Ново
220V десктоп планер мултифункционален 6 -инчен клуч на планер, 1800W 12000rpm Електричен клупа на предниот дел на табелата за вложување на дрво за сечење дрво ентузијасти

220V десктоп планер мултифункционален 6 -инчен клуч на планер, 1800W 12000rpm Електричен клупа на предниот дел на табелата за

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

? Максималната ширина на сечење е 6 инчи, брзината без оптоварување е 12000rpm, а максималната ширина на сечење е 150 mm. Режим на исцрпување на прашина】 Интерфејсот за издувни гасови може да се поврзе со колекторот на прашина, што е погодно за чистење на чипови за летање од дрво и создавање чиста работна околина. ? 【Безбедност и висока ефикасност】 Заштитник прекумерна струја опремена со електромагнетски прекинувач за заштита на електрична енергија ќе патува кога моторот ќе биде преоптоварен. Моторот со голема моќност на бакарот ефикасно ја подобрува брзината на сечење на машината за засадување на работната површина. ? Прилагодлив агол (90-135 °), прилагодлив за длабочина (0-3мм). ?【Widely Used】Used for wood processing and planing, especially suitable for small pieces of woodworking furniture production, DIY production of art works, wood parts processing lights, etc. Multifunctional 6 inch Benchtop Planer desktop electric planer 1800 W 12000rpm ?Application : Used for Обработка и планирање на дрво, особено погодни за мали парчиња производство на мебел за обработка на дрво, производство на уметнички дела, светла за обработка на делови од дрво, итн.? Карактеристики : -Адливот Агол (90-135 °), прилагодлива за длабочина (0-3мм) -Легерг Големина, 580*155мм Големина на табелата, може да обработи дрво од 150мм ширина од едно време -мотор со висока моќност, 1800 W, 12000rpm -Силикон челик сечило, брз дизајн на инсталација, надворешна јаглеродна четка, лесна за замена -преклопна заштита, подолг животен век -лам diameter dust outlet, which can be connected to a vacuum cleaner ?Parameter : Voltage : 220 V 50 Hz Rated power : 1800 W No-load speed : 12000r/min Table size : 580*155mm Planing width : 150mm Planing depth : 0-3mm Packing size : 600*365*270 mm Тежина : 10,5 кг? Пакет вклучуваат : 1x сет од планер од 6 инчи (со два ножеви) 1x збир на додатоци.

За стоката

Слична стока во категоријата

? 【Спецификација на исцелување на топката на скапоцен камен】 : Природен скапоцен камен Црвен јаспер кр

Акрилични кристални облоги на мониста се тркалаат со ланец на чаши од ринестон идеален за свадбени прие

Секој Касети За Батерии ЗА Замена НА АПЦ (РБЦ) е тестиран и сертифициран за компатибилност за враќање на

●СОВРШЕН за БЕБИЊА и МАЛИ ДЕЦА : Секој прибор во нашиот комплет од нерѓосувачки челик доаѓа со заоблени

** * Елегантен,, Модерен Дизајн, Овој компјутерски звучник не е само технички иновативен, туку и иновативе

Шипките за абење со сноРаботи се направени од најквалитетен, ладно валани челик за зацврстување на куќи

100% Задебелена коси мелење волна Произведено во САД и Увезено Г затворање Прстен 715 дена испорака...

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

●Лцд Вшмукување Чаша ● отстранувањето На Дисплејот е најризичниот дел при поправка на уредите Мало ли�

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Хартија Детска хартија за преклопување : Исклучителна изработка, извонредни детали, изгледа корисно и д

Пакетот Вклучува : Sony CFexpress Тип А 160gb Мемориска Картичка, Sony MRWG2 CFexpress Тип А / Sd Мемориска Картичка Читач, И �

Екстра Голема Покривка За Кафез За Птици : Измерена долга 18,1 инчи / 46 см, широка 13,8 инчи / 35 см и висока 32,3 и

Идеално за најголема продуктивност^Следната генерација, SG (семе од гел керамика) жито^подобрена врска с�

Моќ Додатоци Адаптери За Далечинско Управување Либерт Интелислот ЕВебКартичка За Управување СО ВЕБ Ка

Белтек 6444 ФЛИП КОМПЛЕТ 0913 Форд Ф150 Спб Кабина Краток Кревет Само 4" Заден Пад Задните комплети за преврту�

Дизајн на школка Напред и надвор Отпадоци од мачки отпорни на прскање Изолирајте го мирисот Голем прост

Големина на производот( W x d x h) : 3.3 x 4.3 x 4.7 инчи (8.5 x.Материјал : Керамика Земја На Производство : Јапонија С�

100% Кожа Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Стилски : рачно изработен мокасин за возење во стил на в

за жени униформни кошули за девојчиња v вратот долги ракави кошули за жени v вратот кошули жени вљубенит�

Капацитет на излезна моќност : 500вати / 750ВА Излез : (6) НЕМА 515Р (Резервна Копија На Батеријата) 120в...

Памук / Полиестер Увезени Координира Со Колекцијата Постелнина За Бебиња Од Желади Овој координативен

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Scroll