Ново
Азиеда 5 x „Опрема за риболов“ дрвени прстени/држачи на салфета

Азиеда 5 x „Опрема за риболов“ дрвени прстени/држачи на салфета

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка. Печатено од едната страна со уникатен дизајн. 55мм широк x 84mm долг x 3mm дебели со дупка од 40мм за салфетка. Идеално за вечера и свадби. Салфетки не се вклучени. Овој сет од 5 дрвени прстени од салфетка убаво ќе го надополни секое поставување на табели, што е сигурно да ги импресионира пријателите, семејството и гостите. Печатени со уникатен дизајн од една страна, тие се одлични за додавање на нешто на специјални настани, забави за вечера и свадби. Големина : Ширина : 55mmheight : 84mmdepth : 3mmhole Големина : 40мм (Погодно за салфетка со единечна стандардна големина) Ве молиме Забележете : Салфетки не се вклучени во овој производ.

За стоката

Слична стока во категоријата

Двојносветло со вител со високи перформанси 1.1 / 1,6 галони по црвенило (GPF) Издржлив керамички материјал.

Чекор погоре бобечи од алуминиумска фолија за еднократна употреба, овие штитници за капење обложени со

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Левата вилица може да се лизне нагоре и надолу за да се олесни мерењето на зачекорените делови Резолуци�

Ед Рамка Сентрон Прекинувач 480 Волти Номинална Линија странични навртки не се вклучени Димензија на про

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD...

Мултимедијални карадио : ова радио одговара За ф орд Мондео 2000 2002 2004 2005 2006 2007 Андроид 12, 4 Јадро + 2gb RAM МЕМО�

секси комплети за бикини со висок струк за жени долни бикини со целосна покриеност врв за бикини за жени

【Материјал на производот】 работ на работ е изработен од надграден акрилен материјал, кој е многу виско

●СОВРШЕН за БЕБИЊА и МАЛИ ДЕЦА : Секој прибор во нашиот комплет од нерѓосувачки челик доаѓа со заоблени

3" широк х 16 " висок, Форма На Цевка, Отворете Ги Двата Краја, Поставете 6 Парчиња, отстапување на висината 0

Напојување на сите видови на електронски уреди со ефтини QC овозможи USB полначи и електрични банки Врши п

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Керамика Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања Мери 7 инчи висока

Постелнина ленени Материјали, ЕДНОСТРАНО HD печатење (не вклучува вметнување, само перница)...

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Монитор и тастатура со целосна големина; Користете 1 / 2 "пин за употреба со ригидни раце и монтирања...

Полиестер Произведено во САД и Увезено Направено Од Винкрафт Официјално Лиценциран Столбови и хардвер

Нашите групи за отпорност на вежба за обука на сила ви ги носат истите придобивки од скапата салата во у�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

Scroll