Ново
Mothinesso LED декоративна низа ламба, шема на starвездички предводени божиќни ленти со ленти со двојни слоеви батерии за напојување 2 компјутери за забави

Mothinesso LED декоративна низа ламба, шема на starвездички предводени божиќни ленти со ленти со двојни слоеви батерии за напојување

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 846.40

Уникатен дизајн : Двоен слој транспарентен органза лента за лента, шема на starвезди, сребрен раб и комбинација на златен раб, особено погодна за украсување на новогодишни елки. Напојување на батеријата : Постои водоотпорна пластична кутија за батерии, која може да се осветли со 3 батерии АА (не е вклучено), што е едноставно и удобно. Ефект на декорација : ќе имате подобар начин да украсите дрво, кое не само што изгледа подобро од другите дрвја, туку и е полесно да се направи. Лесно за инсталирање : Само ставете го прстенот на горниот дел од дрвото, а потоа спуштете ја линијата за светло на лентата, можете да го DIY во која било форма што ви се допаѓа, како што е лак. Издржлив материјал : Оваа LED лента за ламби со лента е изработена од премиум пластика и сатен, бакарна жица е издржлива и свиткана, а лентата е издржлива. Уникатен дизајн : Двоен слој транспарентен органза лента за лента, шема на starвезди, сребрен раб и комбинација на златен раб, особено погодна за украсување на новогодишни елки. Напојување на батеријата : Постои водоотпорна пластична кутија за батерии, која може да се осветли со 3 батерии АА (не е вклучено), што е едноставно и удобно. Ефект на декорација : ќе имате подобар начин да украсите дрво, кое не само што изгледа подобро од другите дрвја, туку и е полесно да се направи. Лесно за инсталирање : Само ставете го прстенот на горниот дел од дрвото, а потоа спуштете ја линијата за светло на лентата, можете да го DIY во која било форма што ви се допаѓа, како што е лак. Издржлив материјал : Оваа LED лента за ламби со лента е изработена од премиум пластика и сатен, бакарна жица е издржлива и свиткана, а лентата е издржлива. Функција : 1. Уникатен дизајн : Двоен слој транспарентен органза лента за лента, шема на starвезди, сребрен раб и комбинација на златен раб, особено погодна за украсување на новогодишни елки.2. Напојување на батеријата : Постои водоотпорна пластична кутија за батерии, која може да се осветли со 3 батерии АА (не е вклучено), што е едноставно и удобно.3. Ефект на декорација : ќе имате подобар начин да украсите дрво, кое не само што изгледа подобро од другите дрвја, туку и е полесно да се направи.4. Лесно за инсталирање : само ставете го прстенот на горниот дел од дрвото, а потоа спуштете ја линијата за светло на лентата, можете да го DIY во која било форма што ви се допаѓа, како што е лак.5. Издржлив материјал : Оваа LED лента со лента со лента е изработена од премиум пластика и сатен, бакарна жица е издржлива и свиткана, а лентата е издржлива. Спецификација : Тип на ставка : LED Божиќна лента Стрингматеријал : Пластика, Sating Ross Тежина : 97 G / 3,4ozprowropur : Приближно.3.8cm / 1.5in златна лента, приближно.5cm / 2.0in сребрена лента должина : приближно.5м / 196.9inlight Боја : Обоена сијалица : 3 x 1.5 V АА батерии се потребни за еден контролер за светло со лента (не е вклучено) Пакет Пакет (не е вклучен) Список : 1 x Сребрена светлина лента 1 x златна светлина лента.

За стоката

Item Type:
LED Christmas Ribbon Light String
Material:
Plastic, Satin
Gross Weight:
97g / 3.4oz
Product Style:
Approx.3.8cm / 1.5in gold ribbon, Approx.5cm / 2.0in silver ribbon
Length:
Approx.5m / 196.9in
Light Color:
colored light
Battery:
3 x 1.5V AA batteries are required for a single ribbon light controller (not included)
Package List:
1 x Silver Light Strip 1 x Gold Light Strip:

Слична стока во категоријата

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

? Лесно за инсталирање : Засилена фиксација на завртки, водоотпорна и отпорна на 'рѓа, подвижна завеса, ле

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм...

Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Секоја плочка е 18 инчи х 18 инчи 20 по кутија (10 тим / 10 акцент боја) Не е потребна подлога Најлонско лице со �

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

Божиќен Календар За Доаѓање : Божиќното одбројување е возбудливо време за децата Еден начин да ги зголе�

Памучна Мешавина Направено во Сад Командантите худи е удобно и одлично за покажување тимска гордост во

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

Комплетот за рамки на слики вклучува : 2 компјутери : 9,8 x 12.1in, 1 парчиња : 12,1 x 16in, 1 парчиња : 16 x 23.4in...

Датум на објавување : 2021.12.01 ЦД + разгледница (случаен 1 од 3) + постер на пакет (случаен 1 од 2) + фото картичка

● [ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ] : ocestore premium M3 N32337100 5btn Автомобил Клуч За Клучеви Далечински Управувач Без Клуч 1

Паметните дигитални рамки за фотографии имаат неверојатно остри слики и ви даваат извонредно визуелно

Материјал : Челик C45, не е зацврстен Предводена Спреките обележани со се изработени од сиво леано железо

Комплет за стартување од 5 полици од не'рѓосувачки челик Не'рѓосувачки челик 5 Цврст Поврпник за стартув�

Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Покажет

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Силиконски ленти 50 парчиња кои не се закачани залепени закачалки од дрво лепило силиконски затегнувачк

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

1) Димензија : картичката за игри со мерење 5 "x7", осигурувајќи дека ќе има доволно место на картичка за пиш

Материјал : ова смешно знаме е направено од полиестер,мала тежина,силни и издржливи,јасни и светли слики

ИЗДРЖЛИВИ И ЕКОЛОШКИ : кесите за сендвичи за повеќекратна употреба се создаваат како одговор на длабока

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

Бод Љубовник Подароци Кожа Лаптоп Врежани "Секогаш Запомнете дека Сте ПОХРАБРИ отколку што верувате ПО�

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

Извор На Инспирација За Дизајн : Нека секое од нашите кучиња стане уникатен суперхерој откако ќе го обле

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

Scroll