Ново
ДОИТУЛ Компјутерски Тастатури Компјутерски Тастатури Компјутерски Тастатури Компјутерски Преносни Лактот Рачен Рампа: 4 Парчиња Тастатура Рачен Одмор Лактот Под

ДОИТУЛ Компјутерски Тастатури Компјутерски Тастатури Компјутерски Тастатури Компјутерски Преносни Лактот Рачен Рампа: 4 Парчиња

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 297.44

избор на подарок за вашиот пријател или семејство, дајте им мало изненадување. одмор на раката на тастатурата. Тоа може да се користи дома, канцеларија, итн. Можете исто така да го носите со вас за време на патување или службено патување. одмор на зглобот на глувчето. Основата е против лизгање, може да спречи лизгање на глувчето или тастатурата или непотребно движење. рака одмор глувчето рампа. Одговара за повеќето компјутери, тетратки и лаптопи, избегнувајте проблеми со зглобовите и зглобовите. поддршка на зглобот за компјутерска работа. Избегнувајте директно допирање со тврдото биро. Лесен, но издржлив, може да трае долго време. удобна подлога за глувчето. Опис Пренослив Компјутер Глувчето Поддршка На Рачниот Зглоб Мат Тастатура Лактот Одмор Рампа Карактеристики-Материјал : СТП-Боја : црна Големина : 13х8х2см 5. 11Х3. 14Х0. 79во Пакетот, Вклучувајќи 4 х влошки за поддршка на зглобот.

За стоката

Слична стока во категоријата

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер ● Ширина На Рол�

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина Мека и н�

Tico Hiгустина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите Нелеплива о�

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Солидна состојба на реле модул со пластична покривка 5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Со

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава...

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

ГМпрепорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило Нуди квалитет, сиг�

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

Диспензерот за чаши со пролет со дихтунзи за ослободување на силикон одговара на стандардните големини

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција.

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

Scroll