Ново
Механичко роботско стакло очи од 6 мм до 60мм технологија Фантастичен накит за правење уметнички делови од кукли, таксидермиска скулптура, рамен бек куполи кабохони

Механичко роботско стакло очи од 6 мм до 60мм технологија Фантастичен накит за правење уметнички делови од кукли, таксидермиска

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 143.84

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури со кукли, таксидермија и други проекти за занаетчиство. Flatback Cabochons : Малку куполи на површината на окото и рамен на грб. Разновидни : Користете ги овие стаклени кабини за очи во правење кукли, дизајн на накит, хартија од хартија, косплеј и многу повеќе!. Висок квалитет : Рефлексиите прикажани на сликите се од осветлувањето што се одразува на стаклените површини, нема рефлексии во самите очи. Направено во САД : првично дизајниран и рачно изработен во Спекане, Вашингтон, САД. Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури со кукли, таксидермија и други проекти за занаетчиство. Flatback Cabochons : Малку куполи на површината на окото и рамен на грб. Разновидни : Користете ги овие стаклени кабини за очи во правење кукли, дизајн на накит, хартија од хартија, косплеј и многу повеќе!. Висок квалитет : Рефлексиите прикажани на сликите се од осветлувањето што се одразува на стаклените површини, нема рефлексии во самите очи. Направено во САД : првично дизајниран и рачно изработен во Спекане, Вашингтон, САД. Овие детални, механички инспирирани очи ќе донесат димензија на вашата научна фантастика или проекти инспирирани од сајберпанк. Изведени со сложени детали, овие стаклени кабохони за очи се шоу -шоу. Секој кабохон го привлекува окото и дозволува лесно поставување на уметнички кукли, накит, скулптури, реквизити, украси за космери или на кое било друго место за кое можете да помислите! Направете влијание врз вашиот проект со овие интригантни стаклени кабини инспирирани од сајберпанк-андроид. Направено со високо квалитетно отпечаток на мојот дигитален дизајн и прикачен на стаклена купола од кабохон со смола од дијамантска глазура. Овој дизајн на стакло око е достапен како пар очи во големини 60мм, 50мм, 40мм, 30мм, 25мм, 20мм, 16мм, 14мм, 12мм, 10мм, 8мм и 6мм. Рефлексиите на кабохоните се од осветлувањето, нема во вистинскиот дизајн на очите. Совршено парче за опкружување со монистра или врамување во рамка за правење накит, декорација на книги за книги или други креации за занаетчиство. Ви благодариме што баравте, ве молиме контактирајте ме со какви било прашања што може да ги имате!.

За стоката

Слична стока во категоријата

Светли идеи 500g Асортирана хартија во боја на ткивото во боја се испорачуваат во чиста полибаг за дополн�

Направено во САД Затворање на патент висат суво Опуштено вклопени широки панталони за мажи и жени...

Забавен и уникатен додаток на страниците за белешки, честитки и многу повеќе! Овој пакет содржи шест 8,25х

Пакетот Вклучува : Sony CFexpress Тип А 160gb Мемориска Картичка, Sony MRWG2 CFexpress Тип А / Sd Мемориска Картичка Читач, И �

Превртен челичен амортизер за зголемен одговор и помалку таложење на топлина Пролет стапки и шок венти�

Идеално за најголема продуктивност^Следната генерација, SG (семе од гел керамика) жито^подобрена врска с�

Врвен премиум производ за пелени совршен за инконтинентни постари мачки, женски мачки во топлина (мачки

Сосема нов и висок квалитет Материјал : Алуминиумска легура Боја : Црна и црвена Дијаметар : 28мм...

Дискови на цирконија со тип 29 Нуди поголем контакт на работното парче и нов највисок раб додека се носат

●Големина на производот € Свети Јуда Позлатен Ѓердан Должина : 20 инчи ●Класичен Дизајн●Свети Јуда Тад

Капацитет на излезна моќност : 500вати / 750ВА Излез : (6) НЕМА 515Р (Резервна Копија На Батеријата) 120в...

Ги заменува следниве игли : Acutex 310iie, 312 / III, 315 / III, 320 / III; Акаи РС100, РС120; Астатичен N18017d; Хитачи ДССТ103; Кенву�

? 【Спецификација на исцелување на топката на скапоцен камен】 : Природен скапоцен камен Црвен јаспер кр

Големина на производот( W x d x h) : 3.3 x 4.3 x 4.7 инчи (8.5 x.Материјал : Керамика Земја На Производство : Јапонија...

Шипките за абење со сноРаботи се направени од најквалитетен, ладно валани челик за зацврстување на куќи

ЕДНОСТАВНА И БЕЗБЕДНА АЛТЕРНАТИВА НА БАЊИТЕ и ТУШЕВИТЕНефрагментираните ракавици За Перење Dymacare обезб

100% полиестер • ❤ • 【Време на испорака】 : Нормално 715 работни денови ✔buy 1 парчиња добиваат 5% попуст ; ✔

Коска Кина Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна декоративна чинија е изработена од коск�

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Направено од 10

Собранието на решетката е линеарен мозоци со низок профил што може да се инсталира во непосредна близин

за жени униформни кошули за девојчиња v вратот долги ракави кошули за жени v вратот кошули жени вљубенит�

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД Над 19,000 прегледи со пет starвезди : Од проверени кли�

Одлична метална занаетчија】 Нашиот штанд е изработен од здрав метален челик, површината на истиот усво

【Висококвалитетен материјал】 Tumbler од 20 мл е изработен од 304 не'рѓосувачки челик од одделение од храна с�

DIY топки од пена : топки занаети полистирен пена мечка пена DIY занаетчиски додатоци плевење форми цветни

100% Кожа Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Стилски : рачно изработен мокасин за возење во стил на в

Хартија Детска хартија за преклопување : Исклучителна изработка, извонредни детали, изгледа корисно и д

Scroll