Ново
Qazwsx DIY 5d дама дијамантски комплети за сликање за возрасни целосна вежба дијамантска слика дама капаче за домашно украсување на wallидови 30 x 40 см / 12 x 16 инчи

Qazwsx DIY 5d дама дијамантски комплети за сликање за возрасни целосна вежба дијамантска слика дама капаче за домашно украсување

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.00

Што ќе добиете : 1*Канва за сликање со висока дефиниција (12 x 16in / 30 x 40cm), 1*точка дијамантска пенкало, 1*фиока за дијаманти, 1*црвена лепак глина, доволно шарени тркалезни дијаманти. Ние нудиме дополнителни 30% мониста за да се осигураме дека сликарството со дијаманти може да се заврши непречено. ? Висококвалитетно платно : Ние користиме висококвалитетна текстилна ткаенина од полиестер-котон. Дебелината е поголема од повеќето од истите производи. Може да се врати брзо откако ќе се тркалаат и нема да остават никакви траги ,. Додај забава во животот : Уметноста за сликање на дијаманти е едноставна и лесна за разбирање. Може да ги смири вашето тело и ум, може да го олесни стресот, да ги регулира емоциите. Сликарството со дијаманти, исто така, ќе ви овозможи да уживате во DIY искуството да направите свои уметнички дела со вашето семејство. Совршен подарок и уникатна декорација : 5Д слики од дијаманти совршени за украсување на вашата дневна соба, спална соба, канцеларија, ресторан, бар или каде и да сакате да одговарате на различен стил на декорација. Тоа е совршен подарок за роденден и фестивали. Покрај тоа, тоа не е само одлична идеја за вкрстено бод, везови loversубители на занаетчиството, туку и прекрасен подарок за семејството и пријателите ,. ? Што ќе добиете : 1*Канва за сликање со висока дефиниција (12 x 16in / 30 x 40cm), 1*точка дијамантска пенкало, 1*фиока за дијаманти, 1*црвена лепак глина, доволно шарени тркалезни дијаманти. Ние нудиме дополнителни 30% мониста за да се осигураме дека сликарството со дијаманти може да се заврши непречено. ? Висококвалитетно платно : Ние користиме висококвалитетна текстилна ткаенина од полиестер-котон. Дебелината е поголема од повеќето од истите производи. Може да се врати брзо откако ќе се тркалаат и нема да остават никакви траги ,. Додај забава во животот : Уметноста за сликање на дијаманти е едноставна и лесна за разбирање. Може да ги смири вашето тело и ум, може да го олесни стресот, да ги регулира емоциите. Сликарството со дијаманти, исто така, ќе ви овозможи да уживате во DIY искуството да направите свои уметнички дела со вашето семејство. Совршен подарок и уникатна декорација : 5Д слики од дијаманти совршени за украсување на вашата дневна соба, спална соба, канцеларија, ресторан, бар или каде и да сакате да одговарате на различен стил на декорација. Тоа е совршен подарок за роденден и фестивали. Покрај тоа, тоа не е само одлична идеја за вкрстено бод, везови loversубители на занаетчиството, туку и прекрасен подарок за семејството и пријателите ,. ? . Подобрете го расположението и ослободете го стресот. Го задржува вашиот фокус и го соблекува умот за каква било вознемиреност.

За стоката

Слична стока во категоријата

Алуминиум Материјал : Алуминиум Технологијата за заклучување на слајд ја подобрува лесната употреба п

100% волна Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57...

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени Редовно вклопува�

25мм метална цевка Кабинетот Дијаметарот на металната цевка се зајакнува до 25мм, што ја прави оваа гарде

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Направено од 10

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Солидна состојба на реле модул со пластична покривка 5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Со

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна К

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота На

Scroll