Ново
JAHH 185 x 60 x 81cm Преклопување на убавицата кревет Алуминиумска цевка спа спа -бодибилдинг масажа маса црна со црвен раб

JAHH 185 x 60 x 81cm Преклопување на убавицата кревет Алуминиумска цевка спа спа -бодибилдинг масажа маса црна со црвен раб

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

1. Специјално дизајниран во стил на преклопување со 3 пресеци. 2. Алуминиумска цевка обезбедува поцврста и силна сила и стабилност. 3. Исто така, дава удобност со прецизен третман. 4. Дизајнот за преклопување ја прави оваа табела заштеда на простории и удобен за употреба. 5. Важна опрема за салонот за боди -билдинг. 1. Специјално дизајниран во стил на преклопување со 3 пресеци. 2. Алуминиумска цевка обезбедува поцврста и силна сила и стабилност. 3. Исто така, дава удобност со прецизен третман. 4. Дизајнот за преклопување ја прави оваа табела заштеда на простории и удобен за употреба. 5. Важна опрема за салонот за боди -билдинг. Воведи : Еве ги овие 3 делови што преклопуваат алуминиумска цевка за маса за масажа на боди -билдинг. Особено дизајниран во стил на преклопување со 3 пресеци, лесно е да се преклопи и да се расплетува за погодност. Исто така, преклопените нема да заземат премногу простор. Тоа е со голема сила и добра цврстина со усвоената дрвена рамка. Покрај тоа, премиум кожа, исто така, ја обезбедува својата голема мекост и удобност. Нема да почувствувате болка или повредување додека лежите на оваа маса за масажа. Преносен и удобен! Само пробајте! Карактеристики : 1. Специјално дизајниран во стилот на преклопување со 3 пресеци2. Алуминиумската цевка обезбедува поцврста и силна сила и стабилност3. Исто така, дава удобност со прецизен третман4. Дизајнот за преклопување ја прави оваа табела заштеда на простории и удобен за употреба5. Важна опрема за салони за боди -билдинг на бањата : 1. Материјал : Синтетичка кожа и алуминиум2. Боја : Црна со црвен раб3. Димензии : (73 x 24 x 32) " / (185 x 60 x 81) cm (l x w x h) 4. Капацитет на тежина : 226.8kg / 500 bs 5. Должина на лулка : 84" / 213cm6. Ширина на странични раце : 32 " / 81cm7. Опсег на висина : (24-32)" / (60-81) CM8. Подтип : 3 делови9. Капацитет за тежина : 8000oz / 226796gpackage вклучува : 1 x преносна масажа табела до различни поставки за осветлување и екран, бојата на предметот може да биде малку различна од сликата. Ве молиме, дозволете ги разликите во големината на големината, како резултат на рачните мерења. Пакетот вклучува само главен производ.

За стоката

Слична стока во категоријата

Белтек 6444 ФЛИП КОМПЛЕТ 0913 Форд Ф150 Спб Кабина Краток Кревет Само 4" Заден Пад Задните комплети за преврту�

Корсаирексклузивен софтвер автоматски го открива центарот на гравитација во реално време, овозможувај

Нашите стаклени шишиња за пиење се направени од материјал од врвен степен, обезбедувајќи супериорна из�

Широко користено : Може да направи прекрасни албуми со фотографии, убави украсни слики и подароци, особе

●Големина на производот € Свети Јуда Позлатен Ѓердан Должина : 20 инчи ●Класичен Дизајн●Свети Јуда Тад

Моќ Додатоци Адаптери За Далечинско Управување Либерт Интелислот ЕВебКартичка За Управување СО ВЕБ Ка

Идеално за најголема продуктивност^Следната генерација, SG (семе од гел керамика) жито^подобрена врска с�

за жени униформни кошули за девојчиња v вратот долги ракави кошули за жени v вратот кошули жени вљубенит�

Коска Кина Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна декоративна чинија е изработена од коск�

Производ 2 : Крајна Керамичка Нелеплива : нелепливата површина за готвење Од Челик Готам е обложена три п

Големина на производот( W x d x h) : 3.3 x 4.3 x 4.7 инчи (8.5 x.Материјал : Керамика Земја На Производство : Јапонија С�

Акрилични кристални облоги на мониста се тркалаат со ланец на чаши од ринестон идеален за свадбени прие

Материјал : брановидна хартија Функција : кревет за одмор за играње канџи за мелење топки Овална мачка н�

100% Задебелена коси мелење волна Произведено во САД и Увезено Г затворање Прстен 715 дена испорака ①Матер

Дискови на цирконија со тип 29 Нуди поголем контакт на работното парче и нов највисок раб додека се носат

Големина : 4,4 см x 4,4 см (1,7 инчи x 1,7 инчи) кога е склопено; 6,4 см (2,5 инчи) во должина кога легнува Класификаци�

1, има копче на предната страна на вшмукувачката чаша за ослободување или зголемување на стаклената вшм�

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Превртен челичен амортизер за зголемен одговор и помалку таложење на топлина Пролет стапки и шок венти�

❤ kknit џемпер за женски грда Божиќ џемпер џемпер жени жени леопард џемпери за жени грди џемпери портокал�

пеперутка туника преголема маица батик туника јога тенок фит кошули за мажи чипка маица кошула ноќта на

Собранието на решетката е линеарен мозоци со низок профил што може да се инсталира во непосредна близин

Забавен и уникатен додаток на страниците за белешки, честитки и многу повеќе! Овој пакет содржи шест 8,25х

●Лцд Вшмукување Чаша ● отстранувањето На Дисплејот е најризичниот дел при поправка на уредите Мало ли�

Автоматско миење на високо перформанси со автоматизирано микрофлати по прифатлива цена Разновидност н

[Спецификации]ДИГАТ ДИА Должина на бит за вежба : 11мм / 0,43инчи, 21мм / 0,83инчи; Шанк Дија : 0,7мм / 0,027инчи, 1,8�

Врвен премиум производ за пелени совршен за инконтинентни постари мачки, женски мачки во топлина (мачки

Scroll