Ново
RL инструменти 50TS16 50 TS Microplate Washer, 16 канал

RL инструменти 50TS16 50 TS Microplate Washer, 16 канал

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Автоматско миење на високо -перформанси со автоматизирано микрофлати по прифатлива цена. Разновидност на апликација : ЕЛИСА на анализи засновани на ќелии и анализи засновани на мушка. Екранот на допир во боја за брзо, лесно програмирање и работа. Автоматизирани рутини за одржување за континуирано сигурно работење. 50 TS мијалник нуди функционалност што е ненадмината во својата класа. Екранот на допир во боја обезбедува визуелен интерфејс што го прави создавање протоколи брзо и интуитивно. Неговите перформанси за конвенционално миење на плочи се одлични, а исто така е идеална за миење на анализата базирана на клетки и за обработка на биомагнетни или полистиренски мониста и протоколи за филтрација на вакуум. Користено во врска со 800 TS Absorbance Reader или друг систем за откривање, 50 TS носи погодност и постојано квалитетни резултати на работните текови на миење на плочата на вашата лабораторија.

За стоката

Слична стока во категоријата

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40...

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата Задебелена

Овој кабел за 3 G / 6 G HDSDI RG179 се одликува со исклучително ниско слабеење во кабел за минијатурен минијатур�

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота...

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung...

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава...

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив...

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57 Материјал : Sм�

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

Scroll