Ново
ZyHHDP Електрична летачка птица мачка играчка Електрична флатер за ротирање на мачиња играчки Доживотно летање Движење интерактивни мачки играчки за мачиња мали жив

ZyHHDP Електрична летачка птица мачка играчка Електрична флатер за ротирање на мачиња играчки Доживотно летање Движење интерактивни

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 206.40

Оваа играчка за мачки може да и помогне на вашата мачка да остане активна, да вежба повеќе и да го зголеми својот интерес. Постои прекинувач на основата за лесно работење, потребна е само една батерија. Убавите играчки за птици се доволни за да привлечат мачиња, кутриња или други мали животни, што го прави вашето домашно милениче здраво и среќно. Мачките спијат поголемиот дел од денот и треба да играат кога се будни, играјте играчка помага во олеснување на вознемиреноста, стресот и здодевноста. Кога мачките немаат играчки за играње, тие ќе користат деструктивни инстинкти за да ги надополнат своите разиграни инстинкти. Оваа играчка за мачки може да и помогне на вашата мачка да остане активна, да вежба повеќе и да го зголеми својот интерес. Постои прекинувач на основата за лесно работење, потребна е само една батерија. Убавите играчки за птици се доволни за да привлечат мачиња, кутриња или други мали животни, што го прави вашето домашно милениче здраво и среќно. Мачките спијат поголемиот дел од денот и треба да играат кога се будни, играјте играчка помага во олеснување на вознемиреноста, стресот и здодевноста. Кога мачките немаат играчки за играње, тие ќе користат деструктивни инстинкти за да ги надополнат своите разиграни инстинкти. Функција : 1. Електрична играчка со мачки за птици за летање го привлекува вниманието на домашните миленици и може да ротира Спецификација на 360 степени : Тип на ставка : Електричен летачки птичји мачки играчки Материјал : Пластична големина на производ : База : Прибл. 8x 5,5cm/3.1x2.1in Ширина на птици : приближно. 11см/4,3in челична жица Должина : Прибл. Напон 20см/7,8in : 1,5 V модел на батерија : 1xaaa батерија (испорачана без батерија) Список на пакети : 1 x база 1 x БИДЕР Белешка : Забележете дека бојата на птицата ќе биде испратена случајно и проверете дали ќе ви биде предвид пред да нарачате.

За стоката

Слична стока во категоријата

Може да помине или да запре : Користејќи целосно автоматски процес на рафинирање, поминување или стоп, и�

100% Полиестер Направено во НАС Затворање на ременот Миење Раце Само Ремените на нашето дете се широки 1,0 �

Дизајн на запечатување : складирањето Храна има посебен механизам за запечатување кој може лесно да се �

ИЗДРЖЛИВИ И ЕКОЛОШКИ : кесите за сендвичи за повеќекратна употреба се создаваат како одговор на длабока

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот...

Секоја плочка е 18 инчи х 18 инчи 20 по кутија (10 тим / 10 акцент боја) Не е потребна подлога Најлонско лице со �

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

Одлична вредност : Ова е вистинска замена на филтерот за воздух на ХЕПА за да помогне ефикасно да ги филт

Потоа лизгајте го темпераментот преку главата на вашето куче и наредете ги долните ремени помеѓу двете

Паметните дигитални рамки за фотографии имаат неверојатно остри слики и ви даваат извонредно визуелно

100% памук Напредна Заштита : Националните Заштитници За Перници За Алергија се направени од 100% памук што

Диспензерот за чаши со пролет со дихтунзи за ослободување на силикон одговара на стандардните големини

Квалитетните бели брановидни производи ги издвојуваат додека ги штитат од оштетување Брановидни со ед�

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Производите што ги испраќаме е верзија на Јапонија Може да има само јапонски прирачник, ако производств

Полиестер, добра отпорност на брчки и задржување на обликот Увезени Постелнина, полиестерска постава З�

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

Бод Љубовник Подароци Кожа Лаптоп Врежани "Секогаш Запомнете дека Сте ПОХРАБРИ отколку што верувате ПО�

Извор На Инспирација За Дизајн : Нека секое од нашите кучиња стане уникатен суперхерој откако ќе го обле

★ Еколошки материјали со високо квалитетни материјали, нетоксични и без вкус ★ Хуманизираниот дизајн �

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

Пакетот Вклучува : ќе добиете 400 парчиња вреќи за складирање мајчино млеко од 7 мл, кои се доволни за да ги

Синхроното тркало е изработено од алуминиумска легура со висока завршница Се користи во врска со време�

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

Реципроцирање на сечилото за пила за дрво вградено од нокти и пластика 6 заби по инч за брз почеток Бимет

Занает Приврзок : Празни Керамички Орнаменти Закачувајќи го на дрвото, прозорецот, таванот или вратите,

Scroll