Ново
Uxcell 10 парчиња 1мм 2,1мм дијамантски пресврт за вежбање битови со голема брзина челик за стаклени морски школки камени плочки

Uxcell 10 парчиња 1мм 2,1мм дијамантски пресврт за вежбање битови со голема брзина челик за стаклени морски школки камени плочки

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

[Спецификации]-ДИГАТ ДИА. Должина на бит за вежба : 11мм / 0,43-инчи, 21мм / 0,83-инчи; Шанк Дија. : 0,7мм / 0,027-инчи, 1,8мм / 0,071 инчи; Вкупна должина : 28мм / 1,1-инчен, 46мм / 1,81-инч; 5 x 1mm дијамантски пресврт за вежбање; 5 x 2,1мм дијамантски пресврт за вежбање битови. [Материјал] - Дијамант обложен челик со голема брзина (HSS) е направен од спирална технологија, има и цврстина и цврстина, не е лесно да се пробие. Бил за вежба е остар и е лесен за отстранување на чипови. [Применлива машина] - Широко користена во ротирачка алатка, како што се вежби за раце, вежба за вежбање, флексибилни вратила, вежба за клупи и мелница за виси. [Апликација] - Погодно за дупчење мали дупки на стакло, метал, морски школки, жад, бисери, мермер, камења, сув ид и син. Поради различната цврстина на материјалот, ефектот е исто така различен. [Забелешка] - Кога дупчеме, неопходно е да се додаде течност за сечење навреме за подмачкување и оладување, што може да добие подобар wallид за дупчење, ја проширува услугата живот и точноста на дупчењето. [Спецификации]-ДИГАТ ДИА. Должина на бит за вежба : 11мм / 0,43-инчи, 21мм / 0,83-инчи; Шанк Дија. : 0,7мм / 0,027-инчи, 1,8мм / 0,071 инчи; Вкупна должина : 28мм / 1,1-инчен, 46мм / 1,81-инч; 5 x 1mm дијамантски пресврт за вежбање; 5 x 2,1мм дијамантски пресврт за вежбање битови. [Материјал] - Дијамант обложен челик со голема брзина (HSS) е направен од спирална технологија, има и цврстина и цврстина, не е лесно да се пробие. Бил за вежба е остар и е лесен за отстранување на чипови. [Применлива машина] - Широко користена во ротирачка алатка, како што се вежби за раце, вежба за вежбање, флексибилни вратила, вежба за клупи и мелница за виси. [Апликација] - Погодно за дупчење мали дупки на стакло, метал, морски школки, жад, бисери, мермер, камења, сув ид и син. Поради различната цврстина на материјалот, ефектот е исто така различен. [Забелешка] - Кога дупчеме, неопходно е да се додаде течност за сечење навреме за подмачкување и оладување, што може да добие подобар wallид за дупчење, ја проширува услугата живот и точноста на дупчењето. Описи : се вклопуваат за вежби, флексибилни шахти, вежба за клупи и мелница за виси. Сребрен томатеријал : Дијамант, голема брзина Стелдрил Бит Дијаметар : 1мм / 0,04-инчен, 2,1мм / 0,083-инхдрил бит должина : 11мм / 0,43-инчен, 21мм / 0,83-инчен дијаметар : 0,7мм / 0,027-инчен, 1,8 мм / 0,071 -Инхтотална должина : 28мм / 1,1-инчен, 46мм / 1,81-инчен содржина : 5 x 1mm дијамантски пресврт за вежбање битови5 x 2,1мм дијамантски пресврт за вежбање.

За стоката

Слична стока во категоријата

Датум на објавување : 2021.12.01 ЦД + разгледница (случаен 1 од 3) + постер на пакет (случаен 1 од 2) + фото картичка

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

Синхроното тркало е изработено од алуминиумска легура со висока завршница Се користи во врска со време�

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава З�

Пумпа за Гориво за замена НАOP Продавницата за 1996 Година Јамаха Надворешен 115 КС Ц115ТЛРУ, С115ТЛРУ, 115тјру М�

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

ИЗДРЖЛИВИ И ЕКОЛОШКИ : кесите за сендвичи за повеќекратна употреба се создаваат како одговор на длабока

100% памук Напредна Заштита : Националните Заштитници За Перници За Алергија се направени од 100% памук што

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Дизајн на надграден дизајн со двојна заштита : копчиња со двојно притискање и ротирачки брави со ротира�

Индивидуална работа : 2 модул за модули за реле на канали, секое реле може да се вклучи или да се исклучи и

Гумен ѓон Дизајниран од здравствени работници за да издржи дури и најдолги смени додека ги одржува ваши

Материјал : ова смешно знаме е направено од полиестер,мала тежина,силни и издржливи,јасни и светли слики

Стилски Дизајн : ватиран модел на женскиот ранец за патување му дава уникатен и модерен изглед, што го пр

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

2во1 мултифункционална метла, прашина, бришење, чистење, коса, прашина, чистење, прашина, прашина Мека и н�

Четири режим на репродукција : Поддршка Bluetooth / U диск / TF картичка / Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот...

Диспензерот за чаши со пролет со дихтунзи за ослободување на силикон одговара на стандардните големини

Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња

100% сосема нов и висок квалитет за Apple Watch Iwatch Series 7 6 5 4 3 2 1 SE Екопријателски меко силиконско јадро + надворе

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

100% Други Влакна Увезени Затворање на патент Машинско Перење Хели техника изградба & Водоотпорен, ветроу

Дизајн на запечатување : складирањето Храна има посебен механизам за запечатување кој може лесно да се �

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

Спецификација : Име : USB чекорнадолу напојување со напојување : A5268 Чип и Copper Dimensions : 37 * 47 * 18mmcurrent : 5 Максима

Scroll