Ново
Готам Челик Чекан Тенџериња И Тави Во Собата Нелепливи, 15 Компјутер Елегантна Кујна &засилувач; Сет За Печива, Ултра Издржливи Садови &засилувач; 5 Кварт Акции Повеќ?

Готам Челик Чекан Тенџериња И Тави Во Собата Нелепливи, 15 Компјутер Елегантна Кујна &засилувач; Сет За Печива, Ултра Издржливи

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Производ 2 : Крајна Керамичка Нелеплива : нелепливата површина за готвење Од Челик Готам е обложена три пати, а потоа засилена со дијаманти за да се испорача крајното ослободување на храна. Производ 1 : Комплетен Комплет Садови За Готвење : овој комплет кујнски садови со Зачукуван дизајн вклучува се што ви треба за да започнете со готвење дома, истовремено обезбедувајќи совршена комбинација на стил и ефикасност. 5КТ сос тава со капак, 5кт тенџере со капак, пароброд од нерѓосувачки челик, лист за колачиња, тркалезна тава за печење, квадратна тава за печење, тава за леб и панел за Мафини дистрибуција На Топлина : конструкцијата Со Цврсто алуминиумско јадро обезбедува рамномерна дистрибуција на топлина насекаде Околу супер Издржлив : отпорен на Гребење и метален прибор безбеден и Безбеден За Миење Садови До 500° F : ВКЛУЧУВАЈЌИ ги капаците ОД КАЛЕНО стакло и САДОВИТЕ за печење НЕМА да се искриват, сефот за машина за миење садови го прави чистењето способно за индукција : овие тенџериња И тави Се погодни За сите шпорети, вклучувајќи гас, стакло И индукција (Садовите За печење Не Се способни За индукција)останете ладни : рачките Од Нерѓосувачки челик Се ладни На Допир10 Години Гаранција : готам челичните садови се изградени Тешки За Долгогодишна Употреба И Поддржани Со 10 Години Ограничена ГАРАНЦИЈА челик 5 кварт АКЦИИ ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ тенџере за тестенини со капак за цедалка и рачки за извртување и заклучување, нелепливата керамичка површина овозможува чистење без напор со капак од калено стакло, Безбедна Машина За Миење садови, графитеготам челик 5 квартални залихи повеќенаменски Тенџере за тестенини со Капак за Цедалка и рачки за извртување и заклучување, нелепливата Керамичка Површина Овозможува Чистење Без Напор Со Калено Стакло капак, безбедна машина за миење садови, рачки ЗА ПРЕСВРТ и заклучување на графит : исцедете ги водените секунди-едноставно извртувајте ги рачките и исцедете ја водата - не е потребна цедалка! Повеќенаменски Тенџере : Одлично За тестенини, шпагети и се друго што се готви на шпорет! Користете ја цедалката или не, ова тенџере е наменето за сите видови храна и е безбедно за рерната2 Големини На Напрегање : Вклучува 2 различни големини на напрегање за фина и подебела храна, обезбедувајќи ништо да не се лизне додека се напрегате.Производ 1 : Готам Челични Зачукувани Садови И Тави Поставени Нелепливи, 15 Парчиња Елегантен Кујнски Прибор За Готвење И Комплет За Садови, Ултра Издржливи Садови и Тави за Готвење со Нелеплива Керамичка Обвивка, Безбедна Машина За Миење Садови, Без Токсини. 5КТ сос тава со капак, 2. Производ 2 : Повеќенаменски Тенџере : Одлично За тестенини, шпагети и се друго што се готви на шпоретот! Користете ја цедалката или не, ова тенџере е наменето за сите видови храна и е безбедно за рерната. Производ 2 : 2 Големини На Напрегање : Вклучува 2 различни големини на напрегање за фина и подебела храна, обезбедувајќи ништо да не се лизне додека се напрега. 25" пржете ја тавата со капак, 1. 5 " срј тава, 10. Крајна Керамичка Нелеплива : нелепливата површина за готвење Од Челик Готам е обложена три пати, овозможува поздрава исхрана, а потоа засилена со дијаманти за да се испорача крајното ослободување на храна. Производ 1 : Ултра-Нелеплив : Добијте поздрава храна, лесно ослободување храна и брзо чистење со наградуваниот керамички нелеплив слој На Готам Челик-Секое парче садови за готвење и садови за печење е великодушно обложено 3 пати со нелеплив слој, обезбедувајќи храна и лепливи сосови да не се лепат додека користите, без потреба од путери или масла, во годините што доаѓаат.

За стоката

Слична стока во категоријата

Лесно за инсталирање и лесна за чистењеза PS5 конзола кожа за верзија на диск без вештини за инсталација,

Земја на потекло : Кина Димензии на пакетот на артикалот : 20.573 L x 11.684 W X 9.652 H (CM) Тежина на пакетот на артика

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал Отстранет

Лежишта со радијални топка 1 Донесува челичен материјал со лежиште, кој не е лесно да се 'рѓа, висока цврс

100% полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаени

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства 2 、 Погоден за ре�

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор...

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

100% волна Направено во САД Повлечете го затворањето Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени...

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

Направено од капацитет од не'рѓосувачки челик : 21oz Вклучен е 2 пресврт на капачиња 1 лесен проток на пиењ�

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер ● Ширина На Рол�

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола Минијатурни прекинувачи на кола 10 пар�

Сет од 4 големини 90 / 14 игли за шиење на топката за шиење Дизајнирано да спречи прескокнати стихови кога р

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

ГМпрепорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило Нуди квалитет, сиг�

Направено од високо квалитетен материјал, кој има отпорна на висока температура и добра издржливост...

Совршено за клуч за рачен зглоб, ленти за клучеви, приврзоци за клучеви и материјали за правење на ланец

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

Гума ѓон Saffeafe материјал : Нашите балетски чевли се изработени од безбедна кожена пумпа со пријателска п�

Мини спојници без игли, безгласно врзување, за да се избегне скриената опасност предизвикана од острите

Одговара на 12 "врат, 18" Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во дв�

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

Scroll