Ново
2 пакувања сина карирана медицинска сестра капачиња жени долга коса, прилагодлива вратоврска череп капа, една големина на главата на главата

2 пакувања сина карирана медицинска сестра капачиња жени долга коса, прилагодлива вратоврска череп капа, една големина на главата

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 223.84

100% полиестер. Еластично затворање. Машинско миење. 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засилено шиење, што е цврсто прикачено на капачињата на буфан и нема да се пробие по повеќе миења, вратоврската на лентата може да се прилагоди за да одговараат на различните големини на главата, спречуваат прашина и мирис од Останување на коса, намалете го бројот на миења за коса; Ветроупорен, чувајте топло во зима, апсорбирајте пот, држете ја главата суво во лето, работна капа погодна за секоја сезона, во кое било време да се носи. Работните капачиња ви овозможуваат да ја одржувате косата стилизирана во секое време и да останете фокусирани на работата. пластични копчиња; памук за џемпери : дијаметар на буфантна капа 18 см/7in, висина на гребенот 13,5 см/5,3 во, една големина одговара на целосна тежина : 90g, лесен патник : унисекс, машки, женски јазик : погоден за тинејџери и возрасни на возраст од 14-60 години. тврда капа или шлем по носење на работна херибон вратоврска : засилено шиење, не оштетено од Washing Durable : Не се намалува или избледи по миењето, и може да се користи повторно многу пати : спречете ја прашината, нечистотијата и маслото да останат на косата, држачот на коњите на конска опашка Метод : Машината или раката што може да се мие, да се сува суво, не ја белило Примена : Работно капаче за жени медицински, капаче за чистење, хируршко капаче, капа за хирургија, капа од медицинска сестра, шапка за готвачи, капаци за заби на главата, медицински капи, капа за белило, вратоврска назад назад назад Шапка, широко користена во фабрики, работилници, бањи, салони, кујни, ресторани, болници, аптеки, уредување на упади подарок : идеално за лекари, медицински сестри, пациенти, стоматолози, готвачи, козметичари, средства за чистење, домашни начини на Worker Stwo начини за носење1. Обезбедете ја косата со еластична лента и врзете ја во конска опашка2. Завиткајте ја косата во торбичката за конска опашка и зацврстете ја со еластични опсези : Еластичниот опсег е доволно долг, можете да ја врзувате во лак или друга форма, изгледа повеќе симпатично. Гуарант90-ден безусловно враќање за поврат, па не '' Не двоумете се да купите со доверба! Ако имате какви било прашања со капакот на медицинска сестра, слободно контактирајте ме преку е -пошта и ќе ви дадам детални одговори во рок од 24 часа.

За стоката

Слична стока во категоријата

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира Листови од јавор од Торонто Карлтон маскота На

Материјал : изработен од премија метал со тешки работи Издржлив и долготраен Повеќе бои за избор...

Лесно за инсталирање и лесна за чистењеза PS5 конзола кожа за верзија на диск без вештини за инсталација,

Овој електронски адаптер за леќи е специјално дизајниран за постојни леќи од 4 / 3 четири третини до Олим�

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

Овие торби од влезната врата обезбедуваат дополнително складирање за работи како што се : пијалоци, моб�

Кристал за природно заздравување Кристал за лекување е еден вид алтернативна терапија што вклучува уп�

Должина : D8 x 950мм, дијаметар : Тип на грубост Б Површинска грубост : РА 0.2 Број на модел : JZYD8H57...

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал Отстранет

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% памук Увезени Редовно вклопува�

Транспарентен материјал, подобар за набудување на состојбата со хранење риби Акрилен прстен за хранење

1 、 Производот може да смести 10 ремени заштедете простор за складирање на домаќинства 2 、 Погоден за ре�

должина : 2 инчи Овој производ се тестира пред испорака Ве молиме бидете сигурни дека ќе се купуваат Од Г�

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Прилагодливо затворање на влечење на еластич�

? Процесот на производство е многу едноставен, може да се заврши за пократко време, и лесно е да се реализ

100% полиестер Увезени ☆ Висококвалитетен материјал : Работното капаче е изработено од полиестер, делот �

Scroll