Ново
Организатор НА Ротирачка Шминка ЛАМУКА, Козметички Организатор ЗА Вртење СО Голем Капацитет САМ Со Прилагодлив Послужавник За Парфеми, Држач За Складирање На Ринг

Организатор НА Ротирачка Шминка ЛАМУКА, Козметички Организатор ЗА Вртење СО Голем Капацитет САМ Со Прилагодлив Послужавник За

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 539.20

Јасен Акрилик. Ротирачки И Отстранлив Послужавник Од 360 Степени : нашиот организатор за складирање шминка доаѓа со грамофон со 360 вртења и прилагодлив послужавник, може да ја прилагоди висината на фиоката според вашата козметика, цврстата основа е одлична цврста и не прави бучава, овозможува лесен пристап до целата ваша козметика, производи за нега на кожа и додатоци. Организатор На суета За Шминка И Складирање Во Бања : Одлично за организирање зголемете го дополнителниот простор за складирање шминка на комодата или масата за бања. Чувајте ја вашата тоалетна и козметичка шминка организирана. Елегантен дизајн е погоден за различни стилови на домашна декорација. Организатор За Ротирачка Шминка Со голем Капацитет : Помогнете ефикасно да се средите за козметика, лосион, парфем, темели, ајлајнери, кармин, лак, четки за шминка и многу повеќе, подобрувајќи ја стапката на искористеност на просторот. Напредни Материјали : организаторите За Шминка и складирањето се направени од висококвалитетни јасни акрилни материјали, отпорни на дамки и лесни за чистење. Транспарентниот изглед обезбедува лебдечки стил на складирање за вашата козметика. Соберете За 1 Минута : според чекорите на упатствата, можете брзо да соберете и да добиете штанд за организатор на шминка што се врти. Практичен И Корисен Подарок, специјален подарок за жени, девојка, девојка, сопруга, ќерка, сестра, семејство и пријатели.

За стоката

Слична стока во категоријата

Дизајн на надграден дизајн со двојна заштита : копчиња со двојно притискање и ротирачки брави со ротира�

Реципроцирање на сечилото за пила за дрво вградено од нокти и пластика 6 заби по инч за брз почеток Бимет

Секоја плочка е 18 инчи х 18 инчи 20 по кутија (10 тим / 10 акцент боја) Не е потребна подлога Најлонско лице со �

Замена на компонентите на Upstart GB005 WJSA далечински управувач за остар LC50 LE650 U Наменето за лесна замена и ра�

пајажина пајажина COB21 CM 18 CM Бели 600 LED диоди 12 V 400 W затемнето COB LED со 11 клучеви безжичен далечински управув

67' 'ракав : 67cm / 26.50''size : 4xl биста : 151cm / 59.46 '' Рамо : 49,5cm / 19 Ве молиме контактирајте не во секое време ако имате

【Материјал на производот】 работ на работ е изработен од надграден акрилен материјал, кој е многу виско

Силиконски ленти 50 парчиња кои не се закачани залепени закачалки од дрво лепило силиконски затегнувачк

Гумен ѓон Дизајниран од здравствени работници за да издржи дури и најдолги смени додека ги одржува ваши

Шема на завртки на возилото : 5х4, 25" или 5х108мм.Шема На Завртки на Тркалата : 5х4, 5" или 5х114, 3мм Дебелина : 1,75" �

Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки челик Тело : Не'рѓосувачки чели�

Производите што ги испраќаме е верзија на Јапонија Може да има само јапонски прирачник, ако производств

LED стринг на светла на отворено? Дизајнот на печурки навистина може да ви помогне во вас и вашите пријате

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење ОСНОВЕН СЛОЈ СО СРЕДНА ТЕЖИН�

Двојносветло со вител со високи перформанси 1.1 / 1,6 галони по црвенило (GPF) Издржлив керамички материјал.

Датум на објавување : 2021.12.01 ЦД + разгледница (случаен 1 од 3) + постер на пакет (случаен 1 од 2) + фото картичка

Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10" Една лажица салата, 10 " Една вилушка за салата, 10"...

Количка за испорака, не'рѓосувачки челик, сребро, полиолефин рициново материјал Овој список е за секоја

Металната Корпа За Подароци За Венчавки може да складира накит, козметика, производи за нега на кожа, кн�

Фефектен приклучок Extender : Овој премиум мултифункционален излез на wallидот USB е мазен, здрав и безбеден...

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна...

Материјал : ова смешно знаме е направено од полиестер,мала тежина,силни и издржливи,јасни и светли слики

304 не'рѓосувачки челик, не е лесен за 'рѓа, технологија за заварување, цврсто заварување, густо и издржлив

Добредојдовте кеси за купување хартија се изработени од силна црна хартија Крафт со рачки со жици, цврс�

Памучна Мешавина Направено во Сад Командантите худи е удобно и одлично за покажување тимска гордост во

Scroll