Ново
Адаптер за автомобили и возач Аукс за автомобил | Wired 3,5 mm Universal Aux приклучок за паметни телефони, MP3 плеери, 31 ”кабел | Адаптер за касети за автомобил | Палуба со касета

Адаптер за автомобили и возач Аукс за автомобил | Wired 3,5 mm Universal Aux приклучок за паметни телефони, MP3 плеери, 31 ”кабел

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 207.84

Универзален влез на Aux : Без оглед на тоа каков уред за играње музика имате, како што се i Pod, паметен телефон, MP3 плеер или што било друго, сè додека има влез Aux, ќе можете да го поврзете со адаптерот. Предно или странично оптеретување : Навистина нема погрешен начин да го вметнете адаптерот за касети во палубата за касети на вашиот автомобил. Можете или да го вметнете адаптерот од страна или од предната страна. На крајот на краиштата, ова му овозможува на адаптерот да биде компатибилен со различни модели на палуби. Кабел од 31 инчен : кабел за кабел на касети од 31 инчи, што го прави доволно долго за да се користи од патниците на задниот дел. На тој начин, ако имате некој што седи во задниот дел, можете да ги оставите да го поврзат својот телефон со адаптерот и да бидат диџеј за време на возењето! Премиум квалитет на звук : Квалитетот на звукот на музиката не оди никаде! Слушајте ја секоја нота, секој ритам и секој збор од вашите омилени бендови и уметници преку системот за звучници на вашиот автомобил. Современа надградба за гроздобер возење : Нема потреба да инвестирате во модерно возило! Дури и ако поседувате постар автомобил кој сè уште свири ленти со касети, можете да ја свирите целата најнова музика преку овој адаптер.

За стоката

Слична стока во категоријата

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Летните најважни работи на отвор�

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

100% Полиестер Направено во НАС Затворање на ременот Миење Раце Само Ремените на нашето дете се широки 1,0 �

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота...

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени Редовно вклопува�

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

Електрична четка за чистење на лицето Електрично средство за чистење на лицето Sonic Cleansing Chruse Scrubber Massager Cas

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор Прила�

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал Отстранет

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

Метал Комарец Нето Штанд овој комарец нето штанд сет е направен од метални материјали безбеден и издрж�

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење...

Scroll