Ново
Геометрија Тропски растенија коски Кина Декоративна чинија околу керамички плочи занает со приказ за домашна канцеларија wallидна вечера

Геометрија Тропски растенија коски Кина Декоративна чинија околу керамички плочи занает со приказ за домашна канцеларија wallидна

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 415.84

Коска Кина. Направени во САД или увезени. Материјал : Оваа смешна декоративна чинија е изработена од коска, висококвалитетни материјали, со мазна површина што нема да ви ги исече рацете, нежни и убави и издржливи. Лесен за употреба : Оваа плоча за декорација на коски со штанд за приказ може да се прикаже во кинески кабинет, на аранжман на полица или на странична маса, или обесена на wallидот, што изгледа многу елегантно и уметничко. Лесно за расклопување : Оваа декоративна чинија е дизајнирана со самолепливо, дури и ако сакате да ја расклопите подоцна е многу удобен, само-лекување може да го направи wallидот без ознаки, инсталацијата е исто така многу едноставна. Повод : Исклучителната декоративна чинија е погодна за дома, дневна соба, спална соба, студија, коридор, канцеларија, ресторан, хотел, празник, декорација на домови и други места, исто така и романтичен подарок за изненадување за собирање пријатели или семејна вечера. Одличен подарок : Оваа плоча за коски од Кина е одличен избор за годишнина, свадба, родендени, Денот на вineубените, Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на благодарноста, Велигден, Божиќ, тие ќе бидат шокирани од супериорниот квалитет на предметот кога ќе ја отворат сегашноста. Печатена коска Кина Декоративна чинија за wallид што виси персонализирана керамичка декоративна плоча со вертикална штанд за домашна канцеларија клуб за употреба на wallидови.

За стоката

Слична стока во категоријата

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

Фефектен приклучок Extender : Овој премиум мултифункционален излез на wallидот USB е мазен, здрав и безбеден Шт�

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

●Димензија€ Должина : 264,16 mm / 10,3"; Ширина : 10mm / 0,39"; Број На Заби : 52; Теренот : 5,08 mm; Број На Модел : 104 XL...

Кожа PU кожен материјал, издржлив и не е лесен за валкано, прецизно шиење Елегантниот облик на организато

секси комплети за бикини со висок струк за жени долни бикини со целосна покриеност врв за бикини за жени

Монитор и тастатура со целосна големина; Користете 1 / 2 "пин за употреба со ригидни раце и монтирања...

Добредојдовте кеси за купување хартија се изработени од силна црна хартија Крафт со рачки со жици, цврс�

Одлични карактеристики : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адапте�

Количка за испорака, не'рѓосувачки челик, сребро, полиолефин рициново материјал Овој список е за секоја

Ед Рамка Сентрон Прекинувач 480 Волти Номинална Линија странични навртки не се вклучени Димензија на про

Напојување на сите видови на електронски уреди со ефтини QC овозможи USB полначи и електрични банки Врши п

【Двојно брзо полнење 3.0 Порти】 Обезбедува 4x побрза брзина на полнење на компатибилни уреди...

Почувствувана крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање на �

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

【Материјал на производот】 работ на работ е изработен од надграден акрилен материјал, кој е многу виско

●Попродажба 1 Пристигна во рок од 515 работни дена по купувањето 2 Лесно се враќа : Откако ќе аплицирате за

Кога го користите, тоа е како да отворите кармин.3bsize : 1,92 x1 Супер долго траење на батеријата ви овозможув�

Големина : нашата декоративна чинија има 4 големини од 6 инчи / 7 инчи / 8 инчи / 10 инчи Овој производ вклучув

0 (Музика И Повици Без Раце) / Контрола На Воланот / Линк За Огледало / Google Store / Онлајн Комуникација / RD

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD (100 парчиња многу)..

Мултимедијални карадио : ова радио одговара За ф орд Мондео 2000 2002 2004 2005 2006 2007 Андроид 12, 4 Јадро + 2gb RAM МЕМО�

€ € 80 Грама Тешка Апсорпција● софифини влошки за еднократна употреба големина во 30 "X 36" (74cm x 90cm), тежина

Подготвени да додадете атрактивен допир во вашиот дом или канцеларија и да се грижите за сите ваши потр�

*** Стандардна испорака 710 работни дена / Експресна испорака 35 работни дена *** НАРАЧКИ од САД ***...

100% памук Повлечете го затворањето Ова топло руно во тешка категорија се одликува со четкан дизајн на по�

Замена на компонентите на Upstart GB005 WJSA далечински управувач за остар LC50 LE650 U Наменето за лесна замена и ра�

Произведено во Сад Висина на пакетот : 10,0 см Должина на пакетот : 10,0 см Ширина на пакетот : 10,0 см Системите

Левата вилица може да се лизне нагоре и надолу за да се олесни мерењето на зачекорените делови...

Scroll