Ново
Заикус црвен џепер кристал сфера топка скапоцен камен топка со стојат природен скапоцен камен за заздравување кристали кристални топки за вештерки чакра балансир

Заикус црвен џепер кристал сфера топка скапоцен камен топка со стојат природен скапоцен камен за заздравување кристали кристални

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

? 【Спецификација на исцелување на топката на скапоцен камен】 : - Природен скапоцен камен Црвен јаспер кристал Сфера топка со големина на штанд : - 35-40 мм, рачно изработена во Индија. Оваа топка во сфера носи сила и јасност на интелектот, одржува концентрација, чисти емоционални аспекти, шири сочувство и моќ со космичка енергија, нешто едноставно убаво како топката од скапоцен камен може да создаде простор каде енергијата може слободно да тече и исто така да привлече добри работи. ? Со балансирање на емоционалната енергија во телото, овој камен делува и како смирувачки скапоцен камен. ? Користете ја топката додека одите таму каде што се чувствувате. Дозволете вашата интуиција да се манифестира. Слушајте го вашиот внатрешен глас. Овие се забележителни алатки за духовен развој, кои ја привлекуваат хармонијата на енергијата. ? 【Совршен подарок】 : - Постојат многу одлични намени за топки од сфера, совршени за подароци. Топките во сферата се совршен подарок за вашите најблиски, роднини, пријатели, годишнина, Денот на мајката, роденден на Денот на таткото, Божиќ во нивната посебна пригода за среќа и богатство. За кристалните топки се вели дека ги подобруваат исцелувањето на енергиите и енергиите во фокусот на позитивни начини. ? Екстремно моќен и заштитен камен со високи духовни вибрации. Целата наша природна топка со сфера на скапоцени камења од скапоцен камен се 100% рачно изработени во Индија од страна на Best Artisian. Поради рачно изработено, може да биде малку поинаку како што е прикажано на сликите. Заикус е длабоко вклучен во областа на природниот кристал и е компанија која дизајнира, произведува и продава кристални производи. Ние секогаш инсистираме на производство на природни кристали, исто така отфрлаат вештачки и сите преработени состојки. Ние веруваме дека природниот кристал е подарок од природа до луѓе, и секој вид кристал ја носи моќта на природата. Кристалите постепено стануваат добра алатка за медитација за да ни помогнат да се опуштиме. Се вели дека топката со кристална сфера ги подобрува заздравувачките енергии и енергиите во фокусот на позитивни начини. Каменот „Gemstone Ball Stone“ е совршен подарок за вашите најблиски, роднини, пријатели во нивната посебна пригода за среќа и богатство. Исто така, совршен подарок за годишнина, Денот на мајката, Денот на таткото, роденденот, Божиќ или кој било друг фестивал. Може да ја подарите и убавата топка од оргон во секоја прилика како роденден, годишнина, Денот на мајката, Денот на таткото, Божиќ.

За стоката

Слична стока во категоријата

Пакетот Вклучува : Sony CFexpress Тип А 160gb Мемориска Картичка, Sony MRWG2 CFexpress Тип А / Sd Мемориска Картичка Читач, И �

Јасен Акрилик Ротирачки И Отстранлив Послужавник Од 360 Степени : нашиот организатор за складирање шминк

●Големина на производот € Свети Јуда Позлатен Ѓердан Должина : 20 инчи ●Класичен Дизајн●Свети Јуда Тад

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД Над 19,000 прегледи со пет starвезди : Од проверени кли�

за жени униформни кошули за девојчиња v вратот долги ракави кошули за жени v вратот кошули жени вљубенит�

12" рамо : 47см / 18.35"Големина : ххххл Биста : 140см / 55 Машинско Перење женски карирани дами со кратки ракави бл

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Одлична метална занаетчија】 Нашиот штанд е изработен од здрав метален челик, површината на истиот усво

Капацитет на излезна моќност : 500вати / 750ВА Излез : (6) НЕМА 515Р (Резервна Копија На Батеријата) 120в Влез : 120

Врвен премиум производ за пелени совршен за инконтинентни постари мачки, женски мачки во топлина (мачки

Превртен челичен амортизер за зголемен одговор и помалку таложење на топлина Пролет стапки и шок венти�

100% Полиестер Рачно Миење Девојки темна Кралица црн и светло сив фустан со лелеави долги ракави и здолни�

Производ 2 : Крајна Керамичка Нелеплива : нелепливата површина за готвење Од Челик Готам е обложена три п

Шипките за абење со сноРаботи се направени од најквалитетен, ладно валани челик за зацврстување на куќи

** * Елегантен,, Модерен Дизајн, Овој компјутерски звучник не е само технички иновативен, туку и иновативе

Дизајн на школка Напред и надвор Отпадоци од мачки отпорни на прскање Изолирајте го мирисот...

ЕДНОСТАВНА И БЕЗБЕДНА АЛТЕРНАТИВА НА БАЊИТЕ и ТУШЕВИТЕНефрагментираните ракавици За Перење Dymacare обезб

Нашите стаклени шишиња за пиење се направени од материјал од врвен степен, обезбедувајќи супериорна из�

Забавен и уникатен додаток на страниците за белешки, честитки и многу повеќе! Овој пакет содржи шест 8,25х

DIY топки од пена : топки занаети полистирен пена мечка пена DIY занаетчиски додатоци плевење форми цветни

【Висококвалитетен материјал】 Tumbler од 20 мл е изработен од 304 не'рѓосувачки челик од одделение од храна с�

●СОВРШЕН за БЕБИЊА и МАЛИ ДЕЦА : Секој прибор во нашиот комплет од нерѓосувачки челик доаѓа со заоблени

Scroll