Ново
Планер за пилули за дози, кутија за организатор на витамин, прегради за заклучување 2x-големи за да се обезбедат лекови на рецепт и да се спречи случајно истурање, бо?

Планер за пилули за дози, кутија за организатор на витамин, прегради за заклучување 2x-големи за да се обезбедат лекови на рецепт

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Организатор на пилули од 14 ден : двонеделни прегради ви помагаат лесно да ги испланирате и дистрибуирате вашите дневни дози. Лесна употреба : Одделите за заклучување обезбедуваат безбедност на вашиот лек и спречуваат случајно истурање. Капацитет на пилули : Има до 50 апчиња по преграда (големина на аспирин). Изграден до последно : дизајн на квалитет, изграден за да издржи повторна употреба. Здрав живот : Производите за доза на ези го олеснуваат живеењето на живеењето. Организатор на пилули за заклучување на 2 недела - 7 -дневен безбеден планер за пилули - Овој потсетник за пилули за докажување на деца е совршен за закажување на лекови за вашата недела. Неговите јасно обележани прегради се едноставни за употреба и ви помагаат да ги пратите вашите лекови во текот на неделата, овој голем 7-дневен планер за пилули за заклучување е дизајниран за лесна употреба, безбедност и безбедност. Неговите заклучувачки прегради се одвратни за деца и проверете дали вашиот лек останува надвор од погрешни раце. Преградите се јасно обележани и нивните дното се контурираат така што преземањето на вашиот лек е едноставно. Главните карактеристики на безбеден 14 -дневен планер за пилули вклучуваат : Задебелување на етикетирање - секојдневниот оддел е обележан со голем фонт, безбедни капаци - капаците за одвраќање на децата се безбедни и ги чуваат вашите лекови од погрешни раце, големи прегради - секој оддел може да се вклопи Повеќето дневни лекови. За дозата на Ezy : EZY дозата е лидер во производи за управување со лекови со лесна употреба. Многу од нашите планери за пилула за копче се одобрени од Фондацијата Артритис за нашиот дизајн за лесна употреба. Производите за доза на Ezy го олеснуваат живеењето на живеењето со производи како што се секачи за пилули, дробери за пилули и целосна линија на планери за лесно пополнување.

За стоката

Слична стока во категоријата

0 (Музика И Повици Без Раце) / Контрола На Воланот / Линк За Огледало / Google Store / Онлајн Комуникација / RD

Левата вилица може да се лизне нагоре и надолу за да се олесни мерењето на зачекорените делови...

It лесно се облекува и соблекува и одговара на друга облека Ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок

●Големина на производот € Свети Јуда Позлатен Ѓердан Должина : 20 инчи ●Класичен Дизајн●Свети Јуда Тад

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење Висок врат чипка елече Шифон здолниште...

Во Согласност СО Рма Инженеринг Стандард Споредливо Со Гејтс, Браунинг, Гудјер, Дејко, Бандо, ПИКС, Бесто

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Шипките за абење со сноРаботи се направени од најквалитетен, ладно валани челик за зацврстување на куќи

●Лцд Вшмукување Чаша ● отстранувањето На Дисплејот е најризичниот дел при поправка на уредите Мало ли�

Нашите стаклени шишиња за пиење се направени од материјал од врвен степен, обезбедувајќи супериорна из�

Чекор погоре бобечи од алуминиумска фолија за еднократна употреба, овие штитници за капење обложени со

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Капацитет на излезна моќност : 500вати / 750ВА Излез : (6) НЕМА 515Р (Резервна Копија На Батеријата) 120в...

ЕДНОСТАВНА И БЕЗБЕДНА АЛТЕРНАТИВА НА БАЊИТЕ и ТУШЕВИТЕНефрагментираните ракавици За Перење Dymacare обезб

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

Моќ Додатоци Адаптери За Далечинско Управување Либерт Интелислот ЕВебКартичка За Управување СО ВЕБ Ка

100% Задебелена коси мелење волна Произведено во САД и Увезено Г затворање Прстен 715 дена испорака...

Материјал : брановидна хартија Функција : кревет за одмор за играње канџи за мелење топки Овална мачка н�

НАЈДОБАР ДИЗАЈН И СОВРШЕНА ИЗРАБОТКА : дамските гаќички изгледаат многу модни и шармантни, погодни за С�

Екстра Голема Покривка За Кафез За Птици : Измерена долга 18,1 инчи / 46 см, широка 13,8 инчи / 35 см и висока 32,3 и

Керамика Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања Мери 7 инчи висока

Постелнина ленени Материјали, ЕДНОСТРАНО HD печатење (не вклучува вметнување, само перница)...

Белтек 6444 ФЛИП КОМПЛЕТ 0913 Форд Ф150 Спб Кабина Краток Кревет Само 4" Заден Пад Задните комплети за преврту�

Полиестер Направени во САД или увезени ✅ Целосно тело за тело, стил на елек, универзален, полиестер, жол�

Старомодни Тамблери Персонализирани со Името Стивенсон Ултра тенко, силно, Чисто Стакло без монистра...

7 " Екстраголем ЕКРАН НА допир ЛЦД (1024х600) Работи Со Apple Carplay со Безжична И Жична Врска l Поддржува Андроид У

Scroll