Ново
SDENT® 5 поставува силиконски комплексни комплети за обликување на комплети кит, брзо поставување гума кит, не вкусен редовен сет претходно мешан модел 5*

SDENT® 5 поставува силиконски комплексни комплети за обликување на комплети кит, брзо поставување гума кит, не вкусен редовен

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 574.08

Брзо поставување, време на мешање на рацете (23 ° C) : 30-40 S. Вкупно работно време (23 ° C, вклучително и време на мешање на рацете) : 90-ти. Време на отстранување на устата : 5,0 минути. За 1 лице 1 пат каснување впечаток. Не-вкус. Брзо поставување, време на мешање на рацете (23 ° C) : 30-40 S. Вкупно работно време (23 ° C, вклучително и време на мешање на рацете) : 90-ти. Време на отстранување на устата : 5,0 минути. За 1 лице 1 пат каснување впечаток. Не-вкус. Ако сакате да купите врвен квалитет, пробајте го нашиот производ. Willе бидете задоволни од тоа! SDENT 5 сетови силиконски комплекс за комплекс за обликување на комплети за пета за брзо поставување гума кит, не вкусен редовен сет претходно мешан модел. 5 сетови * (30g+30g)/сет.

За стоката

Слична стока во категоријата

Шипките за абење со сноРаботи се направени од најквалитетен, ладно валани челик за зацврстување на куќи

100% памук 100% памук издржлива ткаенина за брзо сушење Рашири изградба обезбедува удобно вклопување Лесна

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Постелнина ленени Материјали, ЕДНОСТРАНО HD печатење (не вклучува вметнување, само перница) Квадратни фр

ЕДНОСТАВНА И БЕЗБЕДНА АЛТЕРНАТИВА НА БАЊИТЕ и ТУШЕВИТЕНефрагментираните ракавици За Перење Dymacare обезб

Керамика Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања Мери 7 инчи висока

Хартија Детска хартија за преклопување : Исклучителна изработка, извонредни детали, изгледа корисно и д

Пакетот Вклучува : Sony CFexpress Тип А 160gb Мемориска Картичка, Sony MRWG2 CFexpress Тип А / Sd Мемориска Картичка Читач, И �

Екстра Голема Покривка За Кафез За Птици : Измерена долга 18,1 инчи / 46 см, широка 13,8 инчи / 35 см и висока 32,3 и

** * Елегантен,, Модерен Дизајн, Овој компјутерски звучник не е само технички иновативен, туку и иновативе

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

Акрилични кристални облоги на мониста се тркалаат со ланец на чаши од ринестон идеален за свадбени прие

100% Полиестер Затворање на патент Машинско Перење [Меко и Нејасно Руно] дуксерот за девојки е изработен о

Scroll