Ново
Corsair Nightsword RGB, Перформанси Tunable FPS/MOBA Игри На Глувчето, Црна, Позадинско Осветлување RGB LED, 18000 DPI, Оптички

Corsair Nightsword RGB, Перформанси Tunable FPS/MOBA Игри На Глувчето, Црна, Позадинско Осветлување RGB LED, 18000 DPI, Оптички

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 831.20

Корсаир-ексклузивен софтвер автоматски го открива центарот на гравитација во реално време, овозможувајќи ви да ја прилагодите тежината помеѓу 115 G и 137 G и фино прилагодување на рамнотежата за совршено да одговара на вашиот стисок. А прилагодено pixart PMW3391 мајчин 18, 000 dpi оптички сензор, прилагодлив во 1 dpi резолуција чекори, ви дава вкупно прилагодување чувствителност и ултра-точни следење. Изграден со удобна контурна форма која природно одговара на вашата рака, со гумени рачки со високи перформанси инспирирани од Про спортска опрема. Десет целосно програмабилни копчиња ви овозможуваат да ги прилагодите вашите игри, со предноста во играта на моќните макроа и Клучните Ремапи. Вклучува два комплети тегови со шест локации за монтирање, Нудејќи 120 различни конфигурации на тежина и рамнотежа за прецизно калибрирано искуство во игри. Овој претходно во сопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за работа и изгледа како нов. Како производот станува дел Од Обновената, вашата дестинација за претходно во сопственост, реновирани производи : клиентот купува нов производ и го враќа или го тргува за понов или различен модел. Тој производ е прегледан и тестиран за работа и изгледа како нови нуспроизводители. Потоа, производот се продава како Обновен производ на . Доколку не сте задоволни со купувањето, обновените производи ги исполнуваат условите за замена или враќање на средствата според Обновената Гаранција.

За стоката

Слична стока во категоријата

5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Солидна состојба на реле модул со пластична покривка 5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Со

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

Сет од 4 големини 90 / 14 игли за шиење на топката за шиење Дизајнирано да спречи прескокнати стихови кога р

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Зошто ГОСПОДАРОТ? Причината за болка во градите предизвикана од вежбање главно произлегува од два вида

Кристал за природно заздравување Кристал за лекување е еден вид алтернативна терапија што вклучува уп�

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер ● Ширина На Рол�

Solid Style : Обичен, моден должина : Редовно утврдување : Се вклопува во Sizethickness : Како да се мие : Рачно миење л�

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота...

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал Отстранет

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив Карактеристики

60% памук, 40% полиестер Увезени Повлекување на затворање Машинско миење Летните најважни работи на отвор�

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

Фалсификуван челик за висок квалитет и јачина на сечење 1 / 4инчен хексадецимален шанк Риба дупка за очи..

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства 2 、 Погоден за ре�

Количина : 1 Димензии : 6 "х 6" х 12 "(Л х ш х Х) Лесен, Брановиден Картон Со Еден Ѕид Ги Намалува Трошоците За Ис

Tico Hiгустина карбид специјално дизајниран за секоја апликација да ги зголеми перформансите Нелеплива о�

Дополнувања на поделба графит пластична полица има поделба што ги поставува точките од не'рѓосувачки ч�

Xerox 016184300 Одржување на ласерската боја на OEMфасер (R) 750 Fuser Roll (15000 принос) Xerox 016184300 Одржување на ласерската

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

Scroll