Ново
Светла идеи хартија за ткиво, 500g торба од плоштад од мозаик надвор од парчиња, разновидни големини и бои канцелариски картонски ткиво хартија за уметност, идеално з

Светла идеи хартија за ткиво, 500g торба од плоштад од мозаик надвор од парчиња, разновидни големини и бои канцелариски картонски

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Светли идеи 500g Асортирана хартија во боја на ткивото во боја се испорачуваат во чиста полибаг за дополнителна заштита од прашина и влага. (Забележете дека асортиманот на бои може да варира од прикажаната слика). Намалувањето на хартијата од ткиво се разновидни во големина и се цврста боја од двете страни. Забележете дека бојата на производот може малку да се разликува поради изворите на фотографско осветлување. (ВНИМАНИЕ - боите на хартијата со ткиво може да работат кога се влажни. Ве молиме, задржете ги овие информации за идна референца). Хартија од мозаично ткиво, квадрати за хартија од ткиво или отсекувања од хартија за ткиво се мултифункционални и можат да ја искористат секоја работа, како што се тегли со витраж, ноќни светлосни тегли и фенери за ткива. Овие хартиени хартија од хартија се направени од хартија од меко ткиво, лесни за свиткување, преклопување, форма, лепак и се претвораат во што сакате, тие можат да се намалат по големина по волја, единечен лист или повеќе чаршафи може да се постават за вашите потреби. Совршено за изработка на училници и повеќето уметности и занаети, шарени листови за хартија од ткиво ќе бидат одличен додаток на вашите материјали за уметност и занаетчиство. Идеално за сите проекти за DIY како што се правење цвеќиња, белешки за книги, честитки, папиер маче, пакување со букет и може да се користат и како пополнување на пакетите. Пакетот за браник од 500g ткиво хартија надвор од намалувањето во разновидни бои. Забележете дека боите може да работат кога се влажни.

За стоката

Слична стока во категоријата

Безбедна ткаенина : Суперфина влакна Предности : Високо апсорбирачки, останува мек по миењето и сушењет�

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Солидна состојба на реле модул со пластична покривка 5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Со

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер ● Ширина На Рол�

Што ќе добиете : 1*Канва за сликање со висока дефиниција (12 x 16in / 30 x 40cm), 1*точка дијамантска пенкало, 1*фиок

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

? Девојчето што држи знак се заблагодарува и момчето држи некои жетви од пченка Додадете софистициранос

Транспарентен материјал, подобар за набудување на состојбата со хранење риби Акрилен прстен за хранење

Нежните површини и сигурен материјал : Овие необоени руски кукли за гнездење се изработени од материјал

100% полиестер Увезени ☆ Висококвалитетен материјал : Работното капаче е изработено од полиестер, делот �

Стр Пластична кутија Мултифункционална, со голем капацитет, изработен од добар материјал за трајна упо�

Повлечете го затворањето Мазно и меко чувство, тенок дизајн, 100% сосема нов и висок квалитет Моден и секс�

Почувствувана крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање на �

100% полиестер Увезени Затворање на вратоврска Машинско миење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашит�

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив Карактеристики

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства...

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост...

Одговара на 12 "врат, 18" Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во дв�

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

Електрична четка за чистење на лицето Електрично средство за чистење на лицето Sonic Cleansing Chruse Scrubber Massager Cas

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна К

Лесно за инсталирање и лесна за чистењеза PS5 конзола кожа за верзија на диск без вештини за инсталација,

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Направено од 10

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени Редовно вклопува�

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

Scroll