Ново
Хангоризирајте пластични закачалки 48 -пакувања, бели пластични закачалки - закачалка за облека со стандардна големина со решетки - закачалки за облека и додатоци - ?

Хангоризирајте пластични закачалки 48 -пакувања, бели пластични закачалки - закачалка за облека со стандардна големина со решетки

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Вредност Пак & направен во САД - Со овој пакет со вредности од 48 закачалки, нема да ви помогнеме за закачалки во скоро време, осигурувајќи дека вашиот плакар ќе одржува елегантен организиран изглед. Секој сет е изработен во САД, така што квалитетот е загарантиран и има безбедно пакување за да се обезбеди производот да пристигне во одлична состојба. Мерење - Секое од овие тенок и издржлив закачалки мери 16,5 "широк x 9" дебел x 0,3 "дебел - совршена големина за да ги обесувате кошулите, панталоните и другите облеки и додатоци. Со изрез на рамото - секоја закачалка има степени на рамото за да ги спречите вашите Облека од лизгање или да виси додатоци за облека. Нежната завршница нема да ја искористи облеката. Организирана-Организирајте ја облеката организирана со нашата разновидност на закачалки за облека за заштеда на простор. За разлика од другите големи пластични закачалки што одземаат простор, овие елегантни пластични закачалки убаво додаваат класа во вашата гардероба и се пријатни за окото. Трајни - закачалките имаат засилени пластични рабови за издржливост и флексибилна пластична конструкција за да избегнат прилепување. Доволно силно за фармерки и јакни. Добијте ја облеката организирана со наши разновидни закачалки. За разлика од другите големи Пластични закачалки што одземаат простор, овие елегантни пластични закачалки убаво додаваат класа во вашата гардероба, што го прави чудно пријатно за очите. Ние во Хангориза се посветени да ви го донесеме најдобриот квалитет на пазарот -.

За стоката

Слична стока во категоријата

Универзален влез на Aux : Без оглед на тоа каков уред за играње музика имате, како што се i Pod, паметен телеф�

Тон, облик и подигнете го задникот BFR пленот ремен му помага на развојот на нозете и растот на глутеални�

Увезени Затворање на влечење Машински миење Машки Nike Joggers : Nike Joggers Кошлајќи удобност со класичен изглед

? Пакетот вклучува : ќе добиете 1x печатено платно, 1xpen, 1 XDrill Pen Pen, 1xglue, 1xplate и доволен број на тркалезни дија

?ОРГАНИЗИРАЈТЕ И ЗАЧУВАЈТЕ КУЈНСКИ ПРОСТОРМалку Потресени дрвени бели сендвич пластични држачи за орг�

Апликации : Алатката за поправка на клучот за гуми во форма L, особено погодна за Ford F450 F550 Super Duty 20082016 Широ�

Голем Капацитет : 10 мачки кофа со ориз со голем капацитет, за да ги задоволат вашите дневни потреби...

Може да се користи како подлога на глувчето, топла подлога или Trivet Трајно обоени дизајни...

РАЧНО РАЗНЕСЕНА СТАКЛЕНА КАПКА ВОДА ЗА ВИСКИСамо една капка вода во вашето виски може да го промени сос�

Wallидни монтирани ретровизори Мултифункционално огледало со двојна намена, може да се користи како огле

избор на подарок за вашиот пријател или семејство, дајте им мало изненадување одмор на раката на тастат�

100% Стп Кожа Надворешноста е изработена од мазна стп кожа, а внатрешноста е мека фланелен Со две дарежлив

Релеи Релеи5 парчиња 14 Пина 27ММ Дин Железнички Панел Монтиран Електромагнетен Приклучок За Реле За Напо

Материјал : Челик со високи перформанси челик со голема брзина Површина : Површина на земјата со завршн�

[Богати Обрасци] 25 Листови цртање матрици со различни опции за цртање, вклучуваат букви, животно, морски

®Применливи Модели : стерео автомобилот е компатибилен За Хамер Н3 2005 2006 2007 2008 2009 2010 Ве молиме проверете �

Повеќенаменски : Користете го овој ранец со врвки на знамето на гордоста на виножитото како торби за веж

: 2.4 Г Поддршка 5 офлајн јазици : англиски / корејски / Јапонски / Кинески / француски Системски Јазици :

Овој предсопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за да работи и да изг�

Пит од 5 / 8 инчи за големини 50 ланци Спреките со центри од двете страни се тип Ц, прскања со центри од една�

Scroll