Ново
ОР0 златна плоча, густ О-прстен, цврст месинг-ll, повеќе големини

ОР0 златна плоча, густ О-прстен, цврст месинг-ll, повеќе големини

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1264.00

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД. Над 19,000 прегледи со пет starвезди : Од проверени клиенти на нашата страница. Продавница за 1-стоп за трговија со кожа и додатоци : Хардвер за залихи, кожа, алатки и материјали за занаетчии и производители. Контрола на квалитетот : Ние внимателно ги избираме и тестираме сите производи што ги чуваме. Семеен бизнис од 1945 година : со седиште во Нова Англија, ние се грижиме за трговијата со додатоци за кожа повеќе од 75 години. Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД. Над 19,000 прегледи со пет starвезди : Од проверени клиенти на нашата страница. Продавница за 1-стоп за трговија со кожа и додатоци : Хардвер за залихи, кожа, алатки и материјали за занаетчии и производители. Контрола на квалитетот : Ние внимателно ги избираме и тестираме сите производи што ги чуваме. Семеен бизнис од 1945 година : со седиште во Нова Англија, ние се грижиме за трговијата со додатоци за кожа повеќе од 75 години. Дебелиот стил на токму -ринг # : ОР0 финиш : Големини на златна плоча : Големината се однесува на внатрешноста на димензијата 1/2 " - (12,7 мм) 5/8" - (15,9 мм) 3/4 " - (19,0 мм) 1" - (25,4 мм) 1-1/4 " - (31,8 мм) 1-1/2" - (38,1мм) Дебелина на прстенот : 1/2 "= 2,9мм (0,11") 5/8 "= 3,3мм (0,13" ) 3/4 "= 4,1мм (0,16") 1 "= 5,0мм (0,19") 1-1/4 "= 5,4мм (0,21") 1-1/2 "= 5,8мм (0,23") 1-3 /4 "= 6,3мм (0,25") 2 "= 8,3мм (0,32") Материјал : Цврст месинг-ll ll = низок оловен месинг под 90ppm ги исполнува Калифорнија Проп 65 и Европските стандарди за достигнување.

За стоката

Слична стока во категоријата

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот 3, ПРО�

Пакетот Вклучува : ќе добиете 400 парчиња вреќи за складирање мајчино млеко од 7 мл, кои се доволни за да ги

Материјал : ова смешно знаме е направено од полиестер,мала тежина,силни и издржливи,јасни и светли слики

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина Мека и н�

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

Квалитетните бели брановидни производи ги издвојуваат додека ги штитат од оштетување Брановидни со ед�

100% Полиестер Направено во НАС Затворање на ременот Миење Раце Само Ремените на нашето дете се широки 1,0 �

Лежишта со радијални топка 1 Донесува челичен материјал со лежиште, кој не е лесно да се 'рѓа, висока цврс

100% Други Влакна Увезени Затворање на патент Машинско Перење Хели техника изградба & Водоотпорен, ветроу

● [ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ] : ocestore premium M3 N32337100 5btn Автомобил Клуч За Клучеви Далечински Управувач Без Клуч 1

Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење И нежно, м

Диспензерот за чаши со пролет со дихтунзи за ослободување на силикон одговара на стандардните големини

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

Пакетот Вклучува : 100 парчиња Тркалезни Диско Топчести Монистра за Изработка На Накит ❤ Пакување : Вис

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

Scroll