Ново
Вино Решетката Виски Декантер 7-Парче Виски Декантер Во Собата Без Олово Карафа Алкохол &засилувач; Обликувани Очила Тамблери За Скоч Или Бурбон Во Подарок Кутија

Вино Решетката Виски Декантер 7-Парче Виски Декантер Во Собата Без Олово Карафа Алкохол &засилувач; Обликувани Очила Тамблери

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Сет За Декантер за црвено Вино Кристално Карафно Шише Стаклени Карафи Стаклени Садови Духови Барови Садови За Пиење Аераторски Пијалоци Глобус Подароци тамблер Божиќен подарок Бар База Додатоци Ракија Ликер диши. 100% СТАКЛО БЕЗ ОЛОВО : Ракотворби, безбедни и нетоксични, цврсти и издржливи, лесни за ракување и нема да протекуваат. ПИЈТЕ БРЗО ВИСКИ ДЕКАНТЕР : Истурете го виното во декантер (време на складирање : 48 ~ 72 часа) за да го обезбедите најдоброто сетилно искуство. МАЗНИ РАБОВИ : делот за покривање На Шишето се третира Со Матирана завршница,ефектот на запечатување е добар; дното на шишето е задебелено и обработено, а текстурата е полна, Не е лесно да се скрши. КАПАЦИТЕТ : (шише)1000мл, (чаша)320мл. Производ : Виски Кристал Декантер Капацитет и големина : (Шише) Висина : 25,3 см, ширина : 19,5 см, капацитет : 1000мл, (Очила ) висина : 9,5 см калибар : 9,5 см, капацитет : 320 млматеријали : Стакло без Олово карактеристики : отпорен на прашина, лесен за чистењепроцес : Ракотворби : дома, Хотел, кафуле, Бар Итн.Пакување вклучувајќи : 7 комплети (шише со Вино х 1 + чаши за вино х 6)●Забелешка : 1. Рачно мерење, големината на производот и физичката може да имаат грешка од 1-2 см е нормална.2. Поради светлината и различните дисплеи, боите на сликите може да бидат отстапени,ве молиме погледнете го вистинскиот производ.3. Стакларија не е занает, постојат мали меурчиња, што е нормално.За нашите услуги : доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ветуваме дека ќе ви одговориме во рок од 24 часа.Ви благодариме повторно за вашето покровителство и со нетрпение очекуваме да станеме пријатели со вас. Ви посакувам се најдобро! Ако добиете бебе со проблеми со квалитетот, безусловно ќе ви ја вратиме стоката, ве молиме бидете сигурни, ќе ви дадеме задоволителен одговор.

За стоката

Слична стока во категоријата

Јасен Акрилик Ротирачки И Отстранлив Послужавник Од 360 Степени : нашиот организатор за складирање шминк

Моќ Додатоци Адаптери За Далечинско Управување Либерт Интелислот ЕВебКартичка За Управување СО ВЕБ Ка

100% памук Повлечете го затворањето Ова топло руно во тешка категорија се одликува со четкан дизајн на по�

Нашите стаклени шишиња за пиење се направени од материјал од врвен степен, обезбедувајќи супериорна из�

Керамика Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања Мери 7 инчи висока

100% Полиестер Затворање на патент Машинско Перење [Меко и Нејасно Руно] дуксерот за девојки е изработен о

Пакетот Вклучува : Sony CFexpress Тип А 160gb Мемориска Картичка, Sony MRWG2 CFexpress Тип А / Sd Мемориска Картичка Читач, И �

It лесно се облекува и соблекува и одговара на друга облека Ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок

Мултимедијални карадио : ова радио одговара За ф орд Мондео 2000 2002 2004 2005 2006 2007 Андроид 12, 4 Јадро + 2gb RAM МЕМО�

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Одлични карактеристики : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адапте�

100% Задебелена коси мелење волна Произведено во САД и Увезено Г затворање Прстен 715 дена испорака ①Матер

●ПРЕДЛОЖЕНО ВКЛОПУВАЊЕ во ПРОСТОРОТ е Идеално За осветлување на фоајето, осветлување На Кујната, Лусте

за жени униформни кошули за девојчиња v вратот долги ракави кошули за жени v вратот кошули жени вљубенит�

Дизајн на школка Напред и надвор Отпадоци од мачки отпорни на прскање Изолирајте го мирисот Голем прост

Памук / Полиестер Увезени Координира Со Колекцијата Постелнина За Бебиња Од Желади Овој координативен

Белтек 6444 ФЛИП КОМПЛЕТ 0913 Форд Ф150 Спб Кабина Краток Кревет Само 4" Заден Пад Задните комплети за преврту�

12" рамо : 47см / 18.35"Големина : ххххл Биста : 140см / 55 Машинско Перење женски карирани дами со кратки ракави бл

Ауди С4 Б59702 Д.О т усогласени линии за сопирачки од нерѓосувачки челик Машински алуминиумски капи...

ОТПОРЕН НА СОЛЗИОвој Воздушен Материјал се користи со години за заштита на кабините на авионите Провод�

пеперутка туника преголема маица батик туника јога тенок фит кошули за мажи чипка маица кошула ноќта на

Старомодни Тамблери Персонализирани со Името Стивенсон Ултра тенко, силно, Чисто Стакло без монистра...

ЕДНОСТАВНА И БЕЗБЕДНА АЛТЕРНАТИВА НА БАЊИТЕ и ТУШЕВИТЕНефрагментираните ракавици За Перење Dymacare обезб

Материјал : брановидна хартија Функција : кревет за одмор за играње канџи за мелење топки Овална мачка н�

Превртен челичен амортизер за зголемен одговор и помалку таложење на топлина Пролет стапки и шок венти�

Шипките за абење со сноРаботи се направени од најквалитетен, ладно валани челик за зацврстување на куќи

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Кристално чиста вода Отстранува фосфати, силикати, мириси и предизвикувачи на боја растворени органски

Ед Рамка Сентрон Прекинувач 480 Волти Номинална Линија странични навртки не се вклучени Димензија на про

Левата вилица може да се лизне нагоре и надолу за да се олесни мерењето на зачекорените делови Резолуци�

Scroll