Ново
Торба За Носач За Миленичиња Лимон Жолт Овошен Дезен Рачно Нацртани Кученца Кученца Мачки Меки Еднострани Преносни Патни Торби

Торба За Носач За Миленичиња Лимон Жолт Овошен Дезен Рачно Нацртани Кученца Кученца Мачки Меки Еднострани Преносни Патни Торби

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Големина : 17х9х11 инчи( Lx Wx H), 43х23 х28 СМ(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку нема да можат да го држат.Ве молиме измерете ја големината на вашите миленици пред купувањето.таа е погодна за Птици, мачки,раси на чаши,Кучиња Зајаци и други мали миленичиња.Ве молиме изберете го вашиот оператор врз основа на должината и висината на вашето домашно милениче. Четири Страни Мрежести прозорци панели за Вентилација,Целосно Странично Отворање На Патент за удобност, двата странични влезови и горниот влез,лесен за пристап до носачот.Влезот од левата страна е мал влез на патент,влезот од десната страна е влезот на прозорецот со полн патент. Горниот влез е совршен за вашето домашно милениче да ја извади главата и да го проверите миленичето.Влез со мрежеста вентилација, не само што обезбедува соодветен проток на воздух,туку и лесна глетка за гледање,многу мрежести прозорци за одржување на миленичето ладно и помагање на алевија. Материјал : Полиестер,водоотпорен,издржлив, Полесен и Лесен за транспорт на вашето бебе од крзно, без разлика со автомобил или воздух. Постојат ремен за рамо и ремен за раце.Прилагодливиот ремен за рамо ви помага при носење без раце.Широко се користи на ветеринар,авион, автомобил и сл. Ќебе и Безбедносен Ремен.Меко ќебе во торбата, направете го вашето домашно милениче удобно.Внатрешниот безбедносен ремен се прицврстува на јаката на вашите миленици спречете го вашето домашно милениче да избега и осигурајте се дека вашето домашно милениче останува безбедно. Носач на мачки со Врвна Мрежеста Авиокомпанија Одобрена Патувачка Торба За Миленичиња. Материјал : Материјал : Полиестер,водоотпорен,издржлив, Полесен и Лесен за транспорт на вашето крзнено бебе без разлика со автомобил или воздух.Може да се пере со рака или машина. Информации за големината : 17x9x11 инчи( Lx Wx H), 43x23 x28 CM(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку нема да можат да го држат.Ве молиме измерете ја големината на вашето домашно милениче порано purchase.it е погоден за Птици, мачки,раси на шолји,Кучиња Зајаци и други мали миленичиња.Ве молиме изберете го вашиот оператор врз основа на должината и висината на вашето домашно милениче. Упатство за производот : четири Страни мрежести прозорци панели за Вентилација,Целосно Странично Отворање На Патент за удобност, двата странични влезови и горниот влез,лесен за пристап до носачот.Влезот од левата страна е мал влез на патент,влезот од десната страна е влезот на прозорецот со полн патент. Горниот влез е совршен за вашето домашно милениче да ја извади главата и да го проверите миленичето.Влезот со мрежеста вентилација, не само што обезбедува соодветен проток на воздух,туку и лесна глетка за гледање,многу мрежести прозорци за да го одржите миленичето ладно и да помогне во ублажување на анксиозноста.Постојат ремен за рамо и ремен за раце.Прилагодливиот ремен за рамо ви помага при носење без раце.Широко се користи на ветеринар,авион, автомобил и сл.Ќебе и Безбедносен Ремен.Меко ќебе во торбата, направете го вашето домашно милениче удобно.Внатрешната безбедносна лента се прицврстува на јаката на вашето домашно милениче спречете го вашето домашно милениче да избега и осигурајте се дека вашето домашно милениче останува безбедно.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : 5кг : 21,7*36.9*20,7 см 10кг : 21,736.931,5 см (Должинаширинависина) (5 кг, 10 кг) Материјал : Материјал за оценка

Автентицирана и оценета спортска картичка Спортските картички станаа многу популарни во колекционерс�

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57 Материјал : Sм�

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив...

Тип : YCS6C Полјаци : 1p+npe Номинална струја на празнење во (KA) : 20 Максимална струја на празнење IMAX (KA) : 40...

Материјал : ПП+Пом Карактеристики : Прилагодливо / ладење Тип : Комплети за црево / наводнување Повод : Ц

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени Редовно вклопува�

【Отпорно на трескање】 Флексибилното црево за градина е изработено од надградба на хибриден материјал

Транспарентен материјал, подобар за набудување на состојбата со хранење риби Акрилен прстен за хранење

Ергономска и нелизгачка рачка за лесно работење Дизајн на приклучок, лесен за инсталирање и замена на д�

Дишете подобар воздух Pureeflow HEPA со премиум чувар се чисти со 4 нивоа на филтрација Првата фаза е ХЕПА (возд

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција DG9401012 A Ingniter за рерна за рерна Samsung 1 година гаранција.

ГМпрепорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило Нуди квалитет, сиг�

100% полиестер Увезени Затворање на вратоврска Машинско миење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашит�

100% полиестер Еластично затворање Машинско миење 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот

Одговара на 12 "врат, 18" Машинско миење внатре за лесна нега Повлечете го стилот за лесно облекување во дв�

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства...

● Фиксен Валјак, 51 / 2"Л х 4"W ® Должина (Во.) : 5 1 / 2 во € Ширина (Во.) : 4 во € Вклучува : Хардвер ● Ширина На Рол�

Кристални прстени за нокти на прсти : Чармот на уметноста на ноктите за жени девојки е исклучителна шема

Печатете ја етикетата за враќање Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба.Можете да �

▲ Поставете закачалки за да помогнете да ги одржувате костумите, пакувањата, блејзерите и склопените п�

100% полиестер Затворање на влечење Машинско миење Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18 см / 7in...

❤ [Пакет и големина] : Вклучете 12 парчиња еднорочно железо на закрпи, максималната големина е 2,48*4,2 инчи, �

5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Солидна состојба на реле модул со пластична покривка 5 PCS 90480 VAC до 332 VDC 25 A SSR25 DAH Со

1x3m, 1x4m, 1x5m, 1x6m, 2x2m, 2x3m, 2x4m, 2x5m, 3x3m, 3x5m, 3x7m, 4x4m, 4x6m, 5x5m (прилагодлив) препорачана големина : photo wallид : дебелина на �

* Дисипација, повеќе бас Од, тивка и стабилна Одлична дисипација на топлина и Висококвалитетно хидраули�

Scroll