Ново
APC SMT750 Smart-UPS Батерија Резервна КОПИЈА 750VA 500W 120V ЛЦД

APC SMT750 Smart-UPS Батерија Резервна КОПИЈА 750VA 500W 120V ЛЦД

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2704.00

Капацитет на излезна моќност : 500вати / 750ВА. Излез : (6) НЕМА 5-15Р (Резервна Копија На Батеријата) 120в. Влез : 120В (НЕМА 5-15П). Контролен Панел : мултифункционален лцд статус и контролна конзола. Внатрешни Батерии : Сосема Нови. Интелигентна и ефикасна заштита на моќноста на мрежата од влезно ниво до скалабилно траење. Идеални ПРОЗОРЦИ за сервери, продажни места, рутери, прекинувачи, центри и други мрежни уреди. ЧИСТ Синус БРАНОВИ ПРОЗОРЦИ обезбедува највисок степен на компатибилност со активни pfc напојувања и електроника 6 резервни копии на батерии и пренапони заштитни приклучоци паметни ПРОЗОРЦИ резервна копија на батеријата со lcd Дисплеј мрежно напојување климатизацијата штити од штетни бранови и нарушувачки шум. Автоматската регулација на напонот во цврста состојба (АВР) го зголемува нискиот влезен напон и го намалува високиот напон без работа на батеријата. Мрежата може да се управува преку сериски, USB или опционален етернет.

За стоката

Слична стока во категоријата

Секое купување бисел помага да се спасат миленичиња БИСЕЛ гордо ја поддржува Фондацијата За Миленичиња

Добредојдовте кеси за купување хартија се изработени од силна црна хартија Крафт со рачки со жици, цврс�

Материјал : Челик C45, не е зацврстен Предводена Спреките обележани со се изработени од сиво леано железо

LED стринг на светла на отворено? Дизајнот на печурки навистина може да ви помогне во вас и вашите пријате

【Материјал на производот】 работ на работ е изработен од надграден акрилен материјал, кој е многу виско

Asiby Apple Watch Case, IP68 одделение водоотпорен, интегриран гумен прстен под екранот за да ја задржите водата над

Производите што ги испраќаме е верзија на Јапонија Може да има само јапонски прирачник, ако производств

Кога го користите, тоа е како да отворите кармин.3bsize : 1,92 x1 Супер долго траење на батеријата ви овозможув�

Материјал : ова смешно знаме е направено од полиестер,мала тежина,силни и издржливи,јасни и светли слики

100% јп Увезени Торбата Може Да Стои Самостојно За Да Ви Помогне Лесно Да Истурате Предмети, Да Ви Помогне

Практична количка за паметно складирање, голем простор и лесен за употреба Како количка за алатки, подо�

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

Комплетот за рамки на слики вклучува : 2 компјутери : 9,8 x 12.1in, 1 парчиња : 12,1 x 16in, 1 парчиња : 16 x 23.4in Сите наве�

Памучна Мешавина Направено во Сад Командантите худи е удобно и одлично за покажување тимска гордост во

Мека подлога произведува одлични фини завршувања во режим на случаен орбита, но сепак има високи темпер

Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10"...

12.1мегапиксел Супер имаше сензор за слика на CCD 5x оптички зум, 28мм широк агол Carl Zeiss VarioTessar леќи; Оптичка ст

Погоден за сечење тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Големина : 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 1

Одлична вредност : Ова е вистинска замена на филтерот за воздух на ХЕПА за да помогне ефикасно да ги филт

Шема на завртки на возилото : 5х4, 25" или 5х108мм.Шема На Завртки на Тркалата : 5х4, 5" или 5х114, 3мм...

Може да се користи за сечење и свиткување на мека и тврда жица, како што се бакар, челик, алуминиум, кабел�

Датум на објавување : 2021.12.01 ЦД + разгледница (случаен 1 од 3) + постер на пакет (случаен 1 од 2) + фото картичка

Индивидуална работа : 2 модул за модули за реле на канали, секое реле може да се вклучи или да се исклучи и

Материјал санитарните кеси за складирање салфетки се изработени од висококвалитетен памук, кој е цврс�

【Protable Design】 Земете ги вашите материјали со вас каде и да одите! Обоениот молив случај има отстранлив рем

67' 'ракав : 67cm / 26.50''size : 4xl биста : 151cm / 59.46 '' Рамо : 49,5cm / 19 Ве молиме контактирајте не во секое време ако имате

Двојносветло со вител со високи перформанси 1.1 / 1,6 галони по црвенило (GPF) Издржлив керамички материјал.

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи Имаме повеќе о

1, Полнење до 5 уреди истовремено 2, следење во Реално време и прикажување на напонот на автомобилот...

Scroll