Ново
ЖУХВ 2.4 Инчен Екран Глас Преведувач Паметни Бизнис Патување Аи Превод Машина 512GB+4GB 45 Јазици Преведувач

ЖУХВ 2.4 Инчен Екран Глас Преведувач Паметни Бизнис Патување Аи Превод Машина 512GB+4GB 45 Јазици Преведувач

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1387.20

: 2.4 Г. Поддршка 5 офлајн јазици : англиски / корејски / Јапонски / Кинески / француски. Системски Јазици : Кинески (Традиционален), Кинески (Поедноставен), Јапонски, Германски, Англиски, Француски, Руски, Шпански, Spпски, Тајландски, Корејски, Индонезиски, Виетнамски, Холандски. Ако се мачите поради јазиците и немате идеја за тоа како да комуницирате, тогаш овој уред за преведувач е вашиот добар партнер. Ќе почувствувате дека воопшто не е проблем кога одите во странство и го земате овој пренослив преведувач на 45 јазици. Поддржува 14 системски јазици и 45 јазици за преведување, ќе ви помогне да ги решите проблемите во комуникацијата кога патувате во различни земји. 1. Ако се мачите поради јазиците и немате идеја за тоа како да комуницирате, тогаш овој уред за преведувач е вашиот добар партнер. Ќе почувствувате дека воопшто не е проблем кога одите во странство и го земате овој пренослив преведувач на 45 јазици. 2. Поддржува 14 системски јазици и 45 јазици за преведување, ќе ви помогне да ги решите проблемите во комуникацијата кога патувате во различни земји. Параметри : 1. Модел НА ПРОЦЕСОРОТ : МТ6572А/Х 2. ГРАФИЧКИОТ Процесор Модел : АРМ МАЛИ-400 3. Меморија : 512 GB+4 GB 4. Дисплеј : 2.4 инчен ЛЦД/ипс 5. Фреквенција : 1.3 GHz 6. Видео код : 720 P 30fps 7. Видео декодирање : 720 P 30fps 8. Густина на пиксели : 167 ППИ 9. Резолуција : 320*240 QVGA 10. Сензор технологија : Една точка + гест 11. Интерфејс полнач : Микро 5 пин 11. Бт : 4.0 12. : 2.4 Г 13. Системски Јазици : Кинески (Традиционален), Кинески (Поедноставен), Јапонски, Германски, Англиски, Француски, Руски, Шпански, Spпски, Тајландски, Корејски, Индонезиски, Виетнамски, Холандски. 14. Поддршка 5 офлајн јазици : англиски / корејски / Јапонски / Кинески / француски.Широка Примена : Широко се користи во патување и купување во странство, учење странски јазик, студирање во странство, преговарање за бизнис и многу повеќе, најдобар подарок за вашиот пријател, дете, семејство или кому му е потребен.

За стоката

Слична стока во категоријата

【Двојно брзо полнење 3.0 Порти】 Обезбедува 4x побрза брзина на полнење на компатибилни уреди...

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм Ограничено от�

НАЈДОБАР ДИЗАЈН И СОВРШЕНА ИЗРАБОТКА : дамските гаќички изгледаат многу модни и шармантни, погодни за С�

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Материјал : Челик C45, не е зацврстен Предводена Спреките обележани со се изработени од сиво леано железо

? Лесно за инсталирање : Засилена фиксација на завртки, водоотпорна и отпорна на 'рѓа, подвижна завеса, ле

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

Дизајн на надграден дизајн со двојна заштита : копчиња со двојно притискање и ротирачки брави со ротира�

Производите што ги испраќаме е верзија на Јапонија Може да има само јапонски прирачник, ако производств

Мека подлога произведува одлични фини завршувања во режим на случаен орбита, но сепак има високи темпер

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

Комплет за стартување од 5 полици од не'рѓосувачки челик Не'рѓосувачки челик 5 Цврст Поврпник за стартув�

Индивидуална работа : 2 модул за модули за реле на канали, секое реле може да се вклучи или да се исклучи и

Количка за испорака, не'рѓосувачки челик, сребро, полиолефин рициново материјал Овој список е за секоја

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи Имаме повеќе о

Реципроцирање на сечилото за пила за дрво вградено од нокти и пластика 6 заби по инч за брз почеток...

Нашите групи за отпорност на вежба за обука на сила ви ги носат истите придобивки од скапата салата во у�

【Материјал на производот】 работ на работ е изработен од надграден акрилен материјал, кој е многу виско

0x0,7 инчи, совршена големина погодна за носење, нема да се појави, има пластичен вметнување со 3 дупки со п�

7 " Екстраголем ЕКРАН НА допир ЛЦД (1024х600) Работи Со Apple Carplay со Безжична И Жична Врска l Поддржува Андроид У

Двојносветло со вител со високи перформанси 1.1 / 1,6 галони по црвенило (GPF) Издржлив керамички материјал.

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

100% памук Младинска големина висококвалитетна лепенка памучна капа за камионџии за вашите мали момчиња

Може да се користи за сечење и свиткување на мека и тврда жица, како што се бакар, челик, алуминиум, кабел�

Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Покажет

Scroll