Ново
Barkertime Море Пријатели На Аква Сина Водоотпорен Премиум Мачка Пелена, L, Со Опашка Дупка Обетка Панталони За Веселба, Прскање, Инконтинентни Мачки-Направени ВО САД

Barkertime Море Пријатели На Аква Сина Водоотпорен Премиум Мачка Пелена, L, Со Опашка Дупка Обетка Панталони За Веселба, Прскање,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1339.84

Врвен премиум производ за пелени совршен за инконтинентни постари мачки, женски мачки во топлина (мачки што веселат) и прскање машки мачки. Големина L Одговара На Половината 18-22 во. Лесно се става со прилагодливи јазичиња за кука и јамка за одлично прилагодено вклопување. Достапно во уникатен отпечаток од ткаенина за вашата стилска мачка. Проверете Barkertime за повеќе опции и отпечатоци. Повеќе слоеви на заштита : 100% водоотпорна ткаенина однадвор за целосна заштита од истекување, супер-мека внатрешна обвивка што брзо ја отстранува течноста и до 3 слоја супер апсорбирачки материјали (10x апсорпција од тежината) за најголема апсорпција. Ваква заштита и квалитет нема да добиете од ниту една друга пелена за мачки на пазарот. Ако вашето домашно милениче не е навикнато да носи пелени, земете трегери За пелени За Време На Лаење. Дизајниран И Рачно Изработен Од Баркертајм во Плажата Хантингтон, Калифорнија сад. Совршено рачно изработени пелени за мачки со проблеми со инконтиненција, женски мачки во топлина (мачки што веселат) и прскање машки мачки. Секоја пелена е смислено дизајнирана со повеќе слоеви на заштита, што ви дава мир на умот и удобност на вашето домашно милениче за време на "неуредни" времиња. Достапно во стотици забавни отпечатоци и дизајни за вашиот стилски cat.Cat Водич За Големина На Пелени : ве Молиме одете нагоре една големина ако вашата мачка е помеѓу големини. Подолу се Дадени Мерења На Половината за секоја големина : Големина XS : 9-12 in Size S : 12-15 in Size M : 15-18 in Size L : 18-22 in Size XL : 22-30 in Size XXL : 30-43 in Search "Barkertime Cat Peapers" за повеќе опции за дизајнерски пелени за мачки направени во САД.

За стоката

Слична стока во категоријата

0x0,7 инчи, совршена големина погодна за носење, нема да се појави, има пластичен вметнување со 3 дупки со п�

Дизајн на надграден дизајн со двојна заштита : копчиња со двојно притискање и ротирачки брави со ротира�

Дизајн на запечатување : складирањето Храна има посебен механизам за запечатување кој може лесно да се �

Бод Љубовник Подароци Кожа Лаптоп Врежани "Секогаш Запомнете дека Сте ПОХРАБРИ отколку што верувате ПО�

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот 3, ПРО�

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

Датум на објавување : 2021.12.01 ЦД + разгледница (случаен 1 од 3) + постер на пакет (случаен 1 од 2) + фото картичка

Номинална големина : 28мм (за дијаметар на дупки 28мм) Бесплатен надворешен дијаметар : 30.1мм Ограничено от�

Огледало со продолжено прегледот на автомобилот ви помага да го зголемите вашето видно поле и да обезбе

1) Димензија : картичката за игри со мерење 5 "x7", осигурувајќи дека ќе има доволно место на картичка за пиш

Комплетот за рамки на слики вклучува : 2 компјутери : 9,8 x 12.1in, 1 парчиња : 12,1 x 16in, 1 парчиња : 16 x 23.4in Сите наве�

Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња

Силиконски ленти 50 парчиња кои не се закачани залепени закачалки од дрво лепило силиконски затегнувачк

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

Четири режим на репродукција : Поддршка Bluetooth / U диск / TF картичка / Aux Play, ја исполнува вашата врска и игра

Паметните дигитални рамки за фотографии имаат неверојатно остри слики и ви даваат извонредно визуелно

100% памук Напредна Заштита : Националните Заштитници За Перници За Алергија се направени од 100% памук што

Практична количка за паметно складирање, голем простор и лесен за употреба Како количка за алатки, подо�

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

Стилски Дизајн : ватиран модел на женскиот ранец за патување му дава уникатен и модерен изглед, што го пр

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Scroll