Ново
SC202 RF Machine Control Control Control Machine SC203 Мрежа за посетеност на мрежата SC203 SC203 Систем за контрола на пристап-

SC202 RF Machine Control Control Control Machine SC203 Мрежа за посетеност на мрежата SC203 SC203 Систем за контрола на пристап-

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 393.60

Боја : Верзија 2. Потекло : Кина на копното. Тип на ставка : прекинувачи. Боја : Верзија 2. Потекло : Кина на копното. Тип на ставка : прекинувачи. SC202 RF Machine Control Control Control Machine SC203 Мрежа за посетеност на мрежата SC203 SC203 Control Control System Model : SC2033 Atnendance Тип на машина : Индукциска картичка (IC/ID/RF картичка) Тип на тип на диск со мулти-функција во класификација на One Color : верзија 1 : Централна контрола Машина за посетеност SC203 (Повторување на лична карта) Верзија 2 : Централна контрола SC203 Машината за посетеност (ИЦ картичка Поместување) Метод за автентикација на посетеност : Повторувајте ја картичката за лозинка на картичката Метод : TCP/IP мрежни комуникации COMMUCTIONSC203 е машина за контрола на пристап до радиофреквенција на радиофреквенција, лансирана од Entropy Technology. Има вграден оперативен систем Linux, усвојува 32-битен процесор, стандардна комуникација со протокол TCP/IP, професионална конфигурација и ја усвојува функцијата за дебагирање и криптирање на комуникацијата со радиофреквенција на PSK. Книга за близина за да се провери идентитетот, за да се обезбеди безбедносните перформанси да бидат посигурни од општите безбедносни перформанси, во однос на управувањето, SC203 може да се работи офлајн преку вградениот LCD екран на позадинско осветлување и тастатурата со позадинско осветлување, самата машина може да складира записи за споредување , или оперативниот систем се управува преку компјутер, а RS232 и RS485 се користат за комуникација. Квалитетот е сертифициран на меѓународно ниво. Високи перформанси, одличен квалитет, сигурност и стабилност се најпосакуваните избори на корисниците. Големина : L : 100*W : 129*H : 40 MNCPU : 32-битен RISC вграден CPUSYSTEM капацитет : 30,000 сопственици на картички, 50,000 Методи за рекордирање : Единечна картичка/Лозинка + Број на картичка/Порта за читање на картички/Формат на податоци : Вграден 10см читач на картички за близина/26bit Wiegand : Порта за читање на надворешни картички/26bit Wiegand Access Функција за контрола : 50 временски периоди, 5 групи, 10 комбинации за отворање на врати, поддршка за влез во мулти-корисници, влез во мулти-корисници, влез во мулти-корисници, влез во мулти-корисници, влез во мулти-кориснички корисници, Функција за реле 10 A/12 VDC или Функција на Волтаутпуларм : Аларм за анти-демолитација, нелегален аларм на отворена врата, аларм за аларм и принуда на вратата и може да излезе сигнал за активирање на алармот, кој може да биде ко.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% памук Повлечете го затворањето Ова топло руно во тешка категорија се одликува со четкан дизајн на по�

Старомодни Тамблери Персонализирани со Името Стивенсон Ултра тенко, силно, Чисто Стакло без монистра...

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење Висок врат чипка елече Шифон здолниште...

Корсаирексклузивен софтвер автоматски го открива центарот на гравитација во реално време, овозможувај

Екстра Голема Покривка За Кафез За Птици : Измерена долга 18,1 инчи / 46 см, широка 13,8 инчи / 35 см и висока 32,3 и

Се вклопува како што треба, прв пат, со сите влошки, залепени и разменети според спецификациите на ОЕ Хар

Капацитет на излезна моќност : 500вати / 750ВА Излез : (6) НЕМА 515Р (Резервна Копија На Батеријата) 120в Влез : 120

Хартија Детска хартија за преклопување : Исклучителна изработка, извонредни детали, изгледа корисно и д

Јасен Акрилик Ротирачки И Отстранлив Послужавник Од 360 Степени : нашиот организатор за складирање шминк

Шипките за абење со сноРаботи се направени од најквалитетен, ладно валани челик за зацврстување на куќи

100% памук 100% памук издржлива ткаенина за брзо сушење Рашири изградба обезбедува удобно вклопување Лесна

Левата вилица може да се лизне нагоре и надолу за да се олесни мерењето на зачекорените делови Резолуци�

100% Полиестер Рачно Миење Девојки темна Кралица црн и светло сив фустан со лелеави долги ракави и здолни�

Scroll