Ново
Носител на списание за списание за канцеларии, мултифункции/изложбени салони/јавен простор/бања каталог за приказ на решетката, лесен за инсталирање

Носител на списание за списание за канцеларии, мултифункции/изложбени салони/јавен простор/бања каталог за приказ на решетката,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 579.20

Одлична метална занаетчија】 Нашиот штанд е изработен од здрав метален челик, површината на истиот усвојува врвни процеси на песок и пластични процеси на прскање, тој носи мазна и нежна површина за неа. 【2 режими за складирање】 Решетката за списанија има голем капацитет, горната полица може да ги чува весниците поудобно, а долната полица може да чува 3 прирачници за 3 А4 рамо до рамо во исто време. ? Имајте детални упатства и јасни компоненти за лесно склопување. ? Одличниот капацитет што носи оптоварување ви овозможува да го користите со мир на умот. Широка апликација】 Погоден за трговски центри, болници, простории за чекање, училишта, библиотеки, аеродроми, туристички атракции и други места за да се олесни прикажувањето на разни информации, брошури, флаери и списанија. Одлична метална занаетчија】 Нашиот штанд е изработен од здрав метален челик, површината на истиот усвојува врвни процеси на песок и пластични процеси на прскање, тој носи мазна и нежна површина за неа. 【2 режими за складирање】 Решетката за списанија има голем капацитет, горната полица може да ги чува весниците поудобно, а долната полица може да чува 3 прирачници за 3 А4 рамо до рамо во исто време. ? Имајте детални упатства и јасни компоненти за лесно склопување. ? Одличниот капацитет што носи оптоварување ви овозможува да го користите со мир на умот. Широка апликација】 Погоден за трговски центри, болници, простории за чекање, училишта, библиотеки, аеродроми, туристички атракции и други места за да се олесни прикажувањето на разни информации, брошури, флаери и списанија. СТАНДИНСКИ СТАНЦИЈА НА ЕНХЕН - го расчистува вашиот ум и вашиот неред!? Пакетот вклучува ● 1 × списание Организатор? Спецификација ● Материјал : челик ● Боја : бела ● Димензија : 63,5cm x 31cm x 85cm (25 "x 12 3/16" x 33 7/16 ") должина x ширина x висина ● Треба да инсталирате? Карактеристики ● Атрактивен модерен дизајн. ● Само исчистете го со влажна крпа. ● држачот на списанието е одвојлив и лесен за транспорт. ● Цврст метал и наклонетиот дизајн станица е постабилна. ● Подигнати нозе Осигурете се дека материјалите за читање остануваат надвор од бањата, така што тие се секогаш чисти и суви. ● Погоден за разни брошури или летоци, и секоја полица доволно голема за да се прикажат брошури А4 рамо до рамо. Декоративни артикли прикажани на фотографиите на производот не се вклучени. ● Поради различни методи за рачно мерење, грешката е 1-2 см. ● Се обидуваме да се потрудиме да направиме слики близу до реалното, но осветлувањето, контрастот и приказот на бојата може да предизвикаат боја Разлики.? Услуга по продажбата ● Ако ви требаат други големини или бои, можете да не контактирате по е-пошта, ние поддржуваме персонализирана прилагодување. ● Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи или нарачки, ве молиме контактирајте со нас преку е -пошта и ние ќе бидеме среќни да ви помогнеме и да ви одговориме во рок од 24 часа. ● Со цел „Најдобар квалитет и оптимална услуга“, ние сме Вашиот најдобар избор и верен пријател.

За стоката

Слична стока во категоријата

ОТПОРЕН НА СОЛЗИОвој Воздушен Материјал се користи со години за заштита на кабините на авионите...

Монитор и тастатура со целосна големина; Користете 1 / 2 "пин за употреба со ригидни раце и монтирања Нава�

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи...

7 " Екстраголем ЕКРАН НА допир ЛЦД (1024х600) Работи Со Apple Carplay со Безжична И Жична Врска l Поддржува Андроид У

Комплетот за рамки на слики вклучува : 2 компјутери : 9,8 x 12.1in, 1 парчиња : 12,1 x 16in, 1 парчиња : 16 x 23.4in Сите наве�

67' 'ракав : 67cm / 26.50''size : 4xl биста : 151cm / 59.46 '' Рамо : 49,5cm / 19 Ве молиме контактирајте не во секое време ако имате

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD (100 парчиња многу)..

Старомодни Тамблери Персонализирани со Името Стивенсон Ултра тенко, силно, Чисто Стакло без монистра...

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Прекрасен избор за подарок за подарок на семејства и пријатели Декорацијата во кујната, дневната соба и

Кожа PU кожен материјал, издржлив и не е лесен за валкано, прецизно шиење Елегантниот облик на организато

0 (Музика И Повици Без Раце) / Контрола На Воланот / Линк За Огледало / Google Store / Онлајн Комуникација / RD

1) Димензија : картичката за игри со мерење 5 "x7", осигурувајќи дека ќе има доволно место на картичка за пиш

Мултимедијални карадио : ова радио одговара За ф орд Мондео 2000 2002 2004 2005 2006 2007 Андроид 12, 4 Јадро + 2gb RAM МЕМО�

【Материјал на производот】 работ на работ е изработен од надграден акрилен материјал, кој е многу виско

LED стринг на светла на отворено? Дизајнот на печурки навистина може да ви помогне во вас и вашите пријате

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% Полиестер божиќни спортски пант�

0x0,7 инчи, совршена големина погодна за носење, нема да се појави, има пластичен вметнување со 3 дупки со п�

Универзален дизајн на излез од пепел : торбата со пилевина е дизајнирана на прилагодлив излез, компатиб�

? Лесно за инсталирање : Засилена фиксација на завртки, водоотпорна и отпорна на 'рѓа, подвижна завеса, ле

Комплет за стартување од 5 полици од не'рѓосувачки челик Не'рѓосувачки челик 5 Цврст Поврпник за стартув�

Синхроното тркало е изработено од алуминиумска легура со висока завршница Се користи во врска со време�

Четката за заби на заби „Двојно дејство“ на четката за заби се технолошки пробив Составена од кратки и

Напојување на сите видови на електронски уреди со ефтини QC овозможи USB полначи и електрични банки...

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

*** Стандардна испорака 710 работни дена / Експресна испорака 35 работни дена *** НАРАЧКИ од САД *** Гласен Зв�

Производите што ги испраќаме е верзија на Јапонија Може да има само јапонски прирачник, ако производств

Мека подлога произведува одлични фини завршувања во режим на случаен орбита, но сепак има високи темпер

Полиестер Произведено во САД и Увезено Направено Од Винкрафт Официјално Лиценциран Столбови и хардвер

Scroll