Ново
Безбедност Џогер Готвач Чевли Мажи И Жени-НАЈДОБРИ ЗАТНУВАЊЕ-Нелиснување, Водоотпорни Безбедносни Сабо, Лизгање На Удобни Професионални Работни Чевли За Кујна, Ус

Безбедност Џогер Готвач Чевли Мажи И Жени-НАЈДОБРИ ЗАТНУВАЊЕ-Нелиснување, Водоотпорни Безбедносни Сабо, Лизгање На Удобни Професионални

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Етилен Винил ацетат единствен. ЕКСТРЕМНО ЛЕСЕН И УДОБЕН ЗАТНУВАЊЕ : тимот за Дизајнер На Џогер за Безбедност реализираше совршена комбинација на заштита и удобност. Висококвалитетните материјали се исклучително лесни и даваат супериорна заштита и на болничките и на кујнските подови. ЛЕСНО ЗА ОДРЖУВАЊЕ : сабо ЕВА не се деформираат по употреба и чистење. Навистина е лесно да се одржува : можете да ги миете безбедносните чевли на 86°F. НЕЛИЗГАЧКИ SRC ЃОН : нема да се лизнете кога одите низ мрсни површини или влажни подови. Совршено опремени за готвачи во кујната или медицински сестри во болницата. SJ УДОБНО ПОДНОЖЈЕ : вашите стапала ќе се чувствуваат свежи и удобни во текот на целиот ден благодарение на пената за брзо сушење што дише, апсорбира влага. ЦЕЛОДНЕВНА УПОТРЕБА : овие унисекс црни сабо одговараат и на мажите и на жените на секој работен кат. Со сите свои безбедносни карактеристики тие се совршен придружник за секого. Лесно се чистат и со малку вода и сапун бидејќи понекогаш се случуваат неред.

За стоката

Слична стока во категоријата

Диспензерот за чаши со пролет со дихтунзи за ослободување на силикон одговара на стандардните големини

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

Сет од 4 големини 90 / 14 игли за шиење на топката за шиење Дизајнирано да спречи прескокнати стихови кога р

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

Фалсификуван челик за висок квалитет и јачина на сечење 1 / 4инчен хексадецимален шанк Риба дупка за очи..

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства 2 、 Погоден за ре�

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал...

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост...

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава З�

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота На

100% Полиестер Направено во НАС Затворање на ременот Миење Раце Само Ремените на нашето дете се широки 1,0 �

Стилски Дизајн : ватиран модел на женскиот ранец за патување му дава уникатен и модерен изглед, што го пр

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

Scroll