Ново
Ydxny магла за ладење автоматски систем за наводнување микро спреј за наводнување на капка за наводнување Систем за наводнување на наводнување Комплет за млазници з?

Ydxny магла за ладење автоматски систем за наводнување микро спреј за наводнување на капка за наводнување Систем за наводнување

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Материјал : ПП+Пом. Карактеристики : Прилагодливо / ладење. Тип : Комплети за црево / наводнување. Повод : Цвет / градина / зелена фабрика / барака / двор. Работен притисок : 1.0-2,5 кг. Материјал : ПП+Пом. Карактеристики : Прилагодливо / ладење. Тип : Комплети за црево / наводнување. Повод : Цвет / градина / зелена фабрика / барака / двор. Работен притисок : 1.0-2,5 кг. Материјал : PP+Pomfeatures : Прилагодливо / ладење : Црево за вода / наводнување китсксија : цвет / градина / зелена фабрика / пролеана / дворна притисок : 1.0-2.5kgflow Стапка : 0-8 L / Дијаметар на Хиннер : 4ммхоза Должина : 5m / 10m / 15m / Дијаметар од 20mspray : Прибл. 60 CMPRODUCT Тежина : 5m : 150g10m : 270g15m : 420g20m : 570gpackage Содржина : Факултативно 1 (5m) : 5 парчиња Атозма за атомизирање + 1 парче 4/7 црево должина на 5 метри + 5 конектор за pieceshose + 1 парче брз конектор +1 парче конектор faucet конектор + 1 Парче 4/7hose Stopperptional 2 (10m) : 10 парчиња атомизирање на млазницата + 1 парче 4/7 црево 10 метри должина + 10 конектор за пикасе + 1 парче брз конектор +1 парче конектор за тапа + 1 парче 4/7hose стоперијална 3 (15m) : 15 парчиња атомизирање на млазницата + 1 парче 4/7 црево 15metersl должина + 15 конектор за пикасеси + 1 парче брз конектор +1 парче конектор за тапа + 1 парче 4/7hose стоперка 4 (20м) : 20 парчиња атомизирање на млазницата + 1 парче 4/7 црево 20 црево 20 Должина на мерачи + 20 конектор за пикашоза + 1 парче брз конектор +1 парче конектор за тапа + 1 парче 4/7.

За стоката

Слична стока во категоријата

38А абразивно е дизајниран да биде кул сечење за да се минимизира изгорениците Витрифицираната врска со

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

Лесно за инсталирање и лесна за чистењеза PS5 конзола кожа за верзија на диск без вештини за инсталација,

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства 2 、 Погоден за ре�

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена Увезени buccaneers hat ranger hat kids construction hat cute hats birthday party hats rope hat fuzzy

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

Безбедна ткаенина : Суперфина влакна Предности : Високо апсорбирачки, останува мек по миењето и сушењет�

Стр Пластична кутија Мултифункционална, со голем капацитет, изработен од добар материјал за трајна упо�

Алуминиум Материјал : Алуминиум Технологијата за заклучување на слајд ја подобрува лесната употреба п

Податоците за графиконите со големина се само за ваша референца Белешки : ❤ 2 слоеви над половината (пам�

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

Модулот го користи PCF8574, што му овозможува на повеќето MCU да спроведат далечинско проширување на I / O порт

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

Дишете подобар воздух Pureeflow HEPA со премиум чувар се чисти со 4 нивоа на филтрација Првата фаза е ХЕПА (возд

Почувствувана крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање на �

Повлечете го затворањето Мазно и меко чувство, тенок дизајн, 100% сосема нов и висок квалитет Моден и секс�

100% полиестер Еластично затворање Машинско миење 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

Случај : Компатибилен со i Phone 14 & i Phone 13 Екран : Компатибилен со i Phone 14, i Phone 13 и i Phone 13 Pro Drop+ 5x онолку капки ка

100% волна Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични

? Девојчето што држи знак се заблагодарува и момчето држи некои жетви од пченка Додадете софистициранос

Машинско миење Црна худи, жени, жени зип, женски дуксери, жени, женски качулка, патент пред, долга патент �

Транспарентен материјал, подобар за набудување на состојбата со хранење риби Акрилен прстен за хранење

Design Design Convenient и разноврсен дизајн, може да се користи за да висат садови како што е шпатулата Задебелена

Одговара на 12 "врат, 18" Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во дв�

Scroll