8GB AMP Holo:
For ZOTAC GeForce RTX 3080 10GB AMP Holo:
For ZOTAC GeForce RTX 3080 Ti 12GB AMP Holo:
For ZOTAC GeForce RTX 3090 24GB AMP Core Holo :

Слична стока во категоријата

Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња

Лежишта со радијални топка 1 Донесува челичен материјал со лежиште, кој не е лесно да се 'рѓа, висока цврс

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

Пакетот Вклучува : ќе добиете 400 парчиња вреќи за складирање мајчино млеко од 7 мл, кои се доволни за да ги

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Дизајн на запечатување : складирањето Храна има посебен механизам за запечатување кој може лесно да се �

100% Други Влакна Увезени Затворање на патент Машинско Перење Хели техника изградба & Водоотпорен, ветроу

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер ● Ширина На Рол�

Квалитетните бели брановидни производи ги издвојуваат додека ги штитат од оштетување...

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

ГМпрепорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило Нуди квалитет, сиг�

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

●Вклучен пакет 2 пакет 8х10инч Претходно Нацртано Истегнато Платно, 16 бои на боја, 2 Комплет Четка, 2 Панел�

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава З�

100% Полиестер Направено во НАС Затворање на ременот Миење Раце Само Ремените на нашето дете се широки 1,0 �

Бод Љубовник Подароци Кожа Лаптоп Врежани "Секогаш Запомнете дека Сте ПОХРАБРИ отколку што верувате ПО�

Сет од 4 големини 90 / 14 игли за шиење на топката за шиење Дизајнирано да спречи прескокнати стихови кога р

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

Scroll