Ново
Yitahome на отворено хоризонтално складирање пролева w/o полица, алатка за смола отпорна на временски услови, мулти-отворена врата за складирање на велосипед, лименки з?

Yitahome на отворено хоризонтално складирање пролева w/o полица, алатка за смола отпорна на временски услови, мулти-отворена

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 4784.00

Голем капацитет за складирање- Екстериер е со големина 51.1 '*29.1''’W*41.3', и мерките за внатрешни работи 47.2''l*25.4''W*39; Оваа пластична барака за складирање има капацитет од 27 кубни метри; Погодно за складирање на алатки за градинарство, мала трева за трева, велосипед, градинарски мебел, 2 мали лименки за ѓубре. Можете да додадете друга ламинатна полица (купена одделно) за да го зголемите капацитетот за складирање. Отпорен на сите временски услови-Оваа барака за складирање е направено од водоотпорна смола за УВ заштита, употреба на сите временски услови, лесно чистење и одржување; Прилагодувачката дрвена текстура нема да избледи и иновативниот дизајн на капакот ја задржува водата. Панели со двојни wallидови-Надворешното складирање на отворено има панели со двојна wallид од смола, кои се обработуваат со технологија за обликување на удари за посилен ветер, нема лесно да се наведнуваат или пункција; Уживајте во безбедно место за чување на вашите вредни алатки и опрема. Разновидна функционалност : Со повеќе насоки за отворање и шипка за поддршка на капакот, оваа премија бара брзо и лесно складирање; Заврзницата на подот (заклучувањето не е вклучено) обезбедува побезбедно складирање и зачестено заклучување ја обезбедува вратата до подот за погодност. Лесен пакет со склопување содржи 2 кутии, надворешната кутија може да пристигне во различни временски периоди, ве молиме најдете го бројот на истрагата за услуги на клиентите или трпеливо да почекате. Голем капацитет за складирање- Екстериер е со големина 51.1 '*29.1''’W*41.3', и мерките за внатрешни работи 47.2''l*25.4''W*39; Оваа пластична барака за складирање има капацитет од 27 кубни метри; Погодно за складирање на алатки за градинарство, мала трева за трева, велосипед, градинарски мебел, 2 мали лименки за ѓубре. Можете да додадете друга ламинатна полица (купена одделно) за да го зголемите капацитетот за складирање. Отпорен на сите временски услови-Оваа барака за складирање е направено од водоотпорна смола за УВ заштита, употреба на сите временски услови, лесно чистење и одржување; Прилагодувачката дрвена текстура нема да избледи и иновативниот дизајн на капакот ја задржува водата. Панели со двојни wallидови-Надворешното складирање на отворено има панели со двојна wallид од смола, кои се обработуваат со технологија за обликување на удари за посилен ветер, нема лесно да се наведнуваат или пункција; Уживајте во безбедно место за чување на вашите вредни алатки и опрема. Разновидна функционалност : Со повеќе насоки за отворање и шипка за поддршка на капакот, оваа премија бара брзо и лесно складирање; Заврзницата на подот (заклучувањето не е вклучено) обезбедува побезбедно складирање и зачестено заклучување ја обезбедува вратата до подот за погодност. Лесен пакет со склопување содржи 2 кутии, надворешната кутија може да пристигне во различни временски периоди, ве молиме најдете го бројот на истрагата за услуги на клиентите или трпеливо да почекате.

За стоката

Слична стока во категоријата

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства 2 、 Погоден за ре�

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота...

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал...

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

Метал Комарец Нето Штанд овој комарец нето штанд сет е направен од метални материјали безбеден и издрж�

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

Tico Hiгустина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите Нелеплива о�

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a Големина : 92мм TPI : 24 Пакет : 5 Bosch : T118a HSS : Целосно зацврстен челик со гол

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

Идеален за Сечење Патент Врски, Тенка Жица, Глави, Иглички За Очи, Мал Синџир, Опашка Од Тигар, Жици, Монис

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57 Материјал : Sм�

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

Scroll