Ново
FZZDP Portable 100 -инчен wallиден монтиран екран на проектор 16: 9 Екран за проекција на полиестер за преклопување за домашно кино на отворено

FZZDP Portable 100 -инчен wallиден монтиран екран на проектор 16: 9 Екран за проекција на полиестер за преклопување за домашно

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1088.00

Безжичен : да биде изработено од флексибилен полиестерски материјал, овој екран на проекторот е непречен и безумен, ви донесе одлична слика за гледање. Преносен : Лесен, преклопен и преносен, идеален за активности во затворен и на отворено. Лесно впуштање : 6 очила на екранот, 6 парчиња куки за кора и стап, лесни за инсталирање. Удобно : 100 инчи 16 : 9 екран на проектор, ви даваат 85,5 ”x 47,5” област за гледање. Дебелина : 300g / дизајниран за предна и задна проекција. Изгледа малку светло, осигурете се дека светлината може да се пробие дека видеото може да се гледа и од задната страна. Безжичен : да биде изработено од флексибилен полиестерски материјал, овој екран на проекторот е непречен и безумен, ви донесе одлична слика за гледање. Преносен : Лесен, преклопен и преносен, идеален за активности во затворен и на отворено. Лесно впуштање : 6 очила на екранот, 6 парчиња куки за кора и стап, лесни за инсталирање. Удобно : 100 инчи 16 : 9 екран на проектор, ви даваат 85,5 ”x 47,5” област за гледање. Дебелина : 300g / дизајниран за предна и задна проекција. Изгледа малку светло, осигурете се дека светлината може да се пробие дека видеото може да се гледа и од задната страна. Поени за куршуми : безмилосни : да биде изработено од флексибилен полиестерски материјал, овој екран на проекторот е непречен и безумен, ви донесе одлична слика за гледање. Екранот, 6 парчиња коси-и-стапчиња, лесни за инсталирање. Изгледа малку светло, осигурете се дека светлината може да се пробие дека видеото може да се гледа од задната страна, исто така. Спецификации1. Големина на екранот 88,5 инчи x 50 инчи (224,5 см x 127см). Ве молиме, земете ја предвид, затоа што е флексибилен материјал, големината на материјалот за проекција може да варира за +/- 0,5 ”во должина/ширина; 2. Големина на поглед : 85,5 инчи x 47,5inch (218cm x 121cm); 3. 100 инчи; 4. Сооднос : 16 : 9; 5. Материјал : полиестер. 6. 6 Eyeholes на екранот, со 6 парчиња куки за кора и стап, за да може лесно да се постави. Значи, нејзината дебелина е само 300g.Ната : Снимање на светлина и различни дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена мерка е +/- 1-3 см.

За стоката

Слична стока во категоријата

Прекрасен избор за подарок за подарок на семејства и пријатели Декорацијата во кујната, дневната соба и

Гласовно Активирање Касета Контра Рекорд И Индикатор За Батерија Џек За Слушалки Приклучоци За Далечин

●Лцд Вшмукување Чаша ● отстранувањето На Дисплејот е најризичниот дел при поправка на уредите...

Во Согласност СО Рма Инженеринг Стандард Споредливо Со Гејтс, Браунинг, Гудјер, Дејко, Бандо, ПИКС, Бесто

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% Полиестер божиќни спортски пант�

Керамика Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања Мери 7 инчи висока

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен...

1, има копче на предната страна на вшмукувачката чаша за ослободување или зголемување на стаклената вшм�

Големина : 17х9х11 инчи( Lx Wx H), 43х23 х28 СМ(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку не

Секој Касети За Батерии ЗА Замена НА АПЦ (РБЦ) е тестиран и сертифициран за компатибилност за враќање на

Нашите стаклени шишиња за пиење се направени од материјал од врвен степен, обезбедувајќи супериорна из�

Дали каучот или креветот се премногу високи за вашето куче? Скокањето може да биде напрегање на колкови�

Моќ Додатоци Адаптери За Далечинско Управување Либерт Интелислот ЕВебКартичка За Управување СО ВЕБ Ка

Одлични карактеристики : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адапте�

100% Задебелена коси мелење волна Произведено во САД и Увезено Г затворање Прстен 715 дена испорака ①Матер

Врвен премиум производ за пелени совршен за инконтинентни постари мачки, женски мачки во топлина (мачки

Постелнина ленени Материјали, ЕДНОСТРАНО HD печатење (не вклучува вметнување, само перница) Квадратни фр

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење Висок врат чипка елече Шифон здолниште Фустан

*** Стандардна испорака 710 работни дена / Експресна испорака 35 работни дена *** НАРАЧКИ од САД ***...

100% памук Повлечете го затворањето Ова топло руно во тешка категорија се одликува со четкан дизајн на по�

Scroll