Ново
FOCUSFOTO Електронски AF Auto Focus Адаптер прстен за четири третини 4/3 леќи до Олимп Пен и Panasonic Lumix Micro четири третини монтирање на телото без огледало како DMW-MA1 MMF-1 MMF-2 MMF-3

FOCUSFOTO Електронски AF Auto Focus Адаптер прстен за четири третини 4/3 леќи до Олимп Пен и Panasonic Lumix Micro четири третини

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 575.84

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4/3 четири третини до Олимп Пен/Панасоник Лумикс микро 4/3 камери. Со електронски иглички, дозволува автоматско фокусирање. Компатибилен со оригиналниот Олимп MMF-1 MMF-2 MMF-3. Заменете го за Panasonic DMW-MA1 Lumix G четири третини адаптер за монтирање на леќи DSLR. Материјал : Бронза направена бајонет планината Panasonic AG-AF100 дигитални фотоапарати, црна магична џебна кино камера (BMPCC). Опис : Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4/3 четири третини до Олимп Пен/Панасоник Лумикс микро 4/3 камери. Со електронски иглички, дозволува автоматско фокусирање. Компатибилен со оригиналниот Олимп MMF-1 MMF-2 MMF-3. Заменете го за Panasonic DMW-MA1 Lumix G четири третини адаптер за монтирање на леќи DSLR. Функција : ● Материјал : бронза направена бајонетска монтажа Panasonic AG-AF100 дигитални фотоапарати, црна магија кино камера (BMPCC). Пакет, вклучувајќи : Електронски адаптер за леќи за 4/3 леќи до M4/3 камера X 1 предна и задна капаче за капаче x 1.

За стоката

Слична стока во категоријата

Одговара на 12 "врат, 18" Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во дв�

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

Машинско миење Црна худи, жени, жени зип, женски дуксери, жени, женски качулка, патент пред, долга патент �

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

38А абразивно е дизајниран да биде кул сечење за да се минимизира изгорениците Витрифицираната врска со

Дишете подобар воздух Pureeflow HEPA со премиум чувар се чисти со 4 нивоа на филтрација Првата фаза е ХЕПА (возд

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

Што ќе добиете : 1*Канва за сликање со висока дефиниција (12 x 16in / 30 x 40cm), 1*точка дијамантска пенкало, 1*фиок

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40...

100% полиестер Увезени ☆ Висококвалитетен материјал : Работното капаче е изработено од полиестер, делот �

Премиум квалитет : Нашата сатенска хауба е изработена од висококвалитетна мека свилена сатенска ткаени

Висококвалитетна ткаенина за која можете лесно да се грижите, женската маичка нема значително да се нам

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

1.Соф и топол памук : Нашите скичорапи се изработени од висококвалитетен 85% памук, 5% акрилик и 10% материја�

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

Scroll