Ново
STREBITO Вшмукување Чаши Тешки 2 Парчиња + Spudger Pry Алатка Комплет 12 Парче Отворање Алатка Пакет, Крајната Алатка За iMac, iPhone, MacBook, iPad, ТВ, Телефон, Лаптоп, Компјутер, Таблет, ?

STREBITO Вшмукување Чаши Тешки 2 Парчиња + Spudger Pry Алатка Комплет 12 Парче Отворање Алатка Пакет, Крајната Алатка За iMac,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 244.64

●Лцд Вшмукување Чаша ● отстранувањето На Дисплејот е најризичниот дел при поправка на уредите. Мало лизгање може да доведе до еден тон проблеми. Можете да ја користите алатката ЗА вшмукување чаша СТРЕБИТО за да избегнете пукнатини и оштетувања. Овие мали вшмукувачки чаши беа дизајнирани за електроника, совршени за лцд-екрани на имак, ТВ, мобилен телефон, таблет и многу повеќе. ●СИЛНА ВШМУКУВАЧКА ЧАША вклучува 2 ПАРЧИЊА мини вшмукувачки чаши со дијаметар од 2,18 инчи за безбедно држење и кревање дисплеи и стаклени панели од се што има потреба од кревање тешки работи. Мини вдлабнатината е изработена од издржлива гума која формира позитивен стисок на чисти, мазни, непорозни површини. Секој може да собере до 6 килограми (13 килограми). €Универзална€овие комплет за прскање и професионални алатки за ргуубопитство дизајнирани за расклопување на разновидна електроника-i Phone, android телефон, лаптоп, таблет, apple watch, i Pad, i Pod, Macbook, компјутер, ЛЦД-екран, батерија и многу повеќе. ●Повеќе Алатки●металната алатка за ргуубопитство нуди малку помоќно ргуубопитство и отворање. Крпите за четка и чистење се одлични за бришење прашина, детали и чистење. Пинцети може да се користат за подигање и ракување со завртки и други мали делови. ●ГАРАНЦИЈА€STREBITO прави алатки со врвен квалитет, професионално одделение за поправка на електроника и подобрување на домот. Секоја алатка за поправка е покриена Со стребитос доживотна гаранција и 30 дена враќање на парите. Ако имате какви било проблеми со вашиот комплет за алатки, едноставно контактирајте не за помош при решавање проблеми, замена или враќање на средствата. Пакет Листа : 2 х Вшмукување Чаши. Дијаметар : 2,18 инчи (56 мм). Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и гума. Широка Употреба : . Ние специјално ги изградивме овие мали вшмукувачки чаши за вшмукување на вдлабнатини за безбедно фаќање и подигнување на дисплеи и стаклени панели, отворајќи електроника, исто така, може да се користат како држач за телефон дури и куки за вшмукување чаши.

За стоката

Слична стока во категоријата

Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип Фиксиран отпорник на тенок филм SMD...

1) Димензија : картичката за игри со мерење 5 "x7", осигурувајќи дека ќе има доволно место на картичка за пиш

Керамика Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања Мери 7 инчи висока

Почувствувана крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање на �

7 " Екстраголем ЕКРАН НА допир ЛЦД (1024х600) Работи Со Apple Carplay со Безжична И Жична Врска l Поддржува Андроид У

67' 'ракав : 67cm / 26.50''size : 4xl биста : 151cm / 59.46 '' Рамо : 49,5cm / 19 Ве молиме контактирајте не во секое време ако имате

НАЈДОБАР ДИЗАЈН И СОВРШЕНА ИЗРАБОТКА : дамските гаќички изгледаат многу модни и шармантни, погодни за С�

100% Полиестер Затворање на патент Машинско Перење [Меко и Нејасно Руно] дуксерот за девојки е изработен о

Мултимедијални карадио : ова радио одговара За ф орд Мондео 2000 2002 2004 2005 2006 2007 Андроид 12, 4 Јадро + 2gb RAM МЕМО�

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Ако се автограмира, вклучува ин

3" широк х 16 " висок, Форма На Цевка, Отворете Ги Двата Краја, Поставете 6 Парчиња, отстапување на висината 0

Двојносветло со вител со високи перформанси 1.1 / 1,6 галони по црвенило (GPF) Издржлив керамички материјал.

Материјал : Челик C45, не е зацврстен Предводена Спреките обележани со се изработени од сиво леано железо

Четката за заби на заби „Двојно дејство“ на четката за заби се технолошки пробив Составена од кратки и

Комплетот за рамки на слики вклучува : 2 компјутери : 9,8 x 12.1in, 1 парчиња : 12,1 x 16in, 1 парчиња : 16 x 23.4in Сите наве�

Монитор и тастатура со целосна големина; Користете 1 / 2 "пин за употреба со ригидни раце и монтирања...

0x0,7 инчи, совршена големина погодна за носење, нема да се појави, има пластичен вметнување со 3 дупки со п�

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи Имаме повеќе о

Scroll