Ново
Печатач за печат, рачен печатач во канцеларија

Печатач за печат, рачен печатач во канцеларија

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

Широко користено : Може да направи прекрасни албуми со фотографии, убави украсни слики и подароци, особено погодни за интерактивни проекти за наставници и студенти, ракотворби за активности на родители. Мултифункционално : Детскиот ембосер може да ја стимулира iosубопитноста на децата, да промовира имагинација, да развива интелигенција и да ја искористи можноста за употреба на раце и мозоци. Дизајн на заштеда на труд : Употреба на уникатен дизајн на лост, втиснување повеќе заштеда на труд, едноставно работење. Премиум материјал : Направено од легура и пластика, здрав и издржлив, можете да удрите шема со нежен притисок на прстите. Применливост : Може да се користи за украсување на дневници, честитки за дивизија, случаи на хартија, ракописни весници. Функција : 1. Дизајн на заштеда на труд : Употреба на уникатен дизајн на лост, втиснување повеќе заштеда на труд, едноставна работа.2. Премиум материјал : Направено од легура и пластика, здрав и издржлив, можете да погодите шема со нежен притисок на прстите.3. Применливост : Може да се користи за украсување на дневници, честитки за дивизија, случаи на хартија, ракописни весници.4. Широко користено : Може да направи прекрасни албуми со фотографии, убави украсни слики и подароци, особено погодни за интерактивни проекти за наставници и студенти, ракотворби за активности на родители за родители.5. Мултифункционално : Детскиот ембосер може да ја стимулира iosубопитноста на децата, да промовира имагинација, да развива интелигенција и да ја искористи можноста за употреба на раце и мозоци. Спецификација : Тип на ставка : Материјал за оптоварување со рачни производи : легура, пластична Производство Употреба : Вриење на цветниот отпадоци Список на пакети : 16 x Embosser Head1 x Head1 X вкоренетост на клешти .

За стоката

Item Type:
Hand Embosser
Product Material:
Alloy, Plastic
Product Use:
Embossing Flower Beating
Package List:
16 x Embosser Head:
1 x Embossing Pliers:

Слична стока во категоријата

304 не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа, технологија за заварување, цврсто заварување, густо и издржлив

Фефектен приклучок Extender : Овој премиум мултифункционален излез на wallидот USB е мазен, здрав и безбеден...

Замена на компонентите на Upstart GB005 WJSA далечински управувач за остар LC50 LE650 U Наменето за лесна замена и ра�

Четири режим на репродукција : Поддршка Bluetooth / U диск / TF картичка / Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

Индивидуална работа : 2 модул за модули за реле на канали, секое реле може да се вклучи или да се исклучи и

Силиконски ленти 50 парчиња кои не се закачани залепени закачалки од дрво лепило силиконски затегнувачк

【Protable Design】 Земете ги вашите материјали со вас каде и да одите! Обоениот молив случај има отстранлив рем

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

Четката за заби на заби „Двојно дејство“ на четката за заби се технолошки пробив Составена од кратки и

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

Датум на објавување : 2021.12.01 ЦД + разгледница (случаен 1 од 3) + постер на пакет (случаен 1 од 2) + фото картичка

Паметните дигитални рамки за фотографии имаат неверојатно остри слики и ви даваат извонредно визуелно

Добредојдовте кеси за купување хартија се изработени од силна црна хартија Крафт со рачки со жици, цврс�

Материјал : ова смешно знаме е направено од полиестер,мала тежина,силни и издржливи,јасни и светли слики

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм Ограничено от�

Материјал : Челик C45, не е зацврстен Предводена Спреките обележани со се изработени од сиво леано железо

Материјал санитарните кеси за складирање салфетки се изработени од висококвалитетен памук, кој е цврс�

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи Имаме повеќе о

Scroll