Ново
Hifasi 10pcs my4nj matchertdc 12v 24v 36v 48v 110V 220V 380V калем 5A 4NO 4NC Power Relay DIN Rail 14 Pin Time Relay со приклучок за приклучок

Hifasi 10pcs my4nj matchertdc 12v 24v 36v 48v 110V 220V 380V калем 5A 4NO 4NC Power Relay DIN Rail 14 Pin Time Relay со

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Име на производот Релеј за напојување + Socket Relay Модел бр. MY4 N-JSOCKET модел бр. PYF14 AACTION 4 PDTCOIL напон : DC / AC 12 V 24 V 48 V 110 V 220 VCONTACT Напон : 5 A 240 V AC / 5 A 28 V DCRATENT Струмента : 10 Aindication : LED работна површина од 10 W временска фреквенција : 50 Hz / 60 Hz Contact Тип : 4 На 4 Време на неутракција : Помалку од 25ms Operation Температура : - 25 ° C до + 55 ° CPIN Количина 14 Pinmounting Rail Type 35mm DIN Railrelay Големина (приближно) 3,4 x 2,7 x 2,1 см / 1,3 "x 1" x 0,8 "(l * w * t) Релејски приклучок големина 6,8 x 3 x 2,9cm / 2.6" x 1,1 "x 1.1" (l * w * t) Тежина 73gpackage содржина10 x приклучок за напојување10 x приклучок.

За стоката

Слична стока во категоријата

Перница за бременост за жени е доволно долга за да се протегате и да го поддржувате вашето тело Внатрешн

Ги заменува следниве игли : Acutex 310iie, 312 / III, 315 / III, 320 / III; Акаи РС100, РС120; Астатичен N18017d; Хитачи ДССТ103; Кенву�

Светли идеи 500g Асортирана хартија во боја на ткивото во боја се испорачуваат во чиста полибаг за дополн�

100% полиестер • ❤ • 【Време на испорака】 : Нормално 715 работни денови ✔buy 1 парчиња добиваат 5% попуст ; ✔

100% Кожа Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Стилски : рачно изработен мокасин за возење во стил на в

Одлична метална занаетчија】 Нашиот штанд е изработен од здрав метален челик, површината на истиот усво

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД Над 19,000 прегледи со пет starвезди : Од проверени кли�

Идеално за најголема продуктивност^Следната генерација, SG (семе од гел керамика) жито^подобрена врска с�

Се вклопува како што треба, прв пат, со сите влошки, залепени и разменети според спецификациите на ОЕ...

Сосема нов и висок квалитет Материјал : Алуминиумска легура Боја : Црна и црвена Дијаметар : 28мм Висина : 2

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

1 Материјал на производот : Маска за тенка ткаенина за дишење е изработена од висококвалитетен ултраме�

●Големина на производот € Свети Јуда Позлатен Ѓердан Должина : 20 инчи ●Класичен Дизајн●Свети Јуда Тад

Забавен и уникатен додаток на страниците за белешки, честитки и многу повеќе! Овој пакет содржи шест 8,25х

Пакетот Вклучува : Sony CFexpress Тип А 160gb Мемориска Картичка, Sony MRWG2 CFexpress Тип А / Sd Мемориска Картичка Читач, И �

Корсаирексклузивен софтвер автоматски го открива центарот на гравитација во реално време, овозможувај

** * Елегантен,, Модерен Дизајн, Овој компјутерски звучник не е само технички иновативен, туку и иновативе

Ауди С4 Б59702 Д.О т усогласени линии за сопирачки од нерѓосувачки челик Машински алуминиумски капи Заград

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури со кукли, таксидермија и други проекти �

за жени униформни кошули за девојчиња v вратот долги ракави кошули за жени v вратот кошули жени вљубенит�

Производ 2 : Крајна Керамичка Нелеплива : нелепливата површина за готвење Од Челик Готам е обложена три п

1 Специјално дизајниран во стил на преклопување со 3 пресеци 2 Алуминиумска цевка обезбедува поцврста и �

Безбедна ткаенина : Суперфина влакна Предности : Високо апсорбирачки, останува мек по миењето и сушењет�

Автоматско миење на високо перформанси со автоматизирано микрофлати по прифатлива цена Разновидност н

Синџирот на гуми за замена на ROP Shop 2 доаѓа како што е прикажано на првата слика Гуми не се вклучени...

Големина на производот( W x d x h) : 3.3 x 4.3 x 4.7 инчи (8.5 x.Материјал : Керамика Земја На Производство : Јапонија С�

Scroll