Ново
Батерија Dagijird: 2-4S Li-PO N2830 Надворешен мотор без четка за ротор за летање со летање со хеликоптер со летање

Батерија Dagijird: 2-4S Li-PO N2830 Надворешен мотор без четка за ротор за летање со летање со хеликоптер со летање

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

Сосема нов и висок квалитет. Материјал : Алуминиумска легура. Боја : Црна и црвена. Дијаметар : 28мм. Висина : 28мм. Спецификации : сосема нов и висок квалитетен материјал : Алуминиум легур : Црна и Reddiameter : 28mmheight : 28mmkv (вртежи во минута/v) : 1000kvesc : 20 Abattery : 2-4 S Li-Popower : 270 WVOLTAGE : 7.4-11.1 VNO струја : 0,6 ASHAFT големина : 3.17 Mminternal Отпорност : 104 MΩProp : 9x4.5, 10x6, 10x5package Вклучи : 1* мотор без четка со фитинзи.

За стоката

Слична стока во категоријата

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

● [ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ] : ocestore premium M3 N32337100 5btn Автомобил Клуч За Клучеви Далечински Управувач Без Клуч 1

Секоја плочка е 18 инчи х 18 инчи 20 по кутија (10 тим / 10 акцент боја) Не е потребна подлога Најлонско лице со �

Loopacell Бренд CR1616 батерии Заменува DL1616, ECR1616, BR1616 и Сите Еквиваленти Супер Свеж, Врвен Квалитет, Работи за и�

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

100% Други Влакна Увезени Затворање на патент Машинско Перење Хели техника изградба & Водоотпорен, ветроу

Квалитетните бели брановидни производи ги издвојуваат додека ги штитат од оштетување Брановидни со ед�

Гумен ѓон Дизајниран од здравствени работници за да издржи дури и најдолги смени додека ги одржува ваши

Шема на завртки на возилото : 5х4, 25" или 5х108мм.Шема На Завртки на Тркалата : 5х4, 5" или 5х114, 3мм...

100% сосема нов и висок квалитет за Apple Watch Iwatch Series 7 6 5 4 3 2 1 SE Екопријателски меко силиконско јадро + надворе

100% памук Напредна Заштита : Националните Заштитници За Перници За Алергија се направени од 100% памук што

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

Економична и алтернатива за заштеда на време за купување компоненти одделно Заштедува на заливот на вр�

Метал Комарец Нето Штанд овој комарец нето штанд сет е направен од метални материјали безбеден и издрж�

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

Материјал : ова смешно знаме е направено од полиестер,мала тежина,силни и издржливи,јасни и светли слики

Scroll