Ново
ОР0 златна плоча, густ О-прстен, цврст месинг-ll, повеќе големини

ОР0 златна плоча, густ О-прстен, цврст месинг-ll, повеќе големини

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1264.00

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД. Над 19,000 прегледи со пет starвезди : Од проверени клиенти на нашата страница. Продавница за 1-стоп за трговија со кожа и додатоци : Хардвер за залихи, кожа, алатки и материјали за занаетчии и производители. Контрола на квалитетот : Ние внимателно ги избираме и тестираме сите производи што ги чуваме. Семеен бизнис од 1945 година : со седиште во Нова Англија, ние се грижиме за трговијата со додатоци за кожа повеќе од 75 години. Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД. Над 19,000 прегледи со пет starвезди : Од проверени клиенти на нашата страница. Продавница за 1-стоп за трговија со кожа и додатоци : Хардвер за залихи, кожа, алатки и материјали за занаетчии и производители. Контрола на квалитетот : Ние внимателно ги избираме и тестираме сите производи што ги чуваме. Семеен бизнис од 1945 година : со седиште во Нова Англија, ние се грижиме за трговијата со додатоци за кожа повеќе од 75 години. Дебелиот стил на токму -ринг # : ОР0 финиш : Големини на златна плоча : Големината се однесува на внатрешноста на димензијата 1/2 " - (12,7 мм) 5/8" - (15,9 мм) 3/4 " - (19,0 мм) 1" - (25,4 мм) 1-1/4 " - (31,8 мм) 1-1/2" - (38,1мм) Дебелина на прстенот : 1/2 "= 2,9мм (0,11") 5/8 "= 3,3мм (0,13" ) 3/4 "= 4,1мм (0,16") 1 "= 5,0мм (0,19") 1-1/4 "= 5,4мм (0,21") 1-1/2 "= 5,8мм (0,23") 1-3 /4 "= 6,3мм (0,25") 2 "= 8,3мм (0,32") Материјал : Цврст месинг-ll ll = низок оловен месинг под 90ppm ги исполнува Калифорнија Проп 65 и Европските стандарди за достигнување.

За стоката

Слична стока во категоријата

Замена на компонентите на Upstart GB005 WJSA далечински управувач за остар LC50 LE650 U Наменето за лесна замена и ра�

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD (100 парчиња многу)..

Материјал : ова смешно знаме е направено од полиестер,мала тежина,силни и издржливи,јасни и светли слики

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Кога го користите, тоа е како да отворите кармин.3bsize : 1,92 x1 Супер долго траење на батеријата ви овозможув�

Секоја плочка е 18 инчи х 18 инчи 20 по кутија (10 тим / 10 акцент боја) Не е потребна подлога Најлонско лице со �

Мека подлога произведува одлични фини завршувања во режим на случаен орбита, но сепак има високи темпер

Синхроното тркало е изработено од алуминиумска легура со висока завршница Се користи во врска со време�

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

Комплетот за рамки на слики вклучува : 2 компјутери : 9,8 x 12.1in, 1 парчиња : 12,1 x 16in, 1 парчиња : 16 x 23.4in Сите наве�

0x0,7 инчи, совршена големина погодна за носење, нема да се појави, има пластичен вметнување со 3 дупки со п�

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

Материјал : Челик C45, не е зацврстен Предводена Спреките обележани со се изработени од сиво леано железо

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот...

Комплет за стартување од 5 полици од не'рѓосувачки челик Не'рѓосувачки челик 5 Цврст Поврпник за стартув�

Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња

Scroll