Ново
9PC HSS SAE 93 Чекор за вежбање Бит Алуминиум за носење Tri Flat Shank Dual Flute NEW, JIKKOLUMLUKKA

9PC HSS SAE 93 Чекор за вежбање Бит Алуминиум за носење Tri Flat Shank Dual Flute NEW, JIKKOLUMLUKKA

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3199.68

Состојба : Ново. Тип : Бит чекор. Карактеристики : 1). Одлично е за лим, алуминиумски чаршафи, дрвени чипови, пластична и дрвена плоча. Тоа е совршен избор за DIY и инженерска употреба. 2. Пакетот вклучува : бит за вежбање од 9 парчиња. Состојба : Ново. Тип : Бит чекор. Карактеристики : 1). Одлично е за лим, алуминиумски чаршафи, дрвени чипови, пластична и дрвена плоча. Тоа е совршен избор за DIY и инженерска употреба. 2. Пакетот вклучува : бит за вежбање од 9 парчиња. 9 PC HSS SAE 93 Чекор за вежбање Бит Алуминиум за носење Tri Flat Shank Dual Flute карактеристики : Одлично е за лим, алуминиумски чаршафи, дрвени чипови, пластична и дрвена плоча. Тоа е совршен избор за DIY и инженерска употреба. Вградените големини лесно идентификуваат која големина ви е потребна со спротивставените, ласерски врежани големини во рамките на флејта на бит на чекори. Челик со голема брзина заедно со облогата на титаниум обезбедува извонредна издржливост и острина, може да го намали триењето, да работи поладно. Врвот на точката на поделба е на 118 степени за да се зголеми отпорноста на абење. Двата дизајн на флејта обезбедуваат помазно сечење, им овозможува на материјалните честички да избегаат лесно за многу почистена операција за дупчење. Три-затегната Шанк е одлична универзална вклопување што ќе ви даде доверба додека работите знаејќи дека вашиот бит за вежба е безбедно во функција. Спецификации : Флејт Облик : Директен флејта материјал : Титаниум нитрид обложен (HSS) Брза промена Шанк : 1/4 "Бит големина : 13 чекори - 1/8" - 1/2 "во 1/32 Зголемување 6 чекори - 3/16" - 1/2 "Во 1/16 Зголемување 9 чекори - 1/4" - 1 "во 1/16 прирачник 12 чекори - 3/16" - 3/4 "во 1/16 прирачник 8 чекори - 9/16" - 1 "во 1/16 прирачник 10 чекори - 13/16" - 1-3/8 "во 1/16 прирачник 12 чекори - 7/16" - 1-1/8 "во 1/16 прираст 10 чекори - 1/ 4 " - 1-3/8" во 1/8 прирачник 13 чекори 1/8 " - 7/8" во 1/16 Содржина на пакетот за зголемување : кутија за складирање на бит од 9 парчиња.

За стоката

Слична стока во категоријата

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

Пакетот Вклучува : 100 парчиња Тркалезни Диско Топчести Монистра за Изработка На Накит ❤ Пакување : Вис

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

Шема на завртки на возилото : 5х4, 25" или 5х108мм.Шема На Завртки на Тркалата : 5х4, 5" или 5х114, 3мм Дебелина : 1,75" �

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Материјал санитарните кеси за складирање салфетки се изработени од висококвалитетен памук, кој е цврс�

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

ГМпрепорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило Нуди квалитет, сиг�

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота На

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња

100% Други Влакна Увезени Затворање на патент Машинско Перење Хели техника изградба & Водоотпорен, ветроу

Бод Љубовник Подароци Кожа Лаптоп Врежани "Секогаш Запомнете дека Сте ПОХРАБРИ отколку што верувате ПО�

●Вклучен пакет 2 пакет 8х10инч Претходно Нацртано Истегнато Платно, 16 бои на боја, 2 Комплет Четка, 2 Панел�

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

Scroll