Ново
Работна капа + Врза за коса Буфант Капчиња Врзајте ја капачето со четкање со џемпери капа Париз Роуз Ајфел кула Турбан капа

Работна капа + Врза за коса Буфант Капчиња Врзајте ја капачето со четкање со џемпери капа Париз Роуз Ајфел кула Турбан капа

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

100% полиестер. Увезени. ☆ Висококвалитетен материјал : Работното капаче е изработено од полиестер, делот што апсорбира од пот е направен од памук, а копчињата се изработени од пластика. Тој е дише и удобно, може да се носи долго време. ☆ Прилагодлива големина : Дијаметарот на горниот дел од печатената капа е 18 см/7 внатре, а грбот е дизајниран со еластична лента + чипка, која е погодна за жени со долга коса и може целосно да ја завитка вашата коса за да избегне валкано . Design Дизајн на копче : Со копчињата од двете страни на работното капаче, можете да ги закачите лентите за штит на лицето на копчињата наместо на ушите за да ја намалите болката и притисокот на ушите. Design Дизајн на потта-Абсорбенти : челото на капачето усвојува дизајн на пот-апсорбирачки. За време на работата, нема потреба да се грижите да бидете погодени од пот, и нема да остави траги кога ќе се носи долго време. ☆ Мулти-намена : Бејзбол капачиња со вратоврска за коса, кои можат да се користат како капаци од медицинска сестра, капачиња за готвачи, капачиња за убавина, итн. Тие се стилски и лесни за совпаѓање. Може да им се даде на вашето семејство/пријатели/колеги на Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста. Нашите бејзбол капачиња се стилски печатени, едноставни и лесни за совпаѓање. Погоден за повеќето мажи, жени и тинејџери. Тоа не е само дневен додаток, туку и капа за готвачи, медицинска сестра, стоматолошка капа, капа за чистење дома, салата за теретана, лесна за чистење, машина за перење и не згаснува.

За стоката

Слична стока во категоријата

Премиум квалитет : Нашата сатенска хауба е изработена од висококвалитетна мека свилена сатенска ткаени

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер ● Ширина На Рол�

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Летните најважни работи на отвор�

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција.

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор...

100% полиестер Повлекување на затворање Само миење на рацете Единствена структура на мрежа, ткаенина за в

Лесно за инсталирање и лесна за чистењеза PS5 конзола кожа за верзија на диск без вештини за инсталација,

Одговара на 12 "врат, 18" Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во дв�

Алуминиум Материјал : Алуминиум Технологијата за заклучување на слајд ја подобрува лесната употреба п

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

100% полиестер Увезени Затворање на вратоврска Машинско миење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашит�

Сет од 4 големини 90 / 14 игли за шиење на топката за шиење Дизајнирано да спречи прескокнати стихови кога р

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив Карактеристики

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

Scroll