Ново
Ајкула 45838 Индустрии 4 1/2 x 7/8 Премиум Платинум цирконија тип 29 60 60 Грит-1 ПК

Ајкула 45838 Индустрии 4 1/2 x 7/8 Премиум Платинум цирконија тип 29 60 60 Грит-1 ПК

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 179.36

Дискови на цирконија со тип 29. Нуди поголем контакт на работното парче и нов највисок раб додека се носат. Долготрајни цирконија тркала со жито монтирани на солидна плоча за поддршка на фиберглас со мала тежина. Ги заменува дисковите со влакна од смола кои нудат подолг живот. Користете за измислување метали, работа со автоматско тело и мелење заварувања. Дискови на цирконија со тип 29. Нуди поголем контакт на работното парче и нов највисок раб додека се носат. Долготрајни цирконија тркала со жито монтирани на солидна плоча за поддршка на фиберглас со мала тежина. Ги заменува дисковите со влакна од смола кои нудат подолг живот. Користете за измислување метали, работа со автоматско тело и мелење заварувања. Опис на производот Ние сме снабдувач/производител на автомобилскиот центар од 1983 година. Нашите производи се дизајнирани со професионален механичар, техничар, заварувач или фабрикувач на ум. Сите наши производи се произведени за професионална или употреба на производство; И многумина се направени во нашиот сопствен објект во Рокфорд, М.Н. Од производителот Тип 29 облик на облик за подобар контакт со површината и употреба на тркалото. Максимален диск за ефикасност. Нашата целосна линија на материјали за заварување и додатоци вклучуваат електроди, жица, абразиви, жичани тркала, додатоци за сечење и заварување; Како и шлемови, очила, очила и штитови за лице. Ние исто така нудиме ќебиња за заварување, екрани, заштитна облека и многу други предмети што ја надополнуваат нашата линија за заварување.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40...

? Девојчето што држи знак се заблагодарува и момчето држи некои жетви од пченка Додадете софистициранос

Лесно за инсталирање и лесна за чистењеза PS5 конзола кожа за верзија на диск без вештини за инсталација,

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

100% волна Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични

100% полиестер Еластично затворање Машинско миење 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства 2 、 Погоден за ре�

Scroll