Ново
Youngjewel 33 стапки ролни од кристали garland мониста акрилик чиста монистра ланец за декорација на свадбени венчавки и занает DIY

Youngjewel 33 стапки ролни од кристали garland мониста акрилик чиста монистра ланец за декорација на свадбени венчавки и занает

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 239.84

Акрилични кристални облоги на мониста се тркалаат со ланец на чаши од ринестон идеален за свадбени приеми и украси на фестивалски забави. ABS акрилен пластичен материјал за заштита на животната средина, 33 стапки/10 m по ролна, мушка pprox (0,6 "+0,35" +0.16 "). Исчистениот кристален акрилен монист синџир има иридесен сјај што изгледа убаво на сончева светлина и совршена големина за декор на настани. Ролни мониста со жица од памук беа многу цврсти, можете лесно да ја изберете големината што ја сакате. Апсолутно совршен избор за DIY проекти, боемски прозорец, нијанси на ламби, украсете, испуштаат светло лустер, невестинска превез, роденденска забава, декорација на торта, направете обетки, вазеси Шише, манжетни букети, домашни книги и боцки, ставете ги околу украси за елки, елки и природни гранки. Декорации за акрилни кристали со монистра, ролна на ринстон, идеален за свадбени приеми и украси на фестивалски забави. 10 m на ролна, мушка pprox (0,6 "+0,35" +0.16 "). Clear Crystal Acrylic Beards Chains има Iridescent Sheen што изгледа убаво на сончевата светлина и совршена големина за декор на настани. Ролни мониста со жица од памук беа многу цврсти, можете лесно да ја изберете големината што ја сакате. Апсолутно совршен избор за проекти за DIY, боемски прозорец, нијанси на ламби украсени, испуштаат светло лустер, невестинска превез, роденденска забава, декорација на торта, направете обетки, шише со вазни, манжетни букети, домашни книги и боцки, ставете ги околу капа, елница и Декорации на природни гранки. Материјал : Изработено од високо квалитетни акрилни пластични мониста и памучни жици : Вкупната должина е околу 33 стапки (10 m) Примена : Синџирот на чисти кристални монистра може да се користи за договор за свадбени приеми, затворено и декорација на отворено, кафе, декорација на ресторани, прозорец Трим, завеса на вратите, топчиња за бакнување, декорација на торта, централни делови, табели, позадини на слики итн .. Исклучителна изработка : Издржлива и повторна употреба на украси : Одлично за занаети! Многу убаво кога е поврзано со осветлување и сјај.

За стоката

Слична стока во категоријата

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм Ограничено от�

Производ 1 : JBL Pro Sound со оптимизиран двигател за долги екскурзии, одделни твитер и двојни JBL бас радијатор�

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

1) Димензија : картичката за игри со мерење 5 "x7", осигурувајќи дека ќе има доволно место на картичка за пиш

Реципроцирање на сечилото за пила за дрво вградено од нокти и пластика 6 заби по инч за брз почеток Бимет

0x0,7 инчи, совршена големина погодна за носење, нема да се појави, има пластичен вметнување со 3 дупки со п�

LED стринг на светла на отворено? Дизајнот на печурки навистина може да ви помогне во вас и вашите пријате

Производите што ги испраќаме е верзија на Јапонија Може да има само јапонски прирачник, ако производств

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

67' 'ракав : 67cm / 26.50''size : 4xl биста : 151cm / 59.46 '' Рамо : 49,5cm / 19 Ве молиме контактирајте не во секое време ако имате

Подготвени да додадете атрактивен допир во вашиот дом или канцеларија и да се грижите за сите ваши потр�

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD (100 парчиња многу)..

Количка за испорака, не'рѓосувачки челик, сребро, полиолефин рициново материјал Овој список е за секоја

Материјал санитарните кеси за складирање салфетки се изработени од висококвалитетен памук, кој е цврс�

Замена на компонентите на Upstart GB005 WJSA далечински управувач за остар LC50 LE650 U Наменето за лесна замена и ра�

Може да се користи за сечење и свиткување на мека и тврда жица, како што се бакар, челик, алуминиум, кабел�

Loopacell Бренд CR1616 батерии Заменува DL1616, ECR1616, BR1616 и Сите Еквиваленти Супер Свеж, Врвен Квалитет, Работи за и�

Кога го користите, тоа е како да отворите кармин.3bsize : 1,92 x1 Супер долго траење на батеријата ви овозможув�

Индивидуална работа : 2 модул за модули за реле на канали, секое реле може да се вклучи или да се исклучи и

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Одлична вредност : Ова е вистинска замена на филтерот за воздух на ХЕПА за да помогне ефикасно да ги филт

Комплет за стартување од 5 полици од не'рѓосувачки челик Не'рѓосувачки челик 5 Цврст Поврпник за стартув�

Секоја плочка е 18 инчи х 18 инчи 20 по кутија (10 тим / 10 акцент боја) Не е потребна подлога Најлонско лице со �

Практична количка за паметно складирање, голем простор и лесен за употреба Како количка за алатки, подо�

Материјал : ова смешно знаме е направено од полиестер,мала тежина,силни и издржливи,јасни и светли слики

Scroll