Ново
Бродот сега набавете SNPB131 рамни поли со полиња од 1,5 милји, 8 x 18, јасно

Бродот сега набавете SNPB131 рамни поли со полиња од 1,5 милји, 8 x 18, јасно

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1289.60

Економските поли-торби со мала тежина ги штитат производите од нечистотија, прашина и влага. Чантите се произведуваат од 100 проценти девица, полиетилен филм со висока јасност. Ги исполнува спецификациите на ФДА и УСАА. Затвори торби со врски со пресврт, лента со торби или со запечатување на топлина. Достапно во случајни количини. Економските поли-торби со мала тежина ги штитат производите од нечистотија, прашина и влага. Чантите се произведуваат од 100 проценти девица, полиетилен филм со висока јасност. Ги исполнува спецификациите на ФДА и УСАА. Затвори торби со врски со пресврт, лента со торби или со запечатување на топлина. Достапно во случајни количини. 8 инчи x 18 инчи - 1,5 милји рамни поли -торби. Економските поли-торби со мала тежина ги штитат производите од нечистотија, прашина и влага. Чантите се произведуваат од 100 проценти девица, полиетилен филм со висока јасност. Ги исполнува спецификациите на ФДА и УСАА. Затвори торби со врски со пресврт, лента со торби или со запечатување на топлина. Достапно во случајни количини. Поли -торбите се разноврсно и флексибилно решение за складирање. Од храна до индустриски алатки и електронска опрема, постои поли торба за секоја апликација.

За стоката

Слична стока во категоријата

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена Увезени buccaneers hat ranger hat kids construction hat cute hats birthday party hats rope hat fuzzy

100% полиестер Увезени ☆ Висококвалитетен материјал : Работното капаче е изработено од полиестер, делот �

Дишете подобар воздух Pureeflow HEPA со премиум чувар се чисти со 4 нивоа на филтрација Првата фаза е ХЕПА (возд

? Девојчето што држи знак се заблагодарува и момчето држи некои жетви од пченка Додадете софистициранос

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

38А абразивно е дизајниран да биде кул сечење за да се минимизира изгорениците Витрифицираната врска со

Scroll