Ново
ЃЕРДАН АБАИХСМУН Сан Јуда зелен ѓердан свети јуда Ѓердан Сан Јуда Тадео 14к Позлатен [голема големина]

ЃЕРДАН АБАИХСМУН Сан Јуда зелен ѓердан свети јуда Ѓердан Сан Јуда Тадео 14к Позлатен [голема големина]

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

●Големина на производот € Свети Јуда Позлатен Ѓердан Должина : 20 инчи. ●Класичен Дизајн●Свети Јуда Тадеј беше познат како светец-заштитник на безнадежни причини и очајни ситуации поради неговата непоколеблива вера. ●Врвна Изработка}Ѓерданот Свети Јуда е изработен од висококвалитетна позлатена изработка, извонредна изработка за полирање и изработка на вметнување, едноставна, класична, луксузна и елегантна, погодна за секојдневно носење во секоја пригода дома и во канцеларија. ●Префериран Материјал ● Овој Ѓердан Од Свети Јуда е изработен од висококвалитетен основен материјал од легура обложен СО 14к злато, без никел хром олово, неалергичен. ●Специјален Подарок ● Овој ѓердан свети јуда како талисман може да донесе среќа на вашето семејство и пријатели, а во исто време поради неговиот стилски изглед, може да се користи како стилски подарок За Денот на Татковците, Денот на Мајките, Роденденот, Божиќ или Годишнината. Ѓердан Од Свети Јуда (Унисекс) Премиум Легура Позлатен Основен Материјал. Класичен Дизајн Свети Јуда во Стил На Приврзок. Верски Покровител Свети Јуда Ѓердан. Свети Јуда Тадеј е познат како водич за очајни причини и луѓе во очајни ситуации поради неговата силна вера.

За стоката

Слична стока во категоријата

Собранието на решетката е линеарен мозоци со низок профил што може да се инсталира во непосредна близин

ЕДНОСТАВНА И БЕЗБЕДНА АЛТЕРНАТИВА НА БАЊИТЕ и ТУШЕВИТЕНефрагментираните ракавици За Перење Dymacare обезб

пеперутка туника преголема маица батик туника јога тенок фит кошули за мажи чипка маица кошула ноќта на

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД Над 19,000 прегледи со пет starвезди : Од проверени кли�

Направено од 100% памук и зашиен за трајност и удобност Изберете од различни големини и бои Направено од 10

【Висококвалитетен материјал】 Tumbler од 20 мл е изработен од 304 не'рѓосувачки челик од одделение од храна с�

DIY топки од пена : топки занаети полистирен пена мечка пена DIY занаетчиски додатоци плевење форми цветни

Автоматско миење на високо перформанси со автоматизирано микрофлати по прифатлива цена Разновидност н

100% Задебелена коси мелење волна Произведено во САД и Увезено Г затворање Прстен 715 дена испорака ①Матер

Моќ Додатоци Адаптери За Далечинско Управување Либерт Интелислот ЕВебКартичка За Управување СО ВЕБ Ка

Пакетот Вклучува : Sony CFexpress Тип А 160gb Мемориска Картичка, Sony MRWG2 CFexpress Тип А / Sd Мемориска Картичка Читач, И �

Безбедна ткаенина : Суперфина влакна Предности : Високо апсорбирачки, останува мек по миењето и сушењет�

Дискови на цирконија со тип 29 Нуди поголем контакт на работното парче и нов највисок раб додека се носат

? 【Спецификација на исцелување на топката на скапоцен камен】 : Природен скапоцен камен Црвен јаспер кр

Забавен и уникатен додаток на страниците за белешки, честитки и многу повеќе! Овој пакет содржи шест 8,25х

Направено во САД Затворање на патент висат суво Опуштено вклопени широки панталони за мажи и жени Напра

1, има копче на предната страна на вшмукувачката чаша за ослободување или зголемување на стаклената вшм�

Широко користено : Може да направи прекрасни албуми со фотографии, убави украсни слики и подароци, особе

Памук / Полиестер Увезени Координира Со Колекцијата Постелнина За Бебиња Од Желади Овој координативен

100% полиестер • ❤ • 【Време на испорака】 : Нормално 715 работни денови ✔buy 1 парчиња добиваат 5% попуст ; ✔

●Лцд Вшмукување Чаша ● отстранувањето На Дисплејот е најризичниот дел при поправка на уредите Мало ли�

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење Висок врат чипка елече Шифон здолниште...

[Спецификации]ДИГАТ ДИА Должина на бит за вежба : 11мм / 0,43инчи, 21мм / 0,83инчи; Шанк Дија : 0,7мм / 0,027инчи, 1,8�

Материјал : брановидна хартија Функција : кревет за одмор за играње канџи за мелење топки Овална мачка н�

Се вклопува како што треба, прв пат, со сите влошки, залепени и разменети според спецификациите на ОЕ...

Scroll