Ново
Домирир 20 мл Тумблер со капак и слама, тамбли од не'рѓосувачки челик големо вакуум изолиран Тумблер патување со кафеана чаша од 12, не'рѓосувачки челик

Домирир 20 мл Тумблер со капак и слама, тамбли од не'рѓосувачки челик големо вакуум изолиран Тумблер патување со кафеана чаша

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1055.84

【Висококвалитетен материјал】 Tumbler од 20 мл е изработен од 304 не'рѓосувачки челик од одделение од храна со облога за боја за да се спречи фликување и 'рѓа. Tumblers на Domicare се потрајни од обичните чаши и може да се користат во различни сезони. 【Одлична изведба на изолација】 Двојна вакуумска изолација Тумблер може да ги задржи вашите пијалоци топло 3 часа и ладно за 9 часа. Висококвалитетниот дизајн без пот ја одржува вашата работна маса сува и ослободена од кондензација. 【Tumbler со капак и слама】 Tumblers од не'рѓосувачки челик се опремени со лизгачки капак и слама, за да можете да пиете директно или да користите слама. Покрај тоа, лизгачкиот капак е подобар за подолго време на држење и обезбедува погодност за извршување. 【Еко-пријателски и преносни】 Нашите капаци и сламки се изработени од еколошки материјали кои се без БПА и можат да се користат со доверба. Тенок каросерија тело е погодно за повеќето држачи за чаши за автомобили и е лесно да се носат. Исумските гулаби се погодни за забави, излети, канцеларии, затворени простории и на отворено. 【Гарантирана услуга】 За да го продолжите животот на Tumbler, препорачуваме миење на рацете. Решени сме да обезбедиме најдобар производ и висококвалитетна услуга. Ако имате какво било прашање, ве молиме контактирајте не што е можно поскоро. 【Висококвалитетен материјал】 Tumbler од 20 мл е изработен од 304 не'рѓосувачки челик од одделение од храна со облога за боја за да се спречи фликување и 'рѓа. Tumblers на Domicare се потрајни од обичните чаши и може да се користат во различни сезони. 【Одлична изведба на изолација】 Двојна вакуумска изолација Тумблер може да ги задржи вашите пијалоци топло 3 часа и ладно за 9 часа. Висококвалитетниот дизајн без пот ја одржува вашата работна маса сува и ослободена од кондензација. 【Tumbler со капак и слама】 Tumblers од не'рѓосувачки челик се опремени со лизгачки капак и слама, за да можете да пиете директно или да користите слама. Покрај тоа, лизгачкиот капак е подобар за подолго време на држење и обезбедува погодност за извршување. 【Еко-пријателски и преносни】 Нашите капаци и сламки се изработени од еколошки материјали кои се без БПА и можат да се користат со доверба. Тенок каросерија тело е погодно за повеќето држачи за чаши за автомобили и е лесно да се носат. Исумските гулаби се погодни за забави, излети, канцеларии, затворени простории и на отворено. 【Гарантирана услуга】 За да го продолжите животот на Tumbler, препорачуваме миење на рацете. Решени сме да обезбедиме најдобар производ и висококвалитетна услуга. Ако имате какво било прашање, ве молиме контактирајте не што е можно поскоро.

За стоката

Слична стока во категоријата

Четири режим на репродукција : Поддршка Bluetooth / U диск / TF картичка / Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

Индивидуална работа : 2 модул за модули за реле на канали, секое реле може да се вклучи или да се исклучи и

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

100% сосема нов и висок квалитет за Apple Watch Iwatch Series 7 6 5 4 3 2 1 SE Екопријателски меко силиконско јадро + надворе

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

LED стринг на светла на отворено? Дизајнот на печурки навистина може да ви помогне во вас и вашите пријате

Материјал : Челик C45, не е зацврстен Предводена Спреките обележани со се изработени од сиво леано железо

【Protable Design】 Земете ги вашите материјали со вас каде и да одите! Обоениот молив случај има отстранлив рем

Памучна Мешавина Направено во Сад Командантите худи е удобно и одлично за покажување тимска гордост во

Датум на објавување : 2021.12.01 ЦД + разгледница (случаен 1 од 3) + постер на пакет (случаен 1 од 2) + фото картичка

0x0,7 инчи, совршена големина погодна за носење, нема да се појави, има пластичен вметнување со 3 дупки со п�

Материјал санитарните кеси за складирање салфетки се изработени од висококвалитетен памук, кој е цврс�

Практична количка за паметно складирање, голем простор и лесен за употреба Како количка за алатки, подо�

ИЗДРЖЛИВИ И ЕКОЛОШКИ : кесите за сендвичи за повеќекратна употреба се создаваат како одговор на длабока

Божиќен Календар За Доаѓање : Божиќното одбројување е возбудливо време за децата Еден начин да ги зголе�

Материјал : ова смешно знаме е направено од полиестер,мала тежина,силни и издржливи,јасни и светли слики

67' 'ракав : 67cm / 26.50''size : 4xl биста : 151cm / 59.46 '' Рамо : 49,5cm / 19 Ве молиме контактирајте не во секое време ако имате

Синхроното тркало е изработено од алуминиумска легура со висока завршница Се користи во врска со време�

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

Дизајн на надграден дизајн со двојна заштита : копчиња со двојно притискање и ротирачки брави со ротира�

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Двојносветло со вител со високи перформанси 1.1 / 1,6 галони по црвенило (GPF) Издржлив керамички материјал

1) Димензија : картичката за игри со мерење 5 "x7", осигурувајќи дека ќе има доволно место на картичка за пиш

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Scroll