Ново
Зилизф Компјутерски Звучници Стерео Домашно Кино Звучна Кутија Сабвуфер Звучник За Компјутер Лаптоп Тетратка

Зилизф Компјутерски Звучници Стерео Домашно Кино Звучна Кутија Сабвуфер Звучник За Компјутер Лаптоп Тетратка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1326.56

** * Елегантен,, Модерен Дизајн, Овој компјутерски звучник не е само технички иновативен, туку и иновативен во дизајнот. Во овој случај, избравме висококвалитетен ЛАК ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, кој ветува долг живот и заштита од абење. Алуминиумската легура и ЛЕД светлата исто така помагаат да стане помодерна. ** * Лесен За Поставување И Широко Применлив qc звучник напојуван целосно ОД USB и поврзан со вашите уреди преку универзален КАБЕЛ ОД 3,5 mm aux, ја елиминира потребата за ѕиден штекер. 3,5 мм аудио интерфејс, погоден за повеќето музички плеери, телефони, КОМПЈУТЕР, лаптопи, таблети, mp3 плеери или други уреди. ** * Разумна должина на кабелот ● Со оглед на практичноста на употребата, намерно ја зголемивме должината на кабелот. Должината на кабелот помеѓу двата звучници на мониторот е 43 инчи( 110 см), а должината на кабелот од прекинувачот до поврзаниот уред е 35,4 инчи (90 см). ЛЕД звучниците можат лесно да се постават во која било средина без да влијаат на нивниот изглед. ** * ВРВЕН КВАЛИТЕТ НА ЗВУКОТ+звучниците за Игри користат 5w*2 драјвери, бас дијафрагма, затворена празнина и дизајн на помош со ниска фреквенција. звучниците ќе ви донесат празник , јасно и пријатно стерео звучно искуство, претворете ја работната површина или лаптопот во фантастичен звучен систем. Модерните и ексклузивни звучници ЗА ИГРИ на КОМПЈУТЕР со USB-напојување ќе ја исполнат просторијата со звук на вашата музика, филмови или компјутерски игри. ** * Дизајн на светилки за дишење + подобрена атмосфера на atmosphereам.Уникатен и симпатичен дизајн совршен за секој модерен дом, канцеларија и работен простор. светлата може да се исклучат според вашите потреби.

За стоката

Слична стока во категоријата

Забавен и уникатен додаток на страниците за белешки, честитки и многу повеќе! Овој пакет содржи шест 8,25х

Големина : 12'''x16'''x3panel (вкупна големина од 3 парчиња ако се поставени заедно без простори е 36''x16 '') HD2566...

LED Taper со тајмерот безгрешни свеќи доаѓаат како збир од 2; Безбедно LED светло треперење и сјае како вистин�

Може да се користи како подлога на глувчето, топла подлога или Trivet Трајно обоени дизајни 7 3 / 4 инчи x 9 1 / 4 �

Одлична метална занаетчија】 Нашиот штанд е изработен од здрав метален челик, површината на истиот усво

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

Боја : жолта Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копното Боја : жолта Сертификација : Ништо...

Безбедна ткаенина : Суперфина влакна Предности : Високо апсорбирачки, останува мек по миењето и сушењет�

10 парчиња hss директно шифри за вртење на орев вајра боди бисер мониста удар ситни малку 0,7 мм (0,0276 ") 10 парч

100% оригинална нова ставка ЦД+80p брошура+филмска фотографија+2p p.card Запечатена Постер не е вклучен...

【Премиум материјал】 : Направено од висококвалитетен материјал за платно со мермер печати, овие торби з

Уникатен дизајн : Двоен слој транспарентен органза лента за лента, шема на starвезди, сребрен раб и комбин�

Се вклопува како што треба, прв пат, со сите влошки, залепени и разменети според спецификациите на ОЕ Хар

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД Над 19,000 прегледи со пет starвезди : Од проверени кли�

❤ kknit џемпер за женски грда Божиќ џемпер џемпер жени жени леопард џемпери за жени грди џемпери портокал�

П5 : Дали е тоа со иста боја како на сликата? ➢A5 : Ние се обидуваме да направиме најдобро да направиме боја

Големина : 8inchx12inch (20cmx30cm) Материјал : калај / метал Квалитет : Направено од висококвалитетен метален кала

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло Важно :

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Ние сме поблиску до природата Деликатни природни мов прстени се спакувани во деликатен накит, целосни п

Овој предсопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за да работи и да изг�

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Направено од 10

Светли идеи 500g Асортирана хартија во боја на ткивото во боја се испорачуваат во чиста полибаг за дополн�

Хартија Детска хартија за преклопување : Исклучителна изработка, извонредни детали, изгледа корисно и д

Пакет од 5 дрвени прстени од салфетка Печатено од едната страна со уникатен дизајн 55мм широк x 84mm долг x 3mm

Ги заменува следниве игли : Acutex 310iie, 312 / III, 315 / III, 320 / III; Акаи РС100, РС120; Астатичен N18017d; Хитачи ДССТ103; Кенву�

Брзо поставување, време на мешање на рацете (23 ° C) : 3040 S Вкупно работно време (23 ° C, вклучително и време на

Автоматско миење на високо перформанси со автоматизирано микрофлати по прифатлива цена Разновидност н

Scroll