Ново
Deihge Makeup Mirror Vanity Mirror Wallид поставен 10x зголемување со двојно еднострано 6-инчен 360 ° бесплатно ротирање на козметичко огледало за проширување

Deihge Makeup Mirror Vanity Mirror Wallид поставен 10x зголемување со двојно еднострано 6-инчен 360 ° бесплатно ротирање на

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Wallидни монтирани ретровизори. Мултифункционално огледало со двојна намена, може да се користи како огледало на десктоп или огледало за бричење на бањата. Огледалото за убавина е широка апликација за врв на маса, бања, биро, спална соба, countertop, фустан и многу повеќе. Враќање огледало : Опциите за зголемување 1x и 10x ги прават сите детали од косата и шминката на место. Дизајн на вртење од 360 степени : Фиксиран под кој било агол што ви се допаѓа, огледалото со двострана круг има дијаметар од 6 инчи и мазен дизајн. Wallидни монтирани ретровизори. Мултифункционално огледало со двојна намена, може да се користи како огледало на десктоп или огледало за бричење на бањата. Огледалото за убавина е широка апликација за врв на маса, бања, биро, спална соба, countertop, фустан и многу повеќе. Враќање огледало : Опциите за зголемување 1x и 10x ги прават сите детали од косата и шминката на место. Дизајн на вртење од 360 степени : Фиксиран под кој било агол што ви се допаѓа, огледалото со двострана круг има дијаметар од 6 инчи и мазен дизајн. Wallидно монтиран Vanity Mirrorsmultifunctional огледало со двојна намена, може да се користи како десктоп огледало или огледало за бричење на бањата. Огледалото за убавина е широка апликација за табела, биро, спална соба, countertop, фустан и повеќе. Големо светло : 1x/10x Двојно странично огледало : едната страна е стандардно огледало, а другата страна е 10x зголемувачки огледало, ви овозможуваат јасно да го видите вашиот заштеда на лицето на лицето за заштеда на wallид, монтирано од wallид, му помага на тоа да се вклучи во мултитаскински сценарија. Продолжувањето со двојна рака заштедува простор и овозможува попогодно поставување - се преклопува назад на wallидот кога не е во кориснички прилагодливи 360 ° вртење на функцијата. Растојанието помеѓу вас и огледалото мора да биде во рамките на 15 см. Премногу ќе предизвика вртоглавица, тоа е нормален физички феномен.2. Ве молиме, не закачувајте тешки работи на вртливата рака за да избегнете оштетување. Уверување на квалитет : Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас навреме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.

За стоката

Слична стока во категоријата

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Пакетот Вклучува : 100 парчиња Тркалезни Диско Топчести Монистра за Изработка На Накит ❤ Пакување : Вис

100% Полиестер Направено во НАС Затворање на ременот Миење Раце Само Ремените на нашето дете се широки 1,0 �

Дизајн на запечатување : складирањето Храна има посебен механизам за запечатување кој може лесно да се �

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

100% памук Напредна Заштита : Националните Заштитници За Перници За Алергија се направени од 100% памук што

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

Стилски Дизајн : ватиран модел на женскиот ранец за патување му дава уникатен и модерен изглед, што го пр

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина...

Идеален за Сечење Патент Врски, Тенка Жица, Глави, Иглички За Очи, Мал Синџир, Опашка Од Тигар, Жици, Монис

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција.

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

●Вклучен пакет 2 пакет 8х10инч Претходно Нацртано Истегнато Платно, 16 бои на боја, 2 Комплет Четка, 2 Панел�

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал...

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Солидна состојба на реле модул со пластична покривка 5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Со

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата...

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

Пакетот Вклучува : ќе добиете 400 парчиња вреќи за складирање мајчино млеко од 7 мл, кои се доволни за да ги

Scroll