Ново
65мм HSS Planer Blades - Fits Festool Spiral Blade EHL 65 - пакет од 1 персонални компјутери

65мм HSS Planer Blades - Fits Festool Spiral Blade EHL 65 - пакет од 1 персонални компјутери

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 447.20

Материјал : Челик со високи перформанси - челик со голема брзина. Површина : Површина на земјата со завршна обработка од 0,4 РА. Крајно во планирање со висок квалитет од најдобриот можен квалитет HSS челик. Челик со голема брзина за поостри сечила и подолг животен век. Планерските лопати на Xcalibur Tooling се направени од HSS 18% волфрам и се зацврстуваат на 61-63 HRC за поголема издржливост за сечење меко или тврдо дрво. Планерските лопати за алатки Xcalibur се испорачуваат во пластичен ракав од два дела и се многу остри. Состојба : 100% состојба нов и висок квалитет. Крајно во планирање со висок квалитет од најдобриот можен квалитет HSS челик. Челик со голема брзина за поостри сечила и подолг животен век. Планерските лопати на Xcalibur Tooling се направени од HSS 18% волфрам и се зацврстуваат на 61-63 HRC за поголема издржливост за сечење меко или тврдо дрво. Планерските лопати за алатки Xcalibur се испорачуваат во пластичен ракав од два дела и се многу остри. Состојба : 100% состојба нов и висок квалитет. Ножевите на ножевите на Xcalibur Tooling или Planer Blades се направени од HSS 18% волфрам и се зацврстуваат на 61-63 HRC за поголема издржливост при сечење меко или тврдо дрво. Ккалибурските алатки со алатки за дебеност на спонзорот се испорачуваат во пластични ракави за заштита во транзит. Бидејќи е еден од најголемите добавувачи на алатки за обработка на дрво, имаме широк спектар на ножеви со спојување за да ги вклопиме повеќето од планерите на здруженија (сурфајцери) и дебелини на планерите низ целиот свет. Високо автоматизираниот процес на производство на алатки Xcalibur обезбедува контролирани прецизни лопати.

За стоката

Слична стока во категоријата

Дизајн на школка Напред и надвор Отпадоци од мачки отпорни на прскање Изолирајте го мирисот Голем прост

Моќ Додатоци Адаптери За Далечинско Управување Либерт Интелислот ЕВебКартичка За Управување СО ВЕБ Ка

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење Висок врат чипка елече Шифон здолниште...

Големина на производот( W x d x h) : 3.3 x 4.3 x 4.7 инчи (8.5 x.Материјал : Керамика Земја На Производство : Јапонија...

Хартија Детска хартија за преклопување : Исклучителна изработка, извонредни детали, изгледа корисно и д

Брзо поставување, време на мешање на рацете (23 ° C) : 3040 S Вкупно работно време (23 ° C, вклучително и време на

Јасен Акрилик Ротирачки И Отстранлив Послужавник Од 360 Степени : нашиот организатор за складирање шминк

Идеално за најголема продуктивност^Следната генерација, SG (семе од гел керамика) жито^подобрена врска с�

Кристално чиста вода Отстранува фосфати, силикати, мириси и предизвикувачи на боја растворени органски

DIY топки од пена : топки занаети полистирен пена мечка пена DIY занаетчиски додатоци плевење форми цветни

100% Задебелена коси мелење волна Произведено во САД и Увезено Г затворање Прстен 715 дена испорака...

Производ 2 : Крајна Керамичка Нелеплива : нелепливата површина за готвење Од Челик Готам е обложена три п

Памук / Полиестер Увезени Координира Со Колекцијата Постелнина За Бебиња Од Желади Овој координативен

пеперутка туника преголема маица батик туника јога тенок фит кошули за мажи чипка маица кошула ноќта на

за жени униформни кошули за девојчиња v вратот долги ракави кошули за жени v вратот кошули жени вљубенит�

ЕДНОСТАВНА И БЕЗБЕДНА АЛТЕРНАТИВА НА БАЊИТЕ и ТУШЕВИТЕНефрагментираните ракавици За Перење Dymacare обезб

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Направено од 10

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД Над 19,000 прегледи со пет starвезди : Од проверени кли�

100% памук 100% памук издржлива ткаенина за брзо сушење Рашири изградба обезбедува удобно вклопување...

100% Полиестер Рачно Миење Девојки темна Кралица црн и светло сив фустан со лелеави долги ракави и здолни�

[Спецификации]ДИГАТ ДИА Должина на бит за вежба : 11мм / 0,43инчи, 21мм / 0,83инчи; Шанк Дија : 0,7мм / 0,027инчи, 1,8�

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

100% Кожа Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Стилски : рачно изработен мокасин за возење во стил на в

Секој Касети За Батерии ЗА Замена НА АПЦ (РБЦ) е тестиран и сертифициран за компатибилност за враќање на

Големина : 17х9х11 инчи( Lx Wx H), 43х23 х28 СМ(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку не

Направено во САД Затворање на патент висат суво Опуштено вклопени широки панталони за мажи и жени...

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури со кукли, таксидермија и други проекти �

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Scroll